cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
249 Kč
269 Kč
24 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po upravených, zářivých a profesionálně vyhlížejících nehtech bez zdlouhavého schnutí? Artde
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 1 kg
Kód: 2503511
Kód dod.: 430398
EAN: 8594002531782
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 350 g
Kód: 2502825
Kód dod.: 430312
EAN: 8594002536602
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 4 kg
Kód: 2504766
Kód dod.: 401084
EAN: 8595614505208
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0410 světle modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0410 světle modrá, 350 g
Kód: 2502824
Kód dod.: 430308
EAN: 8594002536404
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 1 kg
Kód: 2502838
Kód dod.: 430368
EAN: 8594002536077
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové pečující složení pomáhá chránit a posilovat dětskou pokožku a podporuje její přirozený vývoj. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
99.90 Kč
49.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Ultra Soft má vysokou hustotu svazků s 5,1krát více vlákny než běžný kartáček s kompaktní hlavicí, tudíž je šetrný k dásním. Odstraňuje zubní plak, leští povrchové skvrny a pomáhá chránit před kazy.
AKCE
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 797067
EAN: 5900017106304
100%
54.90 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se zklidňujícím extraktem z aloe vera můžete použít na tvář, tělo i vlasy. Užijte si příval svěžesti už ve sprše. Pocit hydratované pokožky vám vydrží i po osušení.
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
Kód: 21029
Kód dod.: 966604
EAN: 8590786127739
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 13,5 × 18 cm.
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce na povrchy bez oplachu. Čistí a dezinfikuje všechny materiály a plochy. Účinkuje proti bakteriím, obaleným virům i kvasinkám.
AKCE
-2%Sleva
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
88 Kč
89.90 Kč
1.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aby aroma Vaší překapávané kávy bylo ještě pestřejší!
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 400 g
Kód: 2505262
Kód dod.: 431139
EAN: 8591235091557
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
LAVON koupelna čistič Easy Clean , 750 ml
Lavon
LAVON koupelna čistič Easy Clean , 750 ml
Kód: 2501547
Kód dod.: 712261
EAN: 8594187140137
 
59.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen a mýdlové i mastné nečistoty.
METYLAN Easy mix -  koncentrované lepidlo, 500g
Metylan
METYLAN Easy mix - koncentrované lepidlo, 500g
Kód: 2507655
Kód dod.: 500807
EAN: 9000101155693
 
319 Kč
638Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
METYLAN Easy mix – je univerzální tekuté koncentrované lepidlo na všechny typy tapiet.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2507884
Kód dod.: 870703
EAN: 9000101745306
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 9-16 dodává vlasům elegantní, chladný popelavý odstín velmi světlé blond.
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Kód: 2502978
Kód dod.: 554775
EAN: 8593534671164
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 250 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.