Hlavní stránka  >  Albi Černé sluchátko na mobil, 21,3 × 6,3 × 6,2 cm

Albi Černé sluchátko na mobil, 21,3 × 6,3 × 6,2 cm

Produkt již nelze zakoupit
Albi Černé sluchátko na mobil, 21,3 × 6,3 × 6,2 cm
Kód:
97322
EAN:
8590228014467
Hmotnost:
0.390
Výrobce:
Albi
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Sluchátko je stylizované do starých let. Stačí sluchátko pomocí kabelu propojit s vaším mobilním telefonem a můžete hovořit do retro sluchátka, jako byste měli místo mobilu klasickou pevnou linku.

Toto "utržené" sluchátko je ideální pro zpestření pracoviště, kde často voláte. Pokud jdete večer ven s přáteli, jistě je pobavíte, když místo normálního mobilního telefonu vytáhnete toto kuriózní historické sluchátko. Dnešní mobilní telefony jsou tak tenké a malé, že má někdy člověk pocit, že ani nedrží telefon.

Když telefonujete s tímto sluchátkem, máte opravdu pocit, že telefonujete, přesně tak jako za starých časů. Je to velmi pohodlné držet ho v ruce a navíc sluchátko a mikrofon jsou přesně tam, kde mají být, přímo na uchu a ústech.  Sluchátko pohlcuje záření z mobilního telefonu, není na baterie (napájení mobilním telefonem) a je kompatibilní se Smartphone.

Sluchátko je kompatibilní s telefony, které mají možnost připojení přes 3,5mm jack - např. některé typy: Blackberry, Samsung, LG, iPhone, Motorolla a další.

Rozměry:

  • balení: 25,2 × 8,4 × 7,4 cm
  • sluchátko: 21,3 × 6,3 × 6,2 cm

Barva: černá

Parametry
Výrobce© ALBI Česká republika a.s.,
Balení1
Varianty tohoto produktu
Související produkty


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