cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Kód: 2504293
Kód dod.: 430293
EAN: 8594158028617
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Kód: 2503438
Kód dod.: 401040
EAN: 8594002537425
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504443
Kód dod.: 400345
EAN: 8594158029041
 
745 Kč
93.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Kód: 2502820
Kód dod.: 430304
EAN: 8594002536206
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-11%Sleva
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Het
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Kód: 2503788
Kód dod.: 400350
EAN: 8594002538576
 
1 549 Kč
1 739 Kč
619.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová dekorativní barva s výrazným vzhledovým efektem, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, krby apod. Umožňuje vytvářet antické efekty.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Kód: 2505307
Kód dod.: 401057
EAN: 8595614512954
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Kód: 2601011
Kód dod.: 400993
EAN: 8595614527002
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Kód: 2601013
Kód dod.: 400999
EAN: 8595614527040
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Končící produkty
-22%Sleva
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55755
Kód dod.: 14610511
EAN: 8594825003169
 
3.50 Kč
4.50 Kč
700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrazná barva na potravinářské bázi vhodná pro tradiční zdobení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 bar
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné vlasy, které půjdou snadno rozčesat? Můžete je mít i vy. Za pár minut. Vsaďte na intenzivní výživu v jednom kroku - NIVEA Pečující šampon a kondicionér 2 v 1 Care Express.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
-25%Sleva
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
14.90 Kč
19.90 Kč
0.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené čisticí ubrousky Linteo Baby v balení po 72 kusech jsou napuštěny ošetřujícím mlékem
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
 
EAN: 8714789700052
100%
14.90 Kč
165.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals tuhé mýdlo Delicate Care. almond&milk - jemná péče o Vaši pokožku. Dermatologicky testováno.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
-6%Sleva
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Robeta
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Kód: 2508261
Kód dod.: 716155
EAN: 8514221204207
 
179 Kč
189.90 Kč
1.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta univerzální prací prášek je určen pro praní všech druhů tkanin kromě vlny a hedvábí.
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Kód: 2507803
Kód dod.: 773149
EAN: 5000204355352
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade I Love You se svěží vůní. Obsahuje esenciální oleje.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 2504568
Kód dod.: 862184
EAN: 4005808680344
 
99.90 Kč
109.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přeneste třpyt hvězd do svých vlasů. Vytvořte účes, který drží a zároveň se pyšní oslnivým leskem. Prvotřídní péči o vaše vlasy zajistí - NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.
Lavandera čistota orientu aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera čistota orientu aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2602427
Kód dod.: 759320
EAN: 8435495828679
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy hovězí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy hovězí, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s hovězím masem je určena pro každodenní krmení psů.
Bella Baby Happy pěna do koupele zjemňující, 400 ml
TZMO - Bella Happy
Bella Baby Happy pěna do koupele zjemňující, 400 ml
Kód: 2601341
Kód dod.: 850028
EAN: 5900516653064
 
114.90 Kč
459.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bella baby Happy pěna do koupele zjemňující díky svým výjimečně jemným čisticím vlastnostem udržuje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky i při častém koupání.
AKCE
-10%Sleva
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 72 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 72 ks
Kód: 29274
Kód dod.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
26.90 Kč
29.90 Kč
0.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s pečujícím mlékem a extraktem z měsíčku lékařského. Čistí, osvěžuje a chrání dětskou pokožku před tvorbou opruzenin. Udržují přirozené PH pokožky.
Listerine Total Care Zero ústní voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Zero ústní voda, 500 ml
Kód: 2500531
Kód dod.: 889034
EAN: 3574661786469
 
144.90 Kč
289.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytivá pokožka jako na červeném koberci? Stačí zvolit správnou péči! Sáhněte po jemném složení, díky kterému zazáříte vy i vaše pokožka - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Diamond.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.