cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Kód: 2404496
Kód dod.: 755086
EAN: 4061746508195
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek na barevné prádlo s vůní levandule.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 40 praní, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 40 praní, 880 ml
Kód: 2404529
Kód dod.: 775161
EAN: 9000101590531
 
74.90 Kč
1.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aviváž s hypoalergenním složením poskytuje úžasnou hebkost s jemnou vůní, kterou si může vychutnat celá rodina.
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Rex
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2507723
Kód dod.: 765417
EAN: 9000101803396
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s dlouhotrvající svěží vůní orchideje pro zářivě čisté prádlo.
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Sensitive Gel efektivně odstraňuje skvrny a zároveň je šetrný k pokožce. S přírodními mýdly a lehkou vůní mandlového mléka je vhodný i pro alergiky.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Kód: 2501713
Kód dod.: 790068
EAN: 8594187140250
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Lavon
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Kód: 2501693
Kód dod.: 712259
EAN: 8594187141066
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silný čistič na rez, vodní kámen a mýdlové usazeniny. Vhodný do koupelen a kuchyní.
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Linteo®
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Kód: 2506669
Kód dod.: 910995
EAN: 8595686302293
 
144.90 Kč
1 449Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo & zadeček Sensitive je skvělým pomocníkem na rychlé a šetrné očištění miminka především na cestách.
AKCE
-13%Sleva
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Kód: 2506082
Kód dod.: 914003
EAN: 8594008878683
 
134.90 Kč
154.90 Kč
0.42Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řada Linteo Baby je hravá a zaměřená na citlivou dětskou pokožku. Obsahují jemné mléko s výtažky z aloe vera.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Kód: 2506145
Kód dod.: 401014
EAN: 8595614512527
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové pečující složení pomáhá chránit a posilovat dětskou pokožku a podporuje její přirozený vývoj. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
99.90 Kč
49.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Ultra Soft má vysokou hustotu svazků s 5,1krát více vlákny než běžný kartáček s kompaktní hlavicí, tudíž je šetrný k dásním. Odstraňuje zubní plak, leští povrchové skvrny a pomáhá chránit před kazy.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
Always Ultra Day Super dámské vložky s křidélky, 8 ks
Always®
Always Ultra Day Super dámské vložky s křidélky, 8 ks
Kód: 2501802
Kód dod.: 716867
EAN: 4015400759119
 
69.90 Kč
8.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Always Ultra Day Super jsou extra savé dámské hygienické vložky s křidélky, které poskytují spolehlivou ochranu během silnějších menstruačních dní.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: C3884001
EAN: 3600542561396
100%
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
39.90 Kč
99.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
AKCE
-35%Sleva
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
64.90 Kč
99.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prodlužte sytost vaší barvy na dvojnásobek a dopřejte svým barveným nebo melírovaným vlasům intenzivní péči. Vsaďte na kvalitu - NIVEA Pečující kondicionér Color Care & Protect.
Signal zubní pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Kód: 14018
Kód dod.: 885014
EAN: 5900300056101
100%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky tomu zubní pasta Signal Cavity Protection pomáhá bojovat s prvními neznatelnými známkami zubního kazu a chránit vaše zuby i mezi jednotlivými čištěními.
Signal zubní pasta Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Daily White, 75 ml
Kód: 14029
Kód dod.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné složení zubní pasty Signal Daily White Family Care s obsahem bikarbonátu sodného citlivě pomáhá znovu objevit přírodní bělost zubů vaší rodiny.
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínská voda, 250 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínská voda, 250 ml
Kód: 10854
Kód dod.: 00057
EAN: 85911123
99%
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolínská voda s lákavou sladce bylinno-kořenitou vůní s mechovým podtónem. Dodá dlouhodobou svěžest vaší pokožce a navozuje sváteční pocit.
AKCE
-13%Sleva
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Kód: 45625
Kód dod.: 8672
EAN: 8595025809469
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S extraktem z lotosového mléka, který pokožku zvláčňuje, a vitamínem E se zklidňujícími účinky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.