cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby mycí pěna Sensitive na tělo, obličej a vlásky je určena pro šetrné každodenní mytí a neměla by chybět v žádné koupelně.
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Kód: 2503433
Kód dod.: 103298
EAN: 4015962156142
 
279 Kč
697.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žáruvzdorná barva do 650 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd... Ideální pro lakování částí motoru vystaveným vysokým teplotám.
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Auto-K
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Kód: 2504232
Kód dod.: 121123
EAN: 4015962107038
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základová barva Kwasny Auto-K je ideální jako základová barva pro opravy nalakovaných ploch. Nástřik základovou barvou a plnění při jednom pracovním procesu. Je univerzálně použitelná a dobře brousitelná.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Kód: 2003718
Kód dod.: GLTSCSG200SAVE
EAN: 3014260223007
80%
129.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 83628
EAN: 9005800223063
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou.
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
174.90 Kč
388.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrné složení jemně myje pokožku a udržuje její přirozenou hydrataci. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501698
Kód dod.: 706525
EAN: 8594187140151
100%
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silný odmašťovač pro odstranění nečistot, mastnoty, sazí a připálenin na grily, trouby a kamna.
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Kód: 2502061
Kód dod.: 962201
EAN: 4009207212038
 
34.90 Kč
6.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka je vhodná především jako náhradní náplň do skleněných lamp, nebo pro použití uvnitř krytých prostorů.
AKCE
-11%Sleva
Robeta univerzál prací prášek 3 kg, 40 dávek
Robeta
Robeta univerzál prací prášek 3 kg, 40 dávek
Kód: 2508259
Kód dod.: 716156
EAN: 8594221204191
 
62 Kč
69.90 Kč
1.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta univerzální prací prášek je určen pro praní všech druhů tkanin kromě vlny a hedvábí.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
114.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I na pokožce rukou je vidět váš věk. Předcházejte prvním příznakům jejího stárnutí díky koenzymu Q10 a kombinaci UVA a UVB filtrů - NIVEA Omlazující krém na ruce Q10 plus.
AKCE
-13%Sleva
Robeta Universální prací prášek 600 g, 8 dávek
Robeta
Robeta Universální prací prášek 600 g, 8 dávek
Kód: 2508257
Kód dod.: 716157
EAN: 8594221200186
100%
20 Kč
22.90 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Universální prací prášek je spolehlivý pomocník pro každodenní praní běžného prádla. Je vhodný pro bílé i barevné textilie a zajišťuje jejich dokonalou čistotu už při nižších teplotách.
Auto-K Racing barva na brzdy na prasátka, červená, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva na brzdy na prasátka, červená, 400 ml
Kód: 2503629
Kód dod.: 303194
EAN: 4015962156210
 
299 Kč
747.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na BRZDY lak ve spreji na brzdová sedla auto k racing umožní efektní nástřiky ve viditelné části brzd bez velké časové náročnosti, brzdová sedla a další díly jsou vůči diskům kontrastní, zvyšují hodnotu a propůjčují "závodní vzhled".
Auto-K Racing barva ve spreji, imitace chrom, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva ve spreji, imitace chrom, 400 ml
Kód: 2503427
Kód dod.: 106294
EAN: 4006559084498
 
239 Kč
597.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chromový efektní lak Racing je rychleschnoucí akrylový lak, který se vyznačuje velmi dobrým krytím, vysokou odolností vůči světlu a teplotě. Tento efekt propůjčí každému hladkému povrchu metalizovaný, stříbro-chromový vzhled.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
155 Kč
1 033.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
Nivea Floral Love Osvěžující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Floral Love Osvěžující sprchový gel, 250 ml
Kód: 2506091
Kód dod.: 794962
EAN: 9005800378800
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový gel s vůní orientálních květin.
Lavandera středozemní vánek aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera středozemní vánek aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2602428
Kód dod.: 759322
EAN: 8435495828730
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 7+1 kg
Kód: 2601004
Kód dod.: 400972
EAN: 8595614526845
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-9%Sleva
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Kód: 09290
Kód dod.: 880040
EAN: 9005800394725
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné složení s aloe vera navíc pleť hydratuje a chrání ji před vysušováním. Změkčuje vousy, usnadňuje holení a zároveň chrání před pořezáním.
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti.
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Blistex®
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Kód: 14609
Kód dod.: 823479
EAN: 4008455003078
100%
94.90 Kč
15 816.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty Blistex Intensive Care poskytuje intenzivní péči a ochranu suchým, popraskaným a citlivým rtům.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 3,6 l, 80 dávek
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 3,6 l, 80 dávek
Kód: 2500843
Kód dod.: 764954
EAN: 9000101806458
 
559.90 Kč
7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel vyvinutý ve spolupráci s odborníky dermatology, kombinuje účinnost přírodního mýdla s vylepšenou úrovní péče a ochrany citlivé pokožky, takže je skvělým pracím prostředkem pro děti nebo alergiky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.