cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Kód: 2501382
Kód dod.: 761221
EAN: 4008455584812
 
165 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color je prací prostředek lehký jako pírko, který udělá vaše praní ještě pohodlnější.
AKCE
-2%Sleva
Sidolux Premium Floor Care na plovoucí a dřevěné podlahy Arganový olej, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care na plovoucí a dřevěné podlahy Arganový olej, 750 ml
Kód: 2601114
Kód dod.: 702054
EAN: 5902986201646
 
82 Kč
84 Kč
109.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Expert na mytí dřevěných, parketových a plovoucích podlah s přídavkem arganového oleje.
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Kód: 2502978
Kód dod.: 554775
EAN: 8593534671164
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 250 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar pro snadný úklid v rozích.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Kód: 2500083
Kód dod.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
109.90 Kč
1.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivé barvy, dokonalá čistota a šetrná péče v každé kapce!
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletní mýdlo 90 g
Protex®
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletní mýdlo 90 g
Kód: 2500174
Kód dod.: 61045947
EAN: 8718951684683
 
27.90 Kč
310Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Pro Hydra Care je jemné tuhé mýdlo určené pro každodenní péči o pokožku.
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta COMPLETE CARE je zubní pasta s obsahem fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, která poskytuje kompletní ochranu pro zdravá ústa. Chrání před zubním kazem, oslabením zubní skloviny, zubním kamenem a podrážděním dásní.
-13%Sleva
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Gant®
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2602184
Kód dod.: 14956
EAN: 4013674830022
 
1 459 Kč
1 669 Kč
29 180Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte GANT Bloom Bay, zářivou a smyslnou vů
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pro muže 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pro muže 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
79.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 Fragrance Game je pánský antiperspirant roll-on určený pro každodenní použití.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 400 g
Kód: 2505262
Kód dod.: 431139
EAN: 8591235091557
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
VÝPRODEJ - TOP CENA
-63%Sleva
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Essence
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Kód: 2405766
 
EAN: 4059729466228
 
29.90 Kč
80 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S bronzerem Baby got Bronze od essence získá vaše tvář sluncem políbený, opálený vzhled, i když je z
Artdeco Long - lasting Lip Color rtěnka 723 Infinite love 1,8 g
Artdeco
Artdeco Long - lasting Lip Color rtěnka 723 Infinite love 1,8 g
Kód: 2603153
Kód dod.: 58164.723
EAN: 4052136368772
 
355 Kč
177 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte intenzivně sytý odstín a sametově matný efekt s Artdeco Jelly Balm Lip Stick odstín 723 Inf
-6%Sleva
Wilkinson Intuition Sensitive Care strojek + 1 náhradní hlavice
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care strojek + 1 náhradní hlavice
Kód: 2600505
Kód dod.: 882342
EAN: 4027800416004
 
254.90 Kč
269.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care holicí strojek je vybaven čtyřmi břity, které jsou obklopené mýdlovým kondicionérem. Tento kondicionér obsahuje hypoalergenní mléko s 100% přírodním výtažkem z aloe vera a vitamínem E.
-42%Sleva
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2601189
Kód dod.: KOPFLAN001
EAN: 3494800538004
 
1 439 Kč
2 470 Kč
16 352.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-orientální (ambrová) vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pro muže 50 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pro muže 50 ml
Kód: 2603408
Kód dod.: CH026A02
EAN: 3386460169868
 
2 389 Kč
47 780Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ambrová fougére vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Parfémovaná voda pro muže Jimmy Choo Man Parfu
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Biom
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Kód: 2401776
Kód dod.: 68234
EAN: 8595078517236
100%
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sedlákův žížalí čaj s humátem je přírodní biostimulant pro rostliny, zlepšuje půdu a odolnost rostlin.
BIC PURE LADY PINK JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 24KS 5145
Bic®
BIC PURE LADY PINK JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 24KS 5145
Kód: 2603478
Kód dod.: 882127
EAN: 3086123395145
 
699.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.