Hlavní stránka  >  Dům a bydlení  >  Potravinářské výrobky  >  Vitamíny, doplňky stravy  >  Doplňky stravy  >  Adiel Drmek Forte s vitamínem E reguluje pohlavní hormony, ovlivňuje ovulaci, zrání vajíčka 90 kapslí
Vyprodáno

Adiel Drmek Forte s vitamínem E reguluje pohlavní hormony, ovlivňuje ovulaci, zrání vajíčka 90 kapslí

Adiel Drmek Forte s vitamínem E reguluje pohlavní hormony, ovlivňuje ovulaci, zrání vajíčka 90 kapslí
Naše cena
362 Kč s DPH
Ušetříte 47 Kč (11%)
Cena v naší prodejně
409 Kč s DPH
Tento produkt není možné samostatně zakoupit.
Početks
Dotaz na prodejceHlídat cenu
Aktuální cena produktu je 362.00 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Zaslat dotaz
Jméno:
Email:
Telefon:
' '
Opište kód:
Dotaz:
Sdílej
Kód:1708040
Výrobce:Adiel s.r.o.
Značka:Adiel  (web)
Adiel
Popis produktu

Snažíte se o miminko a trápí vás špatné hormonální hladiny progesteronu a prolaktinu? Nebo máte problémy s nepravidelnou či slabou ovulací? Pak vyzkoušejte produkt DRMEK FORTE s vitamínem E. Jedná se o nejsilnější drmek na trhu o vysoké koncentraci účinné látky a to v poměru 10:1. Drmek svými účinky působí na regulaci hladin pohlavních hormonů a ty pak ovlivňují celou ovulaci, zrání vajíčka i jeho uvolnění. Správné hladiny pohlavních hormonů jsou často klíčovými faktory pro otěhotnění u ženy i muže.

DRMEK FORTE (Vitex agnus castus) s vitamínem E působí na produkci ženských hormonů progesteronu a LH hormonu(zvyšuje hladinu) a prolaktinu (snižuje hladinu), které řídí ovulaci a jsou klíčovými faktory pro otěhotnění. Drmek dle výzkumů obsahuje progesteronu podobné sloučeniny a tak v organismu může působit jako vaše vlastní pohlavní hormony ovlivňující zrání a uvolnění vajíčka v době ovulace. Progesteron též stabilizuje fázi žlutého tělíska. Obsahové látky drmku obecného zasahují do metabolizmu hormonu prolaktinu, což může mít za následek normalizaci tzv. luteální fáze hormonálního cyklu. Prolaktin totiž brání dozrání vajíčka, pokud dojde ke snížení jeho hladiny, dojde k dozrání vajíčka, uvolnění a ovulaci.

Důsledkem užíván drmku by měla být regulace hladin pohlavních hormonů. Tyto pohlavní hormony řídí ovulační i menstruační cyklus a tedy i samotnou ovulaci (zrání a uvolňování vajíčka).

Jak ženské pohlavní hormony ovlivňují plodnost:

 • Ženské pohlavní hormony jsou zodpovědné za správný průběh menstruačního cyklu.
 • Pokud není správná hladina hormonu estrogenu, nespustí se ovulace (uvolnění vajíčka z folikulu)
 • Pokud není správná hladina progesteronu, sliznice po ovulaci nenarůstá a vajíčko není schopno se uchytit.
 • Progesteron podporuje růst děložní sliznice po ovulaci, navozuje sekreční fázi menstruačního cyklu. Nedojde-li k oplodnění vajíčka, tvorba tohoto hormonu ustane a dojde k menstruačnímu krvácení. Progesteron po oplodnění vajíčka zastavuje menstruaci a navozuje růst mléčné žlázy.
 • Prolaktin tlumí zrání vajíčka ve vaječníku a menstruaci. Stimuluje rozvoj mléčné žlázy a laktaci po porodu.
 • Bez správné hladiny pohlavních hormonů žena není schopna otěhotnět.

Snažíte se o miminko a trápí vás špatné hormonální hladiny či nepravidelná a slabá ovulace? Pak vyzkoušejte produkt DRMEK FORTE s vitamínem E. Jedná se o nejsilnější drmek na trhu o vysoké koncentraci účinné látky a to v poměru 10:1. Jedna kapsle obsahuje 21,69 g 10% extraktu drmku obecného, což při správném užívání zajišťuje požadovaný účinek již při užívání jedné kapsle denně.

Drmek se často užívá při ženské neplodnosti, preventivně u pacientek s nízkou hladinou progesteronu, při poporodním krvácení, napomáhá odloučení placenty, laktaci (tvorbu mateřského mléka) a je součinný při léčbě fibrózní cysty v prsou.

Proč vitamín E?
Adiel Drmek FORTE je navíc obohacený o vitamín E, který podporuje účinky drmku a je důležitým prvkem při snaze o miminko, neboť má pozitivní vliv na kvalitu pohlavních buněk (vajíček i spermií). Vitamín E prokazatelně přispívá k plodnosti a zároveň napomáhá správné činnosti nervového systému. Je řazen mezi významné antioxidanty, což znamená, že zabraňuje vzniku nebezpečných volných radikálů vznikajících při metabolických procesech v těle.

