cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
174.90 Kč
388.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrné složení jemně myje pokožku a udržuje její přirozenou hydrataci. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
AKCE
-11%Sleva
Robeta univerzál prací prášek 3 kg, 40 dávek
Robeta
Robeta univerzál prací prášek 3 kg, 40 dávek
Kód: 2508259
Kód dod.: 716156
EAN: 8594221204191
 
62 Kč
69.90 Kč
1.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta univerzální prací prášek je určen pro praní všech druhů tkanin kromě vlny a hedvábí.
AKCE
-23%Sleva
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Kód: 2502061
Kód dod.: 962201
EAN: 4009207212038
 
26.90 Kč
34.90 Kč
5.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka je vhodná především jako náhradní náplň do skleněných lamp, nebo pro použití uvnitř krytých prostorů.
AKCE
-13%Sleva
Robeta Universální prací prášek 600 g, 8 dávek
Robeta
Robeta Universální prací prášek 600 g, 8 dávek
Kód: 2508257
Kód dod.: 716157
EAN: 8594221200186
100%
20 Kč
22.90 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Universální prací prášek je spolehlivý pomocník pro každodenní praní běžného prádla. Je vhodný pro bílé i barevné textilie a zajišťuje jejich dokonalou čistotu už při nižších teplotách.
Auto-K Racing barva na brzdy na prasátka, červená, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva na brzdy na prasátka, červená, 400 ml
Kód: 2503629
Kód dod.: 303194
EAN: 4015962156210
 
299 Kč
747.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na BRZDY lak ve spreji na brzdová sedla auto k racing umožní efektní nástřiky ve viditelné části brzd bez velké časové náročnosti, brzdová sedla a další díly jsou vůči diskům kontrastní, zvyšují hodnotu a propůjčují "závodní vzhled".
Auto-K Racing barva ve spreji, imitace chrom, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva ve spreji, imitace chrom, 400 ml
Kód: 2503427
Kód dod.: 106294
EAN: 4006559084498
 
239 Kč
597.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chromový efektní lak Racing je rychleschnoucí akrylový lak, který se vyznačuje velmi dobrým krytím, vysokou odolností vůči světlu a teplotě. Tento efekt propůjčí každému hladkému povrchu metalizovaný, stříbro-chromový vzhled.
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501698
Kód dod.: 706525
EAN: 8594187140151
100%
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silný odmašťovač pro odstranění nečistot, mastnoty, sazí a připálenin na grily, trouby a kamna.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
114.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I na pokožce rukou je vidět váš věk. Předcházejte prvním příznakům jejího stárnutí díky koenzymu Q10 a kombinaci UVA a UVB filtrů - NIVEA Omlazující krém na ruce Q10 plus.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
155 Kč
1 033.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
Nivea Floral Love Osvěžující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Floral Love Osvěžující sprchový gel, 250 ml
Kód: 2506091
Kód dod.: 794962
EAN: 9005800378800
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový gel s vůní orientálních květin.
Lavandera středozemní vánek aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera středozemní vánek aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2602428
Kód dod.: 759322
EAN: 8435495828730
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 7+1 kg
Kód: 2601004
Kód dod.: 400972
EAN: 8595614526845
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
K nákupu navíc
Versace Men's Eau Fraiche Extreme miniatura parfémovaná voda pro muže 5 ml
Versace
Versace Men's Eau Fraiche Extreme miniatura parfémovaná voda pro muže 5 ml
Kód: 2603568
 
EAN: 8011003891023
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Men's Eau Fraiche Extreme miniatura parfémovaná voda pro muže 5 ml
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Kód: 2506145
Kód dod.: 401014
EAN: 8595614512527
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-29%Sleva
Always Ultra Day Super dámské vložky s křidélky, 8 ks
Always®
Always Ultra Day Super dámské vložky s křidélky, 8 ks
Kód: 2501802
Kód dod.: 716867
EAN: 4015400759119
 
49.90 Kč
69.90 Kč
6.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Always Ultra Day Super jsou extra savé dámské hygienické vložky s křidélky, které poskytují spolehlivou ochranu během silnějších menstruačních dní.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
AKCE
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Kód: 2503433
Kód dod.: 103298
EAN: 4015962156142
 
249 Kč
622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žáruvzdorná barva do 650 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd... Ideální pro lakování částí motoru vystaveným vysokým teplotám.
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Auto-K
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Kód: 2504232
Kód dod.: 121123
EAN: 4015962107038
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základová barva Kwasny Auto-K je ideální jako základová barva pro opravy nalakovaných ploch. Nástřik základovou barvou a plnění při jednom pracovním procesu. Je univerzálně použitelná a dobře brousitelná.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby mycí pěna Sensitive na tělo, obličej a vlásky je určena pro šetrné každodenní mytí a neměla by chybět v žádné koupelně.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.