Hlavní stránka  >  Značka -  AgroBio Prolectus
Nabízíme pouze zboží skladem

Již 27 let patří k nejvýznamnějším společnostem na českém trhu v oblasti výroby a prodeje malospotřebitelského balení produktů pro dům a zahradu určených pro zahrádkáře a drobné zemědělce.

Nabízí široký a stále se rozšiřující sortiment kvalitních produktů určených pro péči o dům a zahradu - v současné době je v nabídce více jak 700 produktů, které tvoří velmi široké a komplexní portfolio (přírodní a chemické produkty na ochranu a podporu rostlin, hnojiva, enzymatické a bakteriální přípravky, travní směsi, zahradní textilie, pracovní rukavice, aj.)

Nabízí ucelený koncept Bio pěstování – široká nabídka přírodních produktů značky Kouzlo Přírody, Trumf a Envi. Koncept nabízí přírodní produkty pro ochranu a péči o rostliny v průběhu celého roku, dále přírodní produkty pro hubení škůdců a hmyzu (biocidy), odpuzení větších škůdců (krtek, kuna, pes, kočka, aj.). V neposlední řadě tento koncept nabízí také produkty pro celoroční přírodní péči o dům nebo zahradu. 

Poskytují široký a kvalitní tým obchodních zástupců.

Zajišťují kvalitní marketing a poradenství  -  pravidelné poradenství v TV pořadech, tištěná podpora v časopisech a novinách, pravidelné vydávání odborných publikací (knih), např. Rok zahradníka (únor 2014), poskytování komplexních stojanových konceptů a podpory prodeje přímo na prodejních místech, aj.

Pro obchodníky nabízí propracovaný Objednávkový systém AgroBio Opava s poradenstvím.

Poskytujeme pro obchodníky službu - I-Billboard – se službou zasílání SMS zpráv – unikátní elektronický systém poskytování rychlých informací o novinkách, obchodních akcích, prognózách vývoje chorob nebo škůdců a jiných důležitých informací.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