cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 88812
EAN: 9005800395333
 
204.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na složení s provitamínem B5 a aloe vera. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Vsaďte na okamžitou úlevu a hydrataci.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s rýžovým mlékem šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
-6%Sleva
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
1 349 Kč
1 439 Kč
15 329.55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Inspirací pro kompozici Lady Blooming od Ko
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostředek pro každodenní úklid domácnosti.
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na toalety je efektivní prostředek pro hygienické a svěží čištění WC. Díky přírodní síle octa odstraňuje vodní kámen, nečistoty i zápach a zároveň zanechává toaletu čistou a provoněnou.
-27%Sleva
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
94.90 Kč
129.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkový balzám na rty Labello na noc.
AKCE
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Kód: 11843
Kód dod.: 845453
EAN: 9005800235196
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte barveným vlasům maximální péči – potřebují ji. Díky pečujícímu složení je barva zářivá a vlasy zdravé. To nejlepší pro vás - NIVEA Pečující šampon Color Care & Protect.
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Kód: 2404498
Kód dod.: 755088
EAN: 4061746508119
 
79.90 Kč
4.44Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací prášek na barevné prádlo 3 kg, 40 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací prášek na barevné prádlo 3 kg, 40 dávek
Kód: 2508263
Kód dod.: 716154
EAN: 8594221204269
 
62 Kč
69.90 Kč
1.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Color je speciálně vyvinutý prací prášek určený pro praní barevného prádla.
-13%Sleva
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Kód: 2500297
Kód dod.: 755093
EAN: 4061746508379
 
129.90 Kč
149.90 Kč
55.51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
-8%Sleva
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
80 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka What a tint! od essence poslouží ke zvýraznění rtů i lící. Nelep
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
K nákupu navíc
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nehty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Bony
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
19.90 Kč
165.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka s přídavkem oleje. Vyniká mimořádně dlouhou dobou hoření až 40 hodin.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar pro snadný úklid v rozích.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Kód: 2500083
Kód dod.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
109.90 Kč
1.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivé barvy, dokonalá čistota a šetrná péče v každé kapce!
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletní mýdlo 90 g
Protex®
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletní mýdlo 90 g
Kód: 2500174
Kód dod.: 61045947
EAN: 8718951684683
 
27.90 Kč
310Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Pro Hydra Care je jemné tuhé mýdlo určené pro každodenní péči o pokožku.
-14%Sleva
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta COMPLETE CARE je zubní pasta s obsahem fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, která poskytuje kompletní ochranu pro zdravá ústa. Chrání před zubním kazem, oslabením zubní skloviny, zubním kamenem a podrážděním dásní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.