cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, nepřelakovatelný, 500 ml
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, nepřelakovatelný, 500 ml
Kód: 2504452
Kód dod.: 303201
EAN: 8594019366698
 
209 Kč
418Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá jako antikorozní přípravek pro konzervaci kovových povrchů, zejména spodků automobilů, s vynikajícími protihlukovými vlastnosti.
Silan parfém na praní Blue Jasmine, 540 ml, 30 dávek
Henkel Silan
Silan parfém na praní Blue Jasmine, 540 ml, 30 dávek
Kód: 2508347
Kód dod.: 759359
EAN: 9000101836707
 
109.90 Kč
3.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní květinová vůně a dlouhotrvající svěžest.
AKCE
-11%Sleva
Authentic Toya Aroma Hydro Care šampon na vlasy, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma Hydro Care šampon na vlasy, 400 ml
Kód: 2600423
Kód dod.: 787105
EAN: 8595025836458
 
50 Kč
56 Kč
125Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový šampon pro šetrné mytí vysušených a dehydratovaných vlasů s originální autentickou kokosovou vůní.
AKCE
-10%Sleva
Titania Foot Care gelová vložka na přední část chodidel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na přední část chodidel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
61 Kč
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové vložky Titania Foot Care jsou navrženy pro maximální pohodlí a ochranu přední části chodidla při chůzi i stání.
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 100 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 100 mm
Kód: 2502976
Kód dod.: 554765
EAN: 8593534671133
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 100 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
AKCE
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Kód: 2503433
Kód dod.: 103298
EAN: 4015962156142
 
249 Kč
622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žáruvzdorná barva do 650 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd... Ideální pro lakování částí motoru vystaveným vysokým teplotám.
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Auto-K
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Kód: 2504232
Kód dod.: 121123
EAN: 4015962107038
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základová barva Kwasny Auto-K je ideální jako základová barva pro opravy nalakovaných ploch. Nástřik základovou barvou a plnění při jednom pracovním procesu. Je univerzálně použitelná a dobře brousitelná.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby mycí pěna Sensitive na tělo, obličej a vlásky je určena pro šetrné každodenní mytí a neměla by chybět v žádné koupelně.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Kód: 2506156
Kód dod.: 401076
EAN: 8595614512534
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Kód: 2601003
Kód dod.: 400969
EAN: 8595614526838
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
Kód: 34557
Kód dod.: 966605
EAN: 8590786127722
100%
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 9,5 × 13 cm.
AKCE
-13%Sleva
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
69.90 Kč
79.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.