cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-8%Sleva
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Essence
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Kód: 2601803
Kód dod.: ES585189
EAN: 4059729585189
 
45 Kč
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty 8h Matte Comfort 22 Ash Attitude od značky essence v popelavém tmavě hnědém
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratační péčí pro citlivou pokožku podpaží.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 70 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Kód: 2506156
Kód dod.: 401076
EAN: 8595614512534
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostředek pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na toalety je efektivní prostředek pro hygienické a svěží čištění WC. Díky přírodní síle octa odstraňuje vodní kámen, nečistoty i zápach a zároveň zanechává toaletu čistou a provoněnou.
-6%Sleva
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
1 349 Kč
1 439 Kč
15 329.55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Inspirací pro kompozici Lady Blooming od Ko
-27%Sleva
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
94.90 Kč
129.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkový balzám na rty Labello na noc.
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AKCE
-16%Sleva
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Always Ultra Day Normal jsou tenké a jemné hygienické vložky s křidélky, které poskytují spolehlivou ochranu po celý den.
AKCE
-15%Sleva
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
89.90 Kč
106 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dopřejte sobě i své rodině to nejlepší s aviváží Silan Sensitive a užijte si báječně hebké prádlo.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato náhrada je vhodná pro následující typy mopů: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a také Vileda TURBO.
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Kód: 2506855
Kód dod.: 960944
EAN: 8712581549619
 
21.90 Kč
5.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Philips Longlife AAA jsou spolehlivé malé baterie typu AAA (R03), ideální pro každodenní použití v domácnosti.
AKCE
Balhome octový prostředek na mytí nádobí s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový prostředek na mytí nádobí s vůní máty 1 l
Kód: 2502074
Kód dod.: 712293
EAN: 8591235101768
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový prostředek na mytí nádobí kombinuje účinné odmašťovací vlastnosti s přírodní silou octa.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Kód: 2600943
Kód dod.: 795423
EAN: 8718951426245
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s podmanivou květinovou vůní, který jemně myje pokožku a promění sprchu v příjemný rituál.
AKCE
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
238.90 Kč
1 194.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care je regenerační šampon určený pro suché, poškozené a namáhané vlasy.
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51603
Kód dod.: 761121
EAN: 5900627056938
100%
279.90 Kč
62.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
-2%Sleva
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Kód: 2505965
Kód dod.: 765051
EAN: 4009175968609
 
239.90 Kč
244.90 Kč
11.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální eko prací gel s přírodními výtažky z heřmánku na bílé i barevné prádlo.
-23%Sleva
Nivea Men Original Protect & Care gel na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Original Protect & Care gel na holení, 200 ml
Kód: 09277
Kód dod.: 880048
EAN: 9005800394732
 
99.90 Kč
129.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Redukuje vznik drobných pořezání, ranek a napjatost. Zajistí pohodlí při pravidelném holení. Obsahuje aloe vera a provitamín B5. Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 88812
EAN: 9005800395333
 
204.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na složení s provitamínem B5 a aloe vera. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Vsaďte na okamžitou úlevu a hydrataci.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový výživný denní a noční krém zjemňuje, posiluje a hloubkově vyživuje suchou a velmi suchou pleť.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.