cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
189.90 Kč
199.90 Kč
379.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA uvolní vaše tělo i mysl. Jemné složení s provitamíny bude počovat o vaši pokožku, aniž by narušil její přirozenou mikrobakteriální vrstvu.
AKCE
-13%Sleva
Neflek Sport prací gel 1 l, 33 dávek
Icefor
Neflek Sport prací gel 1 l, 33 dávek
Kód: 2508443
Kód dod.: 769073
EAN: 8017841204032
 
99.90 Kč
114.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neflek Sport je koncentrovaný prací gel speciálně vyvinutý pro praní sportovního a funkčního oblečení. Efektivně odstraňuje pot, nečistoty a zápach, přičemž zachovává prodyšnost a funkční vlastnosti vláken.
-7%Sleva
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte i opravdu suchým rukám intenzívní péči. Díky olivovému oleji budou opět hebké a jemné. Pro ruce příjemné na dotek a pěkné na pohled: NIVEA Hydratační krém na ruce.
AKCE
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
84 Kč
420Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů. Pomáhá snížit lámání vlasů a zanechává je jemné a hladké bez zatížení.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Kód: 2504290
Kód dod.: 430299
EAN: 8594158028679
 
145 Kč
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
54.90 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 90751
Kód dod.: 785411
EAN: 4005900217936
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Znatelně hebká a vláčná pokožka rukou už nemusí být jen sen! Dopřejte si každý den prvotřídní účinnou péči s jemnou vůní: NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Care.
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Nivea®
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Kód: 2403458
Kód dod.: 845480
EAN: 9005800223490
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hebké a silné vlasy s nepřehlédnutelným objemem. Pečující složení s výtažky z bambusu je určené pro jemné vlasy bez objemu. Péče bez zatížení: NIVEA Pečující šampon Volume Care.
AKCE
-13%Sleva
Listerine Total Care ústní voda, 1 l
Listerine®
Listerine Total Care ústní voda, 1 l
Kód: 2500528
Kód dod.: 889028
EAN: 3574660520101
100%
169.90 Kč
194.90 Kč
169.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změňte svou rutinní péči o ústní dutinu používáním ústní vody Listerine® Total Care dvakrát denně. Je klinicky prokázáno, že čistí a chrání pro celkové zdraví ústní dutiny pomocí 6 výhod.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
85 Kč
94 Kč
566.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant ve spreji pro spolehlivou 72h ochranu proti pocení a péči o pokožku podpaží.
AKCE
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Varta
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Kód: 2505114
Kód dod.: 961051
EAN: 4008496609314
 
109 Kč
10.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baterie od značky Varta vám nabízí značkovou kvalitu za rozumnou cenu. Vašim přístrojům vdechnou život a pomůžou vám zůstat ve spojení, ať už jste kdekoliv.
-1%Sleva
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Dixi
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Kód: 2600449
Kód dod.: 856941
EAN: 8586000087453
 
129.90 Kč
131 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému miminku kvalitní kosmetiku při koupání. Dixi baby dětská pěna do koupele na tělo a vlásky s extraktem z měsíčku lékařského a s panthenolem šetrně myje jemnou dětskou pokožku a vlásky.
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém na tělo a obličej je určen ke každodennímu ošetření dětské pokožky těla a obličeje.
LAVON koupelna čistič Easy Clean , 750 ml
Lavon
LAVON koupelna čistič Easy Clean , 750 ml
Kód: 2501547
Kód dod.: 712261
EAN: 8594187140137
 
59.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen a mýdlové i mastné nečistoty.
METYLAN Easy mix -  koncentrované lepidlo, 500g
Metylan
METYLAN Easy mix - koncentrované lepidlo, 500g
Kód: 2507655
Kód dod.: 500807
EAN: 9000101155693
 
319 Kč
638Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
METYLAN Easy mix – je univerzální tekuté koncentrované lepidlo na všechny typy tapiet.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2507884
Kód dod.: 870703
EAN: 9000101745306
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 9-16 dodává vlasům elegantní, chladný popelavý odstín velmi světlé blond.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 763023
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby mycí pěna Sensitive na tělo, obličej a vlásky je určena pro šetrné každodenní mytí a neměla by chybět v žádné koupelně.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
AKCE
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Kód: 2503433
Kód dod.: 103298
EAN: 4015962156142
 
249 Kč
622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žáruvzdorná barva do 650 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd... Ideální pro lakování částí motoru vystaveným vysokým teplotám.
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Auto-K
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Kód: 2504232
Kód dod.: 121123
EAN: 4015962107038
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základová barva Kwasny Auto-K je ideální jako základová barva pro opravy nalakovaných ploch. Nástřik základovou barvou a plnění při jednom pracovním procesu. Je univerzálně použitelná a dobře brousitelná.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.