cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
174.90 Kč
388.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrné složení jemně myje pokožku a udržuje její přirozenou hydrataci. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501698
Kód dod.: 706525
EAN: 8594187140151
100%
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silný odmašťovač pro odstranění nečistot, mastnoty, sazí a připálenin na grily, trouby a kamna.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
114.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I na pokožce rukou je vidět váš věk. Předcházejte prvním příznakům jejího stárnutí díky koenzymu Q10 a kombinaci UVA a UVB filtrů - NIVEA Omlazující krém na ruce Q10 plus.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
155 Kč
1 033.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Kód: 2502061
Kód dod.: 962201
EAN: 4009207212038
 
34.90 Kč
6.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka je vhodná především jako náhradní náplň do skleněných lamp, nebo pro použití uvnitř krytých prostorů.
AKCE
-13%Sleva
Robeta Universální prací prášek 600 g, 8 dávek
Robeta
Robeta Universální prací prášek 600 g, 8 dávek
Kód: 2508257
Kód dod.: 716157
EAN: 8594221200186
100%
20 Kč
22.90 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Universální prací prášek je spolehlivý pomocník pro každodenní praní běžného prádla. Je vhodný pro bílé i barevné textilie a zajišťuje jejich dokonalou čistotu už při nižších teplotách.
Auto-K Racing barva na brzdy na prasátka, červená, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva na brzdy na prasátka, červená, 400 ml
Kód: 2503629
Kód dod.: 303194
EAN: 4015962156210
 
299 Kč
747.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na BRZDY lak ve spreji na brzdová sedla auto k racing umožní efektní nástřiky ve viditelné části brzd bez velké časové náročnosti, brzdová sedla a další díly jsou vůči diskům kontrastní, zvyšují hodnotu a propůjčují "závodní vzhled".
AKCE
-11%Sleva
Robeta univerzál prací prášek 3 kg, 40 dávek
Robeta
Robeta univerzál prací prášek 3 kg, 40 dávek
Kód: 2508259
Kód dod.: 716156
EAN: 8594221204191
 
62 Kč
69.90 Kč
1.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta univerzální prací prášek je určen pro praní všech druhů tkanin kromě vlny a hedvábí.
Auto-K Racing barva ve spreji, imitace chrom, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva ve spreji, imitace chrom, 400 ml
Kód: 2503427
Kód dod.: 106294
EAN: 4006559084498
 
239 Kč
597.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chromový efektní lak Racing je rychleschnoucí akrylový lak, který se vyznačuje velmi dobrým krytím, vysokou odolností vůči světlu a teplotě. Tento efekt propůjčí každému hladkému povrchu metalizovaný, stříbro-chromový vzhled.
Nivea Floral Love Osvěžující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Floral Love Osvěžující sprchový gel, 250 ml
Kód: 2506091
Kód dod.: 794962
EAN: 9005800378800
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový gel s vůní orientálních květin.
Lavandera středozemní vánek aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera středozemní vánek aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2602428
Kód dod.: 759322
EAN: 8435495828730
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
-7%Sleva
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
249 Kč
269 Kč
24 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po upravených, zářivých a profesionálně vyhlížejících nehtech bez zdlouhavého schnutí? Artde
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
Kód: 21029
Kód dod.: 966604
EAN: 8590786127739
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 13,5 × 18 cm.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce na povrchy bez oplachu. Čistí a dezinfikuje všechny materiály a plochy. Účinkuje proti bakteriím, obaleným virům i kvasinkám.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 83611
EAN: 5900017106304
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se zklidňujícím extraktem z aloe vera můžete použít na tvář, tělo i vlasy. Užijte si příval svěžesti už ve sprše. Pocit hydratované pokožky vám vydrží i po osušení.
AKCE
-2%Sleva
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
88 Kč
89.90 Kč
1.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aby aroma Vaší překapávané kávy bylo ještě pestřejší!
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 7+1 kg
Kód: 2601004
Kód dod.: 400972
EAN: 8595614526845
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
124.90 Kč
624.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo.
Bonux prací prášek Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávek
Kód: 2402490
Kód dod.: 755085
EAN: 4061746507662
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek Bonux Color Pure Magnolia 3v1 obsahuje nové aktivní částice pro dokonalejší praní.
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Kód: 2404496
Kód dod.: 755086
EAN: 4061746508195
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek na barevné prádlo s vůní levandule.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.