cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Biom
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Kód: 2401776
Kód dod.: 656660
EAN: 8595078517236
100%
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sedlákův žížalí čaj s humátem je přírodní biostimulant pro rostliny, zlepšuje půdu a odolnost rostlin.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
42.90 Kč
858Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Fresh Discs Mint Mission jsou náhradní gelové náplně do systému Fresh Discs, které zajišťují čistotu a svěžest toalety při každém spláchnutí.
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
79.90 Kč
145.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 Game Doypack sprchový gel pro muže, 550 ml, přináší energizující a svěží péči o tělo.
AKCE
-14%Sleva
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
29.90 Kč
34.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou – vyvážené krmivo pro psy s chutnou masovou recepturou.
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K nátěrům omítek, zdiva, sádrokartonu, sádrovláknitých, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů, hladkých tapet k tomu určených apod.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Kód: 2503084
Kód dod.: 300008
EAN: 8595050313191
 
659 Kč
660 Kč
188.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
2 781 Kč
55 620Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2020. Poznejte novou parfémovanou vodu Irresistible. Ta
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Kód: 2401336
 
EAN: 4059729447371
 
88 Kč
8 800Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lehkou tekutou tvářenkou BABY GOT BLUSH 20 získají vaše líce přirozený vínový nádech. Tuto tekutou
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel šetrně pere sportovní oblečení, pomáhá odstranit nepříjemné pachy a udržuje funkční materiály svěží a pružné.
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2000904
Kód dod.: 761129
EAN: 5900627090512
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzální čisticí prostředek, 600 g
Zenit Real
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzální čisticí prostředek, 600 g
Kód: 07539
Kód dod.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
49.90 Kč
83.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí krém s barevnými aktivními částicemi proti mastnostě a špíně.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
142 Kč
144.90 Kč
3 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max krém na fixaci zubních náhrad pomáhá zajistit jejich pevné držení a komfort při nošení.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Kód: 2601806
Kód dod.: ES585219
EAN: 4059729585219
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty POUTline Soft Glide, odstín č. 03 Bare Affair od značky essence poslouží k
Hugo Boss Hugo Man toaletní voda pro muže 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletní voda pro muže 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
1 037 Kč
25 925Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží - kořeněná uvedena na trh v roce 1995. Mnohotvárná vůně, která je čistá, jasná a originální –
VORTEX Houba na nádobí  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na nádobí PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
31.90 Kč
15.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická houba pro pohodlné, rychlé a důkladné mytí.
Colgate Max White Luminious zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Luminious zubní pasta 75 ml
Kód: 2600913
Kód dod.: 885076
EAN: 8714789867632
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Max White One Luminous je určena pro každodenní použití a pomáhá dosáhnout zářivějšího úsměvu. Inovativní technologie SmartFoam vytváří aktivní pěnu, která se dostane i do těžko dostupných míst včetně mezizubních prostor.
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Kód: 2404498
Kód dod.: 755088
EAN: 4061746508119
 
79.90 Kč
4.44Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
AKCE
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Kód: 11843
Kód dod.: 845453
EAN: 9005800235196
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte barveným vlasům maximální péči – potřebují ji. Díky pečujícímu složení je barva zářivá a vlasy zdravé. To nejlepší pro vás - NIVEA Pečující šampon Color Care & Protect.
-13%Sleva
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Kód: 2500297
Kód dod.: 755093
EAN: 4061746508379
 
129.90 Kč
149.90 Kč
55.51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
-8%Sleva
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
80 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka What a tint! od essence poslouží ke zvýraznění rtů i lící. Nelep
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.