Nakupte produkty Annabis nad 350 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA
Hlavní stránka  >  Značka -  Alta Herba
Nabízíme pouze zboží skladem

Majitelka firmy Klára Kantová obyčejná - neobyčejná smiley mamina od rodiny, která se před lety k bylