cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2600528
Kód dod.: 759321
EAN: 8435495828709
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
Colgate zubní pasta Max White Charcoal, 20 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max White Charcoal, 20 ml
Kód: 2600975
Kód dod.: 885281
EAN: 8718951408586
 
22.90 Kč
23 Kč
1 145Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pasta s obsahem přírodních složek aktivně působí na zubní sklovinu, zajišťuje jemné bělení a zároveň chrání před zubním kazem.
-42%Sleva
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2601189
Kód dod.: KOPFLAN001
EAN: 3494800538004
 
1 439 Kč
2 470 Kč
16 352.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-orientální (ambrová) vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pro muže 50 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pro muže 50 ml
Kód: 2603408
Kód dod.: CH026A02
EAN: 3386460169868
 
2 389 Kč
47 780Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ambrová fougére vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Parfémovaná voda pro muže Jimmy Choo Man Parfu
-6%Sleva
Wilkinson Intuition Sensitive Care strojek + 1 náhradní hlavice
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care strojek + 1 náhradní hlavice
Kód: 2600505
Kód dod.: 882342
EAN: 4027800416004
 
254.90 Kč
269.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care holicí strojek je vybaven čtyřmi břity, které jsou obklopené mýdlovým kondicionérem. Tento kondicionér obsahuje hypoalergenní mléko s 100% přírodním výtažkem z aloe vera a vitamínem E.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Biom
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Kód: 2401776
Kód dod.: 656660
EAN: 8595078517236
100%
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sedlákův žížalí čaj s humátem je přírodní biostimulant pro rostliny, zlepšuje půdu a odolnost rostlin.
-7%Sleva
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
249 Kč
269 Kč
24 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po upravených, zářivých a profesionálně vyhlížejících nehtech bez zdlouhavého schnutí? Artde
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
AKCE
-13%Sleva
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 795057
EAN: 8595025811790
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S extraktem z Aloe Vera, který pokožku zklidňuje a regeneruje, a mléčnými výtažky z palmového mléka se zjemňujícími účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Henkel Persil
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Kód: 2407203
Kód dod.: 716158
EAN: 9000101804416
 
439.90 Kč
10Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí i proti odolným skvrnám.
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Kód: 2403522
Kód dod.: 755087
EAN: 4061746508003
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
-8%Sleva
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Essence
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Kód: 2601803
Kód dod.: ES585189
EAN: 4059729585189
 
45 Kč
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty 8h Matte Comfort 22 Ash Attitude od značky essence v popelavém tmavě hnědém
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
79.90 Kč
145.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 Game Doypack sprchový gel pro muže, 550 ml, přináší energizující a svěží péči o tělo.
AKCE
-14%Sleva
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
29.90 Kč
34.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou – vyvážené krmivo pro psy s chutnou masovou recepturou.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Kód: 2503084
Kód dod.: 300008
EAN: 8595050313191
 
659 Kč
660 Kč
188.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostředek pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na toalety je efektivní prostředek pro hygienické a svěží čištění WC. Díky přírodní síle octa odstraňuje vodní kámen, nečistoty i zápach a zároveň zanechává toaletu čistou a provoněnou.
-6%Sleva
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
1 349 Kč
1 439 Kč
15 329.55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Inspirací pro kompozici Lady Blooming od Ko
-27%Sleva
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
94.90 Kč
129.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkový balzám na rty Labello na noc.
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K nátěrům omítek, zdiva, sádrokartonu, sádrovláknitých, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů, hladkých tapet k tomu určených apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.