Nabízíme také cenově výhodná dvojbalení a trojbalení drmku FORTE. Podpořte svou ovulaci i plodnost a doplňte koncentrát ADIEL Drmek FORTE ještě o sypaný Čaj drmek 50 g nebo o Tinkturu drmek 30 ml.

Jak vám Drmek FORTE v kapslích pomůže k otěhotnění?

Legislativa účinků bylinek… Aneb proč vám všechno neřekneme.

Rádi bychom vám sdělili všechny účinky drmku, jeho unikátní sílu i vliv na plodnost ženy, avšak česká legislativa nám bližší popis všech účinků nedovoluje. Právě z tohoto důvodu jsme pro vás připravili HERBÁŘ, kde najdete širokou škálu bylin, jež jsou součástí našich produktů a více či méně se podílejí na podpoře plodnosti. U každé bylinky se dočtete o jejich účincích, vlastnostech a zároveň i zde uvidíte přehled produktů, které danou bylinu obsahují.

Prokázané účinky koncentrátu drmku obecného v poměru 10:1

 • drmek obecný má vliv na ovulaci a mensturaci (regulace hormonálních hladin), premenstruační i menopauzální komfort, působí v těle jako antioxidant a zároveň pozitivně stimuluje kognitivní funkce

Náš TIP
Nedaří se vám otěhotnět? Doporučujeme harmonizaci hormonální hladiny za využití jedinečných vlastností drmku obecného a zároveň tělo dobře vyživovat. Nabízíme vitamíny FertilCare anglické značky Babystart. Vitamíny FertilCare byly vyvinuty speciálně pro ženy, které se snaží o miminko. Obsahují důležité živiny (vitamíny, minerály, aminokyseliny i důležitou kyselinu listovou), které podporují ženskou plodnost, pomáhají připravit vaše tělo na plánované těhotenství a během těhotenství pak přispívají k normálnímu buněčnému dělení a vývoji neurální trubice dítěte.
Zjistěte své těhotenství již 8. den po početí. Vyzkoušejte nejpřesnější a nejrychlejší těhotenský test na trhu. Nabízíme ZAP hCG těhotenský krevní test, který si můžete udělat kdykoliv během dne. 99% přesnost již při prvním testování.

Způsob užívání Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí

Bylinné prostředky začnou působit na vaše tělo asi za 2-4 týdny. Proto je nutné užívat přírodní doplňky stravy dlouhodobě a pravidelně.

 • Užívejte 1 – 2 kapsle ráno před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte tuto doporučenou denní dávku.

Pro úspěšné otěhotnění je rozhodující váš ovulační cyklus. Ověřte si své plodné dny na naší ovulační kalkulačce, aby vaše šance na početí byla co nejvyšší. Svou ovulaci můžete hlídat i díky ovulačnímu testu na opakované použití Fertil Control Light či Fertil Control Easy nebo používejte jednorázové ovulační testy Fertiltime anglické značky Babystart.
Navrhli jsme pro vás i cenově výhodnou sadu pro zjištění plodných dní, která obsahuje ovulační test a lubrikační gel Conceive plus, který zvyšuje šance na početí. Více informací se dočtete zde: Plodné dny výhodná sada pro ženu.

V čem je ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E lepší oproti běžným drmkům na trhu?
Tento drmek neboli latinsky Vitex agnus castus není jen namletá sušená bylina, ale jedná se o koncentrát z této rostliny v poměru 10:1. To je nejvyšší koncentrace účinné látky drmku v doplňku stravy na trhu. Navíc je velkou výhodou koncentrátu mnohonásobně vyšší vstřebatelnost účinných látek drmku obecného a rychlost účinku oproti klasické namleté či sušené bylině.

Sušený koncentrát je nasypán do celulózových kapslích vhodných pro osoby s vyšším krevním tlakem, osoby s vyšší hladinou cholesterolu, vegetariány a vegany.

Jak pro vás vyrábíme účinný koncentrát drmku obecného?
Koncentrát vzniká luhováním samotné byliny drmek obecný v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí.

Proč užívat bylinky při problémech s neplodností?
Důvodů, příčin a problémů s neplodností je mnoho, takže i určitý způsob léčby může na někoho fungovat a na jiného nikoli. Z pohledu lékaře je vždy snadné napsat nějaký hormonální lék na léčbu plodnosti, bez toho aniž by se zabýval jinými, šetrnějšími, možnostmi. Někdy při tom vážně stačí změnit styl života, životosprávu či přístup, aby došlo k výraznému zlepšení plodnosti jak u mužů, tak u žen.

