Podporuje mojeID

Úvod » VLASOVÁ KOSMETIKA » Londa Color Naturals 13/8 permanentní barva na vlasy karamelová blond


Londa Color Naturals 13/8 permanentní barva na vlasy karamelová blond

permament color creme zaručuje stoprocentní krytí šedin

skladem

 

Číslo produktu: 49119
VYBER ZNAČKU: Londa
Výrobce: Procter & Gamble
EAN kód: 4056800755578
Naše cena bez DPH: 57,02 Kč (2,17 EUR)
Naše cena s DPH (21.0 %):
69,00 Kč (2,62 EUR)
Londa Color Naturals 13/8 permanentní barva na vlasy karamelová blond - 1Londa Color Naturals 13/8 permanentní barva na vlasy karamelová blond - 2Londa Color Naturals 13/8 permanentní barva na vlasy karamelová blond - 3Londa Color Naturals 13/8 permanentní barva na vlasy karamelová blond - 4

Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Londa Color Naturals 14/4 permanentní barva na vlasy mahagenová červená
49114
Londa Color Naturals 14/4 permanentní barva na vlasy mahagenová červená
Naše cena 69,00 Kč (2,62 EUR)

POPIS PRODUKTU

Pernamentní krémová barva na vlasy londacolor vám dá barvu jakou očekáváte až na šest týdnů, protože Londacolor obsahuje aktivní barevné pigmenty, které proniknou do vlasů a kondicionér na ošetření vlasů a barvení s provitamínem F5, vitamínem E a UV filtrem. Jednoduše si vyberte z fascinujících barev a získejte spolehlivou dlouhotrvající barvu bez šedin.
Londa pracuje na vylepšení barev na vlasy už více než 50 let, zdokonaluje je pro vaše krásné vlasy

balení barvy na vlasy – obsahuje barvicí krém, vyvíjecí emulzi, případně zesvětlující aktivátor a regenerační balzám či kúru, igelitové rukavice
plastovou tyčinku a štětec (osvědčil se i starý zubní kartáček)
plastovou misku (nikoli kovovou!)
starý ručník a ubrousek
mastný krém

Postup:

1. krok:
Několik dnů před barvením permanentní barvou nebudeme používat kondicionéry ani vlasové kúry, které uzavírají povrch vlasu a barva na ně potom špatně chytá. Také vlasy před barvením nemyjeme, neboť by měl na pokožce zůstat ochranný film.

2. krok:
V případě, že jsme si koupily novou neprověřenou barvu, provedeme test snášenlivosti, abychom se vyhnuly případnému podráždění pokožky. Nepatrné množství barvy smícháme s vyvíjecí emulzí, naneseme na ohbí lokte a necháme nejméně čtyřiadvacet hodin působit na kůži. Pokud kůže zrudne nebo svědí, barva nám nevyhovuje.
3. krok:
Pokožku kolem čela, uší a krku namažeme mastným krémem nebo vazelínou. Zabráníme tím nevhodnému zabarvení kůže, které se obtížně dostává dolů. Ramena si překryjeme ručníkem.
4. krok:
Navlékneme si rukavice. Podle návodu smícháme barvu a vyvíjecí emulzi v misce a plastovou tyčinkou ji promícháme. (U některých barev na vlasy se barvicí krém vymačkává rovnou do aplikační lahvičky a důkladně se protřepá.)
5. krok:
Hmotu naneseme nejlépe pomocí hřebenu nebo kartáčku na vlasy, přičemž se řídíme pokyny letáku přiloženého v balení. Pozor na stékání barvy do obličeje, je dobré mít po ruce navlhčený ubrousek.
6. krok:
Po uplynutí stanoveného času (30–45 minut) barvu oplachujeme tak dlouho, dokud nám z vlasů neteče čistá voda. Vlasy ošetříme neutralizační regenerační kúrou či balzámem a umyjeme šamponem. Nakonec je upravíme do konečného účesu.

Vychytávky:

  • Šetřit s barvou se nevyplácí. Na delší vlasy raději aplikujeme dvě balení barvy.
  • Nevíme-li si rady s výběrem odstínu barvy, pomůže nám barevnice (vzorník obarverných vlasů).

Naše tipy:

 width=

Trendy přirozený vzhled

Po celá staletí využívaly ženy při barvení vlasů přírodní výtažky. Barvy Londacolor Naturals se k této tradici vracejí – blond odstíny jsou obohacené extrakty z heřmánku, rezavé obsahují výtažky z granátového jablka a v hnědých jsou obsažené výtažky z kůry stromů. Díky nim vlasy získají trendy přirozený vzhled. Navíc barvy Londacolor Naturals zaručují stoprocentní krytí šedin!

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imglondaimglucieimg12.11.2013 22:59
Zobrazit všechny Přidat komentář
NjgzNmNiMT