cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Kód: 2504290
Kód dod.: 430299
EAN: 8594158028679
 
145 Kč
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
AKCE
-15%Sleva
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
209 Kč
247 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Resistin Car je roztok vápenatého mýdla oxidovaného parafinu s přídavkem asfaltu a inhibitoru koroze ve směsi následujících organických rozpouštědel.
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2600528
Kód dod.: 759321
EAN: 8435495828709
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
BALhome
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
Kód: 2507091
Kód dod.: 991188
EAN: 8591235098303
 
26.90 Kč
27 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická a pevná nákupní taška v neutrální béžové barvě, která se stane vaším spolehlivým pomocníkem při každodenních nákupech.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
1 495 Kč
83.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Kód: 2502820
Kód dod.: 430304
EAN: 8594002536206
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Kód: 2504293
Kód dod.: 430293
EAN: 8594158028617
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Kód: 2503438
Kód dod.: 401040
EAN: 8594002537425
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504443
Kód dod.: 400345
EAN: 8594158029041
 
745 Kč
93.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Kód: 2502837
Kód dod.: 430366
EAN: 8594002536060
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Kód: 2502833
Kód dod.: 430322
EAN: 8594002537401
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-11%Sleva
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Het
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Kód: 2503788
Kód dod.: 400350
EAN: 8594002538576
 
1 549 Kč
1 739 Kč
619.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová dekorativní barva s výrazným vzhledovým efektem, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, krby apod. Umožňuje vytvářet antické efekty.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Kód: 2505307
Kód dod.: 401057
EAN: 8595614512954
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Kód: 2601011
Kód dod.: 400993
EAN: 8595614527002
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Kód: 2601013
Kód dod.: 400999
EAN: 8595614527040
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
124.90 Kč
624.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo.
Bonux prací prášek Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávek
Kód: 2402490
Kód dod.: 755085
EAN: 4061746507662
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek Bonux Color Pure Magnolia 3v1 obsahuje nové aktivní částice pro dokonalejší praní.
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Kód: 2404496
Kód dod.: 755086
EAN: 4061746508195
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek na barevné prádlo s vůní levandule.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 40 praní, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 40 praní, 880 ml
Kód: 2404529
Kód dod.: 775161
EAN: 9000101590531
 
74.90 Kč
1.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aviváž s hypoalergenním složením poskytuje úžasnou hebkost s jemnou vůní, kterou si může vychutnat celá rodina.
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Sensitive Gel efektivně odstraňuje skvrny a zároveň je šetrný k pokožce. S přírodními mýdly a lehkou vůní mandlového mléka je vhodný i pro alergiky.
Lenor Cotton Fresh vonné perličky do pračky 195 g, 15 dávek
Lenor®
Lenor Cotton Fresh vonné perličky do pračky 195 g, 15 dávek
Kód: 2501250
Kód dod.: 775350
EAN: 8700216732178
 
129.90 Kč
666.15Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lenor Cotton Fresh vonné perličky do pračky dodají vašemu prádlu dlouhotrvající svěžest a jemnou bavlněnou vůni.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Kód: 2501713
Kód dod.: 790068
EAN: 8594187140250
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.