Mnoho odborných i alternativních studií dokazuje, že některé bylinky mohou mít příznivý účinek na zvýšení plodnosti párů a některé bylinky jsou již po staletí velice úspěšně užívány. Tyto bylinky by mohly být v závislosti na povaze problému a za předpokladu správného užívání tím správným řešením pro mnoho neplodných párů.

Jaký je účinek bylinek na plodnost?

 • poskytují živiny pro dělohu
 • regulují hladinu hormonů
 • zlepšují pravidelnost menstruačního cyklu a ovulace
 • zlepšují kvalitu pohlavních buněk, obzvlášť pak spermií
 • zvyšují sexuální touhu a libido

Bylinky musí být obecně užívány delší dobu, než se dostaví jejich účinky. Výsledky jsou znatelnější, pokud užíváte kombinaci bylinných čajů, tinktur a výživových doplňků stravy.

Proč je lepší užívat kapsle?
Kapsle pro vás plníme vždy koncentrátem o nejvyšším možném poměru účinných látek. Sušený koncentrát je podstatně účinnější a lépe vstřebatelný než namleté sušené byliny. Naše kapsle jsou celulózové, takže se snadno užívají, polykají a jsou vhodné i pro vegetariány či vegany. Další velkou výhodou kapslí je to, že jejich obsah můžete vysypat na lžičku nebo do vody a užít obsah, aniž byste narušili jeho kvalitu. Všechny kapsle můžete kombinovat i s našimi tinkturami či bylinnými čaji a posílit tak jejich vzájemný účinek.

Složení:
koncentrát drmku obecného (Vitex agnus castus) v poměru 10:1
vitamín E

Balení a důležité informace
90 kapslí, 1 kapsle obsahuje 300 mg účinných látek (280 mg drmek obecný a 20 mg vitamínu E)
Celé balení je 27 g
Zaregistrováno na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk 

 

Věděli jste, jak může cvičení ovlivnit plodnost? Přečtěte si článek o cviční dle Ludmily Mojžíšové, kde se dozvíte jaké cviky dokáží posílit pánevní dno a přispět ke snaze o miminko. 

JAK NA NEPLODNOST CVIČENÍM DLE LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ?

Série cviků sestavených fyzioterapeutkou zabývající se ženskou i mužskou neplodností.

Název cvičení určitě nebude pro většinu žen ničím novým. Jedná se o sérii cviků, které kromě jiných účinků mohou pomoci i při odstraňování mužské a ženské neplodnosti. Díky této metodě se už hodně párů dočkalo vytouženého otěhotnění.

Pořiďte si DVD cvičení Ludmily Mojžíšové, ať víte, jak správně cviky provádět. Dále doporučujeme užívat i ADIEL čaj Ludmily Mojžíšové na plodnost a početí pro zvýšení šance na otěhotnění.

Ludmila Mojžíšová se narodila v roce 1932 a prakticky celý svůj život zasvětila práci v oblasti léčby a prevence poruch pohybového ústrojí. Původním povoláním byla zdravotní sestra, působila však jako rehabilitační asistentka a fyzioterapeutka. V roku 1985 poprvé zveřejnila soustavu cviků doporučenou pro uvolnění a posilnění svalů. Její série speciálních cviků se postupem času velmi rozšířila a dnes se už celkem běžně používá při odstraňování celé řady problémů.

Kdy cvičení podle Mojžíšové pomáhá?

Cvičení je možno s úspěchem použít při:

 • Artróze bederních kloubů
 • Skolióze u dětí
 • Bolestech zad
 • Bolesti vnějších pohlavních orgánů
 • Bolesti při pohlavním styku
 • Nedostavení se menstruačního krvácení u mladých děvčat
 • Nepravidelné nebo bolestivé menstruaci
 • Opakovaných potratech
 • Nemožnosti otěhotnění

Vykonávaní cviků

Cviky nejsou fyzicky nijak namáhavé ani těžko uskutečnitelné. Důležité však je vykonávat jednotlivé úkony přesně a pravidelně. Jen tak může dojít k uvolnění, protáhnutí a posílení svalových skupin. Cviky vykonáváme pomalu, plynulým zapojováním jednotlivých svalů. Nesmí být při nich vyvolaná bolest, jen pocit tahu a napnutí svalů. Pokud si chcete být jistí správným provedením, můžete cvičení vyzkoušet pod vedením školeného fyzioterapeuta.

PaedDr. Marie Zelená podle publikace Ludmily Mojžíšové, kresby: Eva Fantová

Uvedená sestava zahrnuje cviky z nejznámější sestavy paní Mojžíšové – cvičení umožňující otěhotnění. Táto sestava je komplexnější a lépe zahrnuje procvičení celého těla. Cviky je vždy lepší se naučit pod vedením fyzioterapeuta nebo pomocí instruktážního DVD Ludmily Mojžíšové, který naleznete i v našem e-shopu.

