cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
79.90 Kč
145.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 Game Doypack sprchový gel pro muže, 550 ml, přináší energizující a svěží péči o tělo.
AKCE
-14%Sleva
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
29.90 Kč
34.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou – vyvážené krmivo pro psy s chutnou masovou recepturou.
Moschino I Love Love toaletní voda pro ženy 30 ml
Moschino
Moschino I Love Love toaletní voda pro ženy 30 ml
Kód: 40965
 
EAN: 8011003991136
 
709 Kč
23 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - svěží vůně uvedena na trh v roce 2005. Dopřejte si příval optimismu, který v sobě nese
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Fresh Discs Mint Mission jsou náhradní gelové náplně do systému Fresh Discs, které zajišťují čistotu a svěžest toalety při každém spláchnutí.
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Kód: 2601003
Kód dod.: 400969
EAN: 8595614526838
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-15%Sleva
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
89.90 Kč
106 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dopřejte sobě i své rodině to nejlepší s aviváží Silan Sensitive a užijte si báječně hebké prádlo.
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Always Ultra Day Normal jsou tenké a jemné hygienické vložky s křidélky, které poskytují spolehlivou ochranu po celý den.
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Kód: 2506855
Kód dod.: 960944
EAN: 8712581549619
 
21.90 Kč
5.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Philips Longlife AAA jsou spolehlivé malé baterie typu AAA (R03), ideální pro každodenní použití v domácnosti.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Kód: 2600943
Kód dod.: 795423
EAN: 8718951426245
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s podmanivou květinovou vůní, který jemně myje pokožku a promění sprchu v příjemný rituál.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato náhrada je vhodná pro následující typy mopů: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a také Vileda TURBO.
AKCE
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
238.90 Kč
1 194.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care je regenerační šampon určený pro suché, poškozené a namáhané vlasy.
AKCE
-16%Sleva
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
-2%Sleva
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Kód: 2505965
Kód dod.: 765051
EAN: 4009175968609
 
239.90 Kč
244.90 Kč
11.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální eko prací gel s přírodními výtažky z heřmánku na bílé i barevné prádlo.
AKCE
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51603
Kód dod.: 761121
EAN: 5900627056938
100%
279.90 Kč
62.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový výživný denní a noční krém zjemňuje, posiluje a hloubkově vyživuje suchou a velmi suchou pleť.
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s rýžovým mlékem šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.