cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Kód: 2504472
Kód dod.: 401075
EAN: 8594158026811
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503765
Kód dod.: 400324
EAN: 8594002533182
 
840 Kč
945 Kč
46.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká bělost 95 % (MgO), výborná paropropustnost, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, tónovatelnost na tónovacích strojích, vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-42%Sleva
Primacol Decorative Decobase omyvatelná malířská barva, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase omyvatelná malířská barva, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
112 Kč
192 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná matná latexová emulzní barva na stěny a stropy v interiérech.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Kód: 2503510
Kód dod.: 430397
EAN: 8594002531775
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Kód: 2502978
Kód dod.: 554775
EAN: 8593534671164
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 250 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0900 stříbrný, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0900 stříbrný, 400 g
Kód: 2506077
Kód dod.: 431133
EAN: 8591235091519
 
202 Kč
505Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Klasik Color malířská barva, 0597 zelená limetková, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0597 zelená limetková, 4 kg
Kód: 2503710
Kód dod.: 401071
EAN: 8594002530792
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 1 kg
Kód: 2502821
Kód dod.: 430305
EAN: 8594002536213
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Kód: 2601009
Kód dod.: 400987
EAN: 8595614526982
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 350 g
Kód: 2504294
Kód dod.: 430292
EAN: 8594158028624
 
76 Kč
84.90 Kč
217.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-2%Sleva
Sidolux Premium Floor Care na plovoucí a dřevěné podlahy Arganový olej, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care na plovoucí a dřevěné podlahy Arganový olej, 750 ml
Kód: 2601114
Kód dod.: 702054
EAN: 5902986201646
 
82 Kč
84 Kč
109.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Expert na mytí dřevěných, parketových a plovoucích podlah s přídavkem arganového oleje.
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 19,3 m, 8 rolí
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 19,3 m, 8 rolí
Kód: 87709
Kód dod.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
94.90 Kč
11.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
3vrstvý toaletní papír bez parfemace.
AKCE
-9%Sleva
Schauma Everyday Care šampon s obsahem heřmánku pro všechny typy vlasů, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Everyday Care šampon s obsahem heřmánku pro všechny typy vlasů, 400 ml
Kód: 2201657
Kód dod.: 845625
EAN: 9000101627428
 
69.90 Kč
77 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma šampon Everyday Care pro všechny typy vlasů s výtažkem z heřmánku. S pH šetrným k vlasové pokožce. Pro poddajné vlasy plné objemu.
AKCE
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Kód: 2501382
Kód dod.: 761221
EAN: 4008455584812
 
165 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color je prací prostředek lehký jako pírko, který udělá vaše praní ještě pohodlnější.
AKCE
Meridol Complete Care Soft zubní kartáček
Meridol®
Meridol Complete Care Soft zubní kartáček
Kód: 2600933
Kód dod.: 895044
EAN: 8718951485051
 
101 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Meridol Complete Care Soft poskytuje šetrné, ale důkladné čištění zubů i dásní a pomáhá udržet zdravý úsměv.
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
BALhome
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
Kód: 2505120
Kód dod.: 575473
EAN: 8591235088397
 
54.90 Kč
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová smetáčková souprava obsahuje plastovou lopatku s gumovou lištou a tvarovanou rukojetí a smetáček s černými štětinami.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
1 019 Kč
1 020 Kč
113.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
Kód: 34557
Kód dod.: 966605
EAN: 8590786127722
100%
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 9,5 × 13 cm.
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem poskytuje intenzivní péči pro suché a poškozené vlasy. Pomáhá zlepšit hladkost, snížit lámání a usnadnit rozčesávání.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
AKCE
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na koupelny je účinný pomocník pro každodenní úklid. Díky přírodní síle octa snadno odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny i špínu z povrchů v koupelně.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.