1. V sedě na stoličce. Vytáhnout hlavu nahoru, ramena stáhnout dozadu a dolů. Uvolněně uděláme maximální předklon. hlavy a vzpriamim  (Uvolnění a protáhnutí krční páteře a šíjového svalstva)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

2. V sedě na stoličce. Vytáhnout hlavu nahoru, ramena stáhnout dozadu a dolů. Co největší úklony hlavy vpravo a vlevo. (Uvolnění a protáhnutí krční páteře a šíjového svalstva)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

3. V sedě na stoličce. Vytáhnout hlavu nahoru, ramena stáhnout dozadu a dolů. Předklonem hlavy otáčet vpravo a vlevo. (Uvolnění a protáhnutí krční páteře a šíjového svalstva)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

4. V sedě na stoličce. Kroužení rameny vpřed a vzad. (Uvolnění ramenního kloubu)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

5. V sedě křižmo. Ze vzpažení skrčit upažmo dolů, zatlačit lopatky dozadu a dolů. Zatlačíme do loktů. Ruce v úrovni ramen, lokty tlačíme vzad. Při vzpažení nádech, při ohýbání dolů upažmo výdech. (Posílení pletence ramenního)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

6. V sedě na stoličce, pokrčit vzpažmo, předloktí dovnitř, ruce spojené dlaněmi. Taháme dlaněmi od sebe a napínáme prsní svaly. Poloha paží určuje napětí v různých místech žeber. (Posílení prsních svalů)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

7. Vzpor klečmo, ruce opřené o stoličku ve výšce asi 30 cm. Zvolna „vyhrbit“ bederní páteř a opět zvolna přehnout nazpět. Při tomto cviku dbáme, abychom procvičovali převážně dolní oblast páteře. (Uvolnění beder)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

8. Vzpor klečmo, ruce opřené o stoličku (jako obr.7). Otáčet trup a střídavě upažovat pravou, levou ruku. (Rotační protáhnutí bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

9. Vzpor klečmo, ruce opřené o stoličku. Úklony na stranu v oblasti bederní páteře, pohyb nohou proti hlavě. (Uvolnění a protáhnutí v oblasti bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

10. Vzpor klečmo. Zvolna vyhrbit bederní páteř, zvolna prohnout. Důležitý je též pohyb hlavou: při přehnutí jde hlava nahoru. (Uvolnění a protáhnutí v oblasti hrudní a horní části bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

11. Vzpor klečmo. Otáčet trup a střídavě upažovat pravou a levou ruku. (Protáhnutí do otočení v oblasti dolní části hrudní a horní části bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

12. Vzpor klečmo. Úklony (na stranu), pohyb nohou proti hlavě. (Protáhnutí do otočení v oblasti dolní části hrudní a horní části bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

 

13. Podpor klečmo na předloktí. Střídavé vyhrbení a prohnutí horní části hrudní páteře. Pohyb hlavy je též důležitý, podívejte se na obr. 10. (Uvolnění a protáhnutí v oblasti horní části hrudní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

 

14. Podpor klečmo na předloktí. Otáčet trup a střídavě upažovat pravou a levou ruku. (Protáhnutí a otočení v oblasti horní části hrudní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

15. Podpor klečmo na předloktí. Úklony (na stranu) v oblasti horní časti hrudní páteře, pohyb nohou proti hlavě. (Protáhnutí v oblasti horní části hrudní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

16. Leh na zádech skrčmo přednožmo, rukami přidržujeme kolena. Přitáhnout kolena k hrudníku, hlavu a hrudník nezdvihat. Potom stáhnout zadek a tlačit kolena do dlaní. (Uvolnění beder a křížové páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

 

17. Leh na zádech. Vzpažit, vytahujeme trup do dálky (paže a nohy opačným směrem) tak, že se snažíme vyrovnat všechna zakřivení páteře. (Uvolnění oblasti celé páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

18. Leh na zádech. Střídavě klademe kolena v ose beder vpravo a vlevo. (Uvolnění v oblasti kříže)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

19. Leh na levém boku, unožovat pravou nohu. Střídat leh na pravém a levém boku. (Uvolnění vazů mezi pravou a levou křížovou kostí)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

20. Leh na břiše, levou dolní končetinu pokrčit, pánev přitlačit k podložce. Levé koleno přitáhnout co nejvíc nahoru, případně přitáhnout rukou. Střídáme ohýbání únožmo levou a pravou nohu. (Uvolnění v oblasti kříže, protáhnutí svalů podél páteře, protáhnutí přitahovačů stehen)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

21. Vzpor klečmo. Zanožit levou nohu, přitáhnout do dálky a vydržet asi 6 sekund. Hlavu nezdviháme, je v poloze prodloužení trupu. (Posílení v oblasti bederní páteře a sedacích svalů)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

22. Leh na zádech. Přednožit, nohama kmitáme nahoře a dole v rozsahu asi 15 stupňů po dobu asi 10 sekund. V druhé fázi následuje leh skrčmo, dvakrát hluboký nádech a výdech. (Posílení břišních svalů)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

Naučte se cvičit správně a tím i efektivněji pomocí DVD Ludmily Mojžíšové v našem e-shopu.

