cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Klasik Color malířská barva, 0597 zelená limetková, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0597 zelená limetková, 4 kg
Kód: 2503710
Kód dod.: 401071
EAN: 8594002530792
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 1 kg
Kód: 2502821
Kód dod.: 430305
EAN: 8594002536213
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Kód: 2601009
Kód dod.: 400987
EAN: 8595614526982
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-16%Sleva
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
AKCE
Balhome octový prostředek na mytí nádobí s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový prostředek na mytí nádobí s vůní máty 1 l
Kód: 2502074
Kód dod.: 712293
EAN: 8591235101768
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový prostředek na mytí nádobí kombinuje účinné odmašťovací vlastnosti s přírodní silou octa.
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Always Ultra Day Normal jsou tenké a jemné hygienické vložky s křidélky, které poskytují spolehlivou ochranu po celý den.
AKCE
-15%Sleva
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
89.90 Kč
106 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dopřejte sobě i své rodině to nejlepší s aviváží Silan Sensitive a užijte si báječně hebké prádlo.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato náhrada je vhodná pro následující typy mopů: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a také Vileda TURBO.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Kód: 2600943
Kód dod.: 795423
EAN: 8718951426245
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s podmanivou květinovou vůní, který jemně myje pokožku a promění sprchu v příjemný rituál.
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Kód: 2506855
Kód dod.: 960944
EAN: 8712581549619
 
21.90 Kč
5.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Philips Longlife AAA jsou spolehlivé malé baterie typu AAA (R03), ideální pro každodenní použití v domácnosti.
AKCE
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
238.90 Kč
1 194.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care je regenerační šampon určený pro suché, poškozené a namáhané vlasy.
AKCE
-13%Sleva
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 8667
EAN: 8595025811790
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S extraktem z Aloe Vera, který pokožku zklidňuje a regeneruje, a mléčnými výtažky z palmového mléka se zjemňujícími účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Kód: 2403522
Kód dod.: 755087
EAN: 4061746508003
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Henkel Persil
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Kód: 2407203
Kód dod.: 716158
EAN: 9000101804416
 
439.90 Kč
10Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí i proti odolným skvrnám.
-8%Sleva
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Essence
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Kód: 2601803
Kód dod.: ES585189
EAN: 4059729585189
 
45 Kč
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty 8h Matte Comfort 22 Ash Attitude od značky essence v popelavém tmavě hnědém
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
BALhome
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
Kód: 2507091
Kód dod.: 991188
EAN: 8591235098303
 
26.90 Kč
27 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická a pevná nákupní taška v neutrální béžové barvě, která se stane vaším spolehlivým pomocníkem při každodenních nákupech.
AKCE
-15%Sleva
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
209 Kč
247 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Resistin Car je roztok vápenatého mýdla oxidovaného parafinu s přídavkem asfaltu a inhibitoru koroze ve směsi následujících organických rozpouštědel.
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2600528
Kód dod.: 759321
EAN: 8435495828709
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Kód: 2506145
Kód dod.: 401014
EAN: 8595614512527
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Always Ultra Day Super dámské vložky s křidélky, 8 ks
Always®
Always Ultra Day Super dámské vložky s křidélky, 8 ks
Kód: 2501802
Kód dod.: 716867
EAN: 4015400759119
 
69.90 Kč
8.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Always Ultra Day Super jsou extra savé dámské hygienické vložky s křidélky, které poskytují spolehlivou ochranu během silnějších menstruačních dní.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: C3884001
EAN: 3600542561396
100%
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
39.90 Kč
99.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
AKCE
-35%Sleva
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
64.90 Kč
99.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prodlužte sytost vaší barvy na dvojnásobek a dopřejte svým barveným nebo melírovaným vlasům intenzivní péči. Vsaďte na kvalitu - NIVEA Pečující kondicionér Color Care & Protect.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.