cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový výživný denní a noční krém zjemňuje, posiluje a hloubkově vyživuje suchou a velmi suchou pleť.
-23%Sleva
Nivea Men Original Protect & Care gel na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Original Protect & Care gel na holení, 200 ml
Kód: 09277
Kód dod.: 880048
EAN: 9005800394732
 
99.90 Kč
129.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Redukuje vznik drobných pořezání, ranek a napjatost. Zajistí pohodlí při pravidelném holení. Obsahuje aloe vera a provitamín B5. Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 88812
EAN: 9005800395333
 
204.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na složení s provitamínem B5 a aloe vera. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Vsaďte na okamžitou úlevu a hydrataci.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s rýžovým mlékem šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 350 g
Kód: 2504289
Kód dod.: 430298
EAN: 8594158028686
 
76 Kč
84.90 Kč
217.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
AKCE
-14%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby mycí pěna Sensitive na tělo, obličej a vlásky je určena pro šetrné každodenní mytí a neměla by chybět v žádné koupelně.
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Kód: 2503433
Kód dod.: 103298
EAN: 4015962156142
 
279 Kč
697.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žáruvzdorná barva do 650 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd... Ideální pro lakování částí motoru vystaveným vysokým teplotám.
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Auto-K
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Kód: 2504232
Kód dod.: 121123
EAN: 4015962107038
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základová barva Kwasny Auto-K je ideální jako základová barva pro opravy nalakovaných ploch. Nástřik základovou barvou a plnění při jednom pracovním procesu. Je univerzálně použitelná a dobře brousitelná.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AKCE
-16%Sleva
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Always Ultra Day Normal jsou tenké a jemné hygienické vložky s křidélky, které poskytují spolehlivou ochranu po celý den.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato náhrada je vhodná pro následující typy mopů: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a také Vileda TURBO.
AKCE
-15%Sleva
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
89.90 Kč
106 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dopřejte sobě i své rodině to nejlepší s aviváží Silan Sensitive a užijte si báječně hebké prádlo.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.