Převzaté z časopisu Pohyb je život vydávaného Českou asociací Sport pro všechny.

Zkoušeli jste uvedenou metodu? Znáte někoho, komu pomáhá při těžkostech nebo kdo ji využil ve snaze otěhotnět? Napište nám své zkušenosti.

Zákaznické recenze
Nebyly nalezeny žádné recenze.
Diskuze k produktu
Diskuze k: Adiel Drmek Forte s vitamínem E reguluje pohlavní hormony, ovlivňuje ovulaci, zrání vajíčka 90 kapslí

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Popis produktu
Zákaznické recenze
Diskuze k produktu

Snažíte se o miminko a trápí vás špatné hormonální hladiny progesteronu a prolaktinu? Nebo máte problémy s nepravidelnou či slabou ovulací? Pak vyzkoušejte produkt DRMEK FORTE s vitamínem E. Jedná se o nejsilnější drmek na trhu o vysoké koncentraci účinné látky a to v poměru 10:1. Drmek svými účinky působí na regulaci hladin pohlavních hormonů a ty pak ovlivňují celou ovulaci, zrání vajíčka i jeho uvolnění. Správné hladiny pohlavních hormonů jsou často klíčovými faktory pro otěhotnění u ženy i muže.

DRMEK FORTE (Vitex agnus castus) s vitamínem E působí na produkci ženských hormonů progesteronu a LH hormonu(zvyšuje hladinu) a prolaktinu (snižuje hladinu), které řídí ovulaci a jsou klíčovými faktory pro otěhotnění. Drmek dle výzkumů obsahuje progesteronu podobné sloučeniny a tak v organismu může působit jako vaše vlastní pohlavní hormony ovlivňující zrání a uvolnění vajíčka v době ovulace. Progesteron též stabilizuje fázi žlutého tělíska. Obsahové látky drmku obecného zasahují do metabolizmu hormonu prolaktinu, což může mít za následek normalizaci tzv. luteální fáze hormonálního cyklu. Prolaktin totiž brání dozrání vajíčka, pokud dojde ke snížení jeho hladiny, dojde k dozrání vajíčka, uvolnění a ovulaci.

Důsledkem užíván drmku by měla být regulace hladin pohlavních hormonů. Tyto pohlavní hormony řídí ovulační i menstruační cyklus a tedy i samotnou ovulaci (zrání a uvolňování vajíčka).

Jak ženské pohlavní hormony ovlivňují plodnost:

 • Ženské pohlavní hormony jsou zodpovědné za správný průběh menstruačního cyklu.
 • Pokud není správná hladina hormonu estrogenu, nespustí se ovulace (uvolnění vajíčka z folikulu)
 • Pokud není správná hladina progesteronu, sliznice po ovulaci nenarůstá a vajíčko není schopno se uchytit.
 • Progesteron podporuje růst děložní sliznice po ovulaci, navozuje sekreční fázi menstruačního cyklu. Nedojde-li k oplodnění vajíčka, tvorba tohoto hormonu ustane a dojde k menstruačnímu krvácení. Progesteron po oplodnění vajíčka zastavuje menstruaci a navozuje růst mléčné žlázy.
 • Prolaktin tlumí zrání vajíčka ve vaječníku a menstruaci. Stimuluje rozvoj mléčné žlázy a laktaci po porodu.
 • Bez správné hladiny pohlavních hormonů žena není schopna otěhotnět.

Snažíte se o miminko a trápí vás špatné hormonální hladiny či nepravidelná a slabá ovulace? Pak vyzkoušejte produkt DRMEK FORTE s vitamínem E. Jedná se o nejsilnější drmek na trhu o vysoké koncentraci účinné látky a to v poměru 10:1. Jedna kapsle obsahuje 21,69 g 10% extraktu drmku obecného, což při správném užívání zajišťuje požadovaný účinek již při užívání jedné kapsle denně.

Drmek se často užívá při ženské neplodnosti, preventivně u pacientek s nízkou hladinou progesteronu, při poporodním krvácení, napomáhá odloučení placenty, laktaci (tvorbu mateřského mléka) a je součinný při léčbě fibrózní cysty v prsou.

Proč vitamín E?
Adiel Drmek FORTE je navíc obohacený o vitamín E, který podporuje účinky drmku a je důležitým prvkem při snaze o miminko, neboť má pozitivní vliv na kvalitu pohlavních buněk (vajíček i spermií). Vitamín E prokazatelně přispívá k plodnosti a zároveň napomáhá správné činnosti nervového systému. Je řazen mezi významné antioxidanty, což znamená, že zabraňuje vzniku nebezpečných volných radikálů vznikajících při metabolických procesech v těle.

Nabízíme také cenově výhodná dvojbalení a trojbalení drmku FORTE. Podpořte svou ovulaci i plodnost a doplňte koncentrát ADIEL Drmek FORTE ještě o sypaný Čaj drmek 50 g nebo o Tinkturu drmek 30 ml.

