cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů. Pomáhá snížit lámání vlasů a zanechává je jemné a hladké bez zatížení.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Kód: 2502978
Kód dod.: 554775
EAN: 8593534671164
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 250 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
BALhome
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
Kód: 2505120
Kód dod.: 575473
EAN: 8591235088397
 
54.90 Kč
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová smetáčková souprava obsahuje plastovou lopatku s gumovou lištou a tvarovanou rukojetí a smetáček s černými štětinami.
AKCE
Meridol Complete Care Soft zubní kartáček
Meridol®
Meridol Complete Care Soft zubní kartáček
Kód: 2600933
Kód dod.: 895044
EAN: 8718951485051
 
101 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Meridol Complete Care Soft poskytuje šetrné, ale důkladné čištění zubů i dásní a pomáhá udržet zdravý úsměv.
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolínská voda s příjemným, svěžím citrusovým typem vůně s bylinnými prvky, vhodná pro muže i ženy. Intenzivní, povzbudivá parfemace.
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává, má velmi dlouhou životnost. Pro dokončovací malířské práce všemi druhy nátěrových hmot.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
189.90 Kč
1.46Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte se hýčkat nádherně hebkým prádlem a nebesky jemnou vůní aviváže Silan Sensitive, která byla vyvinuta speciálně pro citlivou a dětskou pokožku.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
114.90 Kč
2 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů a svěží dech.
-9%Sleva
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Kód: 09290
Kód dod.: 880040
EAN: 9005800394725
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné složení s aloe vera navíc pleť hydratuje a chrání ji před vysušováním. Změkčuje vousy, usnadňuje holení a zároveň chrání před pořezáním.
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti.
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Blistex®
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Kód: 14609
Kód dod.: 823479
EAN: 4008455003078
100%
94.90 Kč
15 816.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty Blistex Intensive Care poskytuje intenzivní péči a ochranu suchým, popraskaným a citlivým rtům.
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Kód: 73951
Kód dod.: 843085
EAN: 5900017102443
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratuje a osvěžuje, chrání před vysušováním. Nemastné složení se rychle vstřebává a zvláčňuje pleť. Provitamín B5 pomáhá k regeneraci pleti.
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Protect & Care balzám po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care balzám po holení, 100 ml
Kód: 1905717
Kód dod.: 843081
EAN: 5900017102429
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s napjatou tváří, suchými šupinkami i začervenáním. Hydratační složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje o pleť, okamžitě ji zklidňuje a regeneruje.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 3,6 l, 80 dávek
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 3,6 l, 80 dávek
Kód: 2500843
Kód dod.: 764954
EAN: 9000101806458
 
559.90 Kč
7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel vyvinutý ve spolupráci s odborníky dermatology, kombinuje účinnost přírodního mýdla s vylepšenou úrovní péče a ochrany citlivé pokožky, takže je skvělým pracím prostředkem pro děti nebo alergiky.
AKCE
-10%Sleva
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 1,35 l, 30 dávek
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 1,35 l, 30 dávek
Kód: 2501120
Kód dod.: 756123
EAN: 9000101566291
 
217 Kč
242 Kč
7.23Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek vhodný i pro děti a osoby s citlivou pokožkou. Účinně odstraňuje skvrny i při 20 °C.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
AKCE
Balhome octový čistič na kuchyně s vůní máty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na kuchyně s vůní máty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502072
Kód dod.: 712291
EAN: 8591235101706
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na kuchyně je praktický prostředek pro rychlý a účinný úklid. Díky přírodní síle octa snadno odstraňuje mastnotu, skvrny a nečistoty z kuchyňských povrchů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.