Jak vám Drmek FORTE v kapslích pomůže k otěhotnění?

Legislativa účinků bylinek… Aneb proč vám všechno neřekneme.

Rádi bychom vám sdělili všechny účinky drmku, jeho unikátní sílu i vliv na plodnost ženy, avšak česká legislativa nám bližší popis všech účinků nedovoluje. Právě z tohoto důvodu jsme pro vás připravili HERBÁŘ, kde najdete širokou škálu bylin, jež jsou součástí našich produktů a více či méně se podílejí na podpoře plodnosti. U každé bylinky se dočtete o jejich účincích, vlastnostech a zároveň i zde uvidíte přehled produktů, které danou bylinu obsahují.

Prokázané účinky koncentrátu drmku obecného v poměru 10:1

 • drmek obecný má vliv na ovulaci a mensturaci (regulace hormonálních hladin), premenstruační i menopauzální komfort, působí v těle jako antioxidant a zároveň pozitivně stimuluje kognitivní funkce

Náš TIP
Nedaří se vám otěhotnět? Doporučujeme harmonizaci hormonální hladiny za využití jedinečných vlastností drmku obecného a zároveň tělo dobře vyživovat. Nabízíme vitamíny FertilCare anglické značky Babystart. Vitamíny FertilCare byly vyvinuty speciálně pro ženy, které se snaží o miminko. Obsahují důležité živiny (vitamíny, minerály, aminokyseliny i důležitou kyselinu listovou), které podporují ženskou plodnost, pomáhají připravit vaše tělo na plánované těhotenství a během těhotenství pak přispívají k normálnímu buněčnému dělení a vývoji neurální trubice dítěte.
Zjistěte své těhotenství již 8. den po početí. Vyzkoušejte nejpřesnější a nejrychlejší těhotenský test na trhu. Nabízíme ZAP hCG těhotenský krevní test, který si můžete udělat kdykoliv během dne. 99% přesnost již při prvním testování.

Způsob užívání Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí

Bylinné prostředky začnou působit na vaše tělo asi za 2-4 týdny. Proto je nutné užívat přírodní doplňky stravy dlouhodobě a pravidelně.

 • Užívejte 1 – 2 kapsle ráno před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte tuto doporučenou denní dávku.

Pro úspěšné otěhotnění je rozhodující váš ovulační cyklus. Ověřte si své plodné dny na naší ovulační kalkulačce, aby vaše šance na početí byla co nejvyšší. Svou ovulaci můžete hlídat i díky ovulačnímu testu na opakované použití Fertil Control Light či Fertil Control Easy nebo používejte jednorázové ovulační testy Fertiltime anglické značky Babystart.
Navrhli jsme pro vás i cenově výhodnou sadu pro zjištění plodných dní, která obsahuje ovulační test a lubrikační gel Conceive plus, který zvyšuje šance na početí. Více informací se dočtete zde: Plodné dny výhodná sada pro ženu.

V čem je ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E lepší oproti běžným drmkům na trhu?
Tento drmek neboli latinsky Vitex agnus castus není jen namletá sušená bylina, ale jedná se o koncentrát z této rostliny v poměru 10:1. To je nejvyšší koncentrace účinné látky drmku v doplňku stravy na trhu. Navíc je velkou výhodou koncentrátu mnohonásobně vyšší vstřebatelnost účinných látek drmku obecného a rychlost účinku oproti klasické namleté či sušené bylině.

Sušený koncentrát je nasypán do celulózových kapslích vhodných pro osoby s vyšším krevním tlakem, osoby s vyšší hladinou cholesterolu, vegetariány a vegany.

Jak pro vás vyrábíme účinný koncentrát drmku obecného?
Koncentrát vzniká luhováním samotné byliny drmek obecný v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí.

Proč užívat bylinky při problémech s neplodností?
Důvodů, příčin a problémů s neplodností je mnoho, takže i určitý způsob léčby může na někoho fungovat a na jiného nikoli. Z pohledu lékaře je vždy snadné napsat nějaký hormonální lék na léčbu plodnosti, bez toho aniž by se zabýval jinými, šetrnějšími, možnostmi. Někdy při tom vážně stačí změnit styl života, životosprávu či přístup, aby došlo k výraznému zlepšení plodnosti jak u mužů, tak u žen.

Mnoho odborných i alternativních studií dokazuje, že některé bylinky mohou mít příznivý účinek na zvýšení plodnosti párů a některé bylinky jsou již po staletí velice úspěšně užívány. Tyto bylinky by mohly být v závislosti na povaze problému a za předpokladu správného užívání tím správným řešením pro mnoho neplodných párů.

Jaký je účinek bylinek na plodnost?

 • poskytují živiny pro dělohu
 • regulují hladinu hormonů
 • zlepšují pravidelnost menstruačního cyklu a ovulace
 • zlepšují kvalitu pohlavních buněk, obzvlášť pak spermií
 • zvyšují sexuální touhu a libido

Bylinky musí být obecně užívány delší dobu, než se dostaví jejich účinky. Výsledky jsou znatelnější, pokud užíváte kombinaci bylinných čajů, tinktur a výživových doplňků stravy.

Proč je lepší užívat kapsle?
Kapsle pro vás plníme vždy koncentrátem o nejvyšším možném poměru účinných látek. Sušený koncentrát je podstatně účinnější a lépe vstřebatelný než namleté sušené byliny. Naše kapsle jsou celulózové, takže se snadno užívají, polykají a jsou vhodné i pro vegetariány či vegany. Další velkou výhodou kapslí je to, že jejich obsah můžete vysypat na lžičku nebo do vody a užít obsah, aniž byste narušili jeho kvalitu. Všechny kapsle můžete kombinovat i s našimi tinkturami či bylinnými čaji a posílit tak jejich vzájemný účinek.

Složení:
koncentrát drmku obecného (Vitex agnus castus) v poměru 10:1
vitamín E

Balení a důležité informace
90 kapslí, 1 kapsle obsahuje 300 mg účinných látek (280 mg drmek obecný a 20 mg vitamínu E)
Celé balení je 27 g
Zaregistrováno na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk 

 

Věděli jste, jak může cvičení ovlivnit plodnost? Přečtěte si článek o cviční dle Ludmily Mojžíšové, kde se dozvíte jaké cviky dokáží posílit pánevní dno a přispět ke snaze o miminko. 

JAK NA NEPLODNOST CVIČENÍM DLE LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ?

Série cviků sestavených fyzioterapeutkou zabývající se ženskou i mužskou neplodností.

Název cvičení určitě nebude pro většinu žen ničím novým. Jedná se o sérii cviků, které kromě jiných účinků mohou pomoci i při odstraňování mužské a ženské neplodnosti. Díky této metodě se už hodně párů dočkalo vytouženého otěhotnění.

Pořiďte si DVD cvičení Ludmily Mojžíšové, ať víte, jak správně cviky provádět. Dále doporučujeme užívat i ADIEL čaj Ludmily Mojžíšové na plodnost a početí pro zvýšení šance na otěhotnění.

Ludmila Mojžíšová se narodila v roce 1932 a prakticky celý svůj život zasvětila práci v oblasti léčby a prevence poruch pohybového ústrojí. Původním povoláním byla zdravotní sestra, působila však jako rehabilitační asistentka a fyzioterapeutka. V roku 1985 poprvé zveřejnila soustavu cviků doporučenou pro uvolnění a posilnění svalů. Její série speciálních cviků se postupem času velmi rozšířila a dnes se už celkem běžně používá při odstraňování celé řady problémů.

Kdy cvičení podle Mojžíšové pomáhá?

Cvičení je možno s úspěchem použít při:

 • Artróze bederních kloubů
 • Skolióze u dětí
 • Bolestech zad
 • Bolesti vnějších pohlavních orgánů
 • Bolesti při pohlavním styku
 • Nedostavení se menstruačního krvácení u mladých děvčat
 • Nepravidelné nebo bolestivé menstruaci
 • Opakovaných potratech
 • Nemožnosti otěhotnění

Vykonávaní cviků

Cviky nejsou fyzicky nijak namáhavé ani těžko uskutečnitelné. Důležité však je vykonávat jednotlivé úkony přesně a pravidelně. Jen tak může dojít k uvolnění, protáhnutí a posílení svalových skupin. Cviky vykonáváme pomalu, plynulým zapojováním jednotlivých svalů. Nesmí být při nich vyvolaná bolest, jen pocit tahu a napnutí svalů. Pokud si chcete být jistí správným provedením, můžete cvičení vyzkoušet pod vedením školeného fyzioterapeuta.

PaedDr. Marie Zelená podle publikace Ludmily Mojžíšové, kresby: Eva Fantová

Uvedená sestava zahrnuje cviky z nejznámější sestavy paní Mojžíšové – cvičení umožňující otěhotnění. Táto sestava je komplexnější a lépe zahrnuje procvičení celého těla. Cviky je vždy lepší se naučit pod vedením fyzioterapeuta nebo pomocí instruktážního DVD Ludmily Mojžíšové, který naleznete i v našem e-shopu.

1. V sedě na stoličce. Vytáhnout hlavu nahoru, ramena stáhnout dozadu a dolů. Uvolněně uděláme maximální předklon. hlavy a vzpriamim  (Uvolnění a protáhnutí krční páteře a šíjového svalstva)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

2. V sedě na stoličce. Vytáhnout hlavu nahoru, ramena stáhnout dozadu a dolů. Co největší úklony hlavy vpravo a vlevo. (Uvolnění a protáhnutí krční páteře a šíjového svalstva)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

3. V sedě na stoličce. Vytáhnout hlavu nahoru, ramena stáhnout dozadu a dolů. Předklonem hlavy otáčet vpravo a vlevo. (Uvolnění a protáhnutí krční páteře a šíjového svalstva)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

4. V sedě na stoličce. Kroužení rameny vpřed a vzad. (Uvolnění ramenního kloubu)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

5. V sedě křižmo. Ze vzpažení skrčit upažmo dolů, zatlačit lopatky dozadu a dolů. Zatlačíme do loktů. Ruce v úrovni ramen, lokty tlačíme vzad. Při vzpažení nádech, při ohýbání dolů upažmo výdech. (Posílení pletence ramenního)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

6. V sedě na stoličce, pokrčit vzpažmo, předloktí dovnitř, ruce spojené dlaněmi. Taháme dlaněmi od sebe a napínáme prsní svaly. Poloha paží určuje napětí v různých místech žeber. (Posílení prsních svalů)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

7. Vzpor klečmo, ruce opřené o stoličku ve výšce asi 30 cm. Zvolna „vyhrbit“ bederní páteř a opět zvolna přehnout nazpět. Při tomto cviku dbáme, abychom procvičovali převážně dolní oblast páteře. (Uvolnění beder)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

8. Vzpor klečmo, ruce opřené o stoličku (jako obr.7). Otáčet trup a střídavě upažovat pravou, levou ruku. (Rotační protáhnutí bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

9. Vzpor klečmo, ruce opřené o stoličku. Úklony na stranu v oblasti bederní páteře, pohyb nohou proti hlavě. (Uvolnění a protáhnutí v oblasti bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

10. Vzpor klečmo. Zvolna vyhrbit bederní páteř, zvolna prohnout. Důležitý je též pohyb hlavou: při přehnutí jde hlava nahoru. (Uvolnění a protáhnutí v oblasti hrudní a horní části bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

11. Vzpor klečmo. Otáčet trup a střídavě upažovat pravou a levou ruku. (Protáhnutí do otočení v oblasti dolní části hrudní a horní části bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

12. Vzpor klečmo. Úklony (na stranu), pohyb nohou proti hlavě. (Protáhnutí do otočení v oblasti dolní části hrudní a horní části bederní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

 

13. Podpor klečmo na předloktí. Střídavé vyhrbení a prohnutí horní části hrudní páteře. Pohyb hlavy je též důležitý, podívejte se na obr. 10. (Uvolnění a protáhnutí v oblasti horní části hrudní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

 

14. Podpor klečmo na předloktí. Otáčet trup a střídavě upažovat pravou a levou ruku. (Protáhnutí a otočení v oblasti horní části hrudní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

15. Podpor klečmo na předloktí. Úklony (na stranu) v oblasti horní časti hrudní páteře, pohyb nohou proti hlavě. (Protáhnutí v oblasti horní části hrudní páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

16. Leh na zádech skrčmo přednožmo, rukami přidržujeme kolena. Přitáhnout kolena k hrudníku, hlavu a hrudník nezdvihat. Potom stáhnout zadek a tlačit kolena do dlaní. (Uvolnění beder a křížové páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

 

17. Leh na zádech. Vzpažit, vytahujeme trup do dálky (paže a nohy opačným směrem) tak, že se snažíme vyrovnat všechna zakřivení páteře. (Uvolnění oblasti celé páteře)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

18. Leh na zádech. Střídavě klademe kolena v ose beder vpravo a vlevo. (Uvolnění v oblasti kříže)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

19. Leh na levém boku, unožovat pravou nohu. Střídat leh na pravém a levém boku. (Uvolnění vazů mezi pravou a levou křížovou kostí)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

20. Leh na břiše, levou dolní končetinu pokrčit, pánev přitlačit k podložce. Levé koleno přitáhnout co nejvíc nahoru, případně přitáhnout rukou. Střídáme ohýbání únožmo levou a pravou nohu. (Uvolnění v oblasti kříže, protáhnutí svalů podél páteře, protáhnutí přitahovačů stehen)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

21. Vzpor klečmo. Zanožit levou nohu, přitáhnout do dálky a vydržet asi 6 sekund. Hlavu nezdviháme, je v poloze prodloužení trupu. (Posílení v oblasti bederní páteře a sedacích svalů)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

22. Leh na zádech. Přednožit, nohama kmitáme nahoře a dole v rozsahu asi 15 stupňů po dobu asi 10 sekund. V druhé fázi následuje leh skrčmo, dvakrát hluboký nádech a výdech. (Posílení břišních svalů)

Ako otehotniet? Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej. Mojžišovej cviky.

Naučte se cvičit správně a tím i efektivněji pomocí DVD Ludmily Mojžíšové v našem e-shopu.

Převzaté z časopisu Pohyb je život vydávaného Českou asociací Sport pro všechny.

Zkoušeli jste uvedenou metodu? Znáte někoho, komu pomáhá při těžkostech nebo kdo ji využil ve snaze otěhotnět? Napište nám své zkušenosti.

Nebyly nalezeny žádné recenze.
Diskuze k: Adiel Drmek Forte s vitamínem E reguluje pohlavní hormony, ovlivňuje ovulaci, zrání vajíčka 90 kapslí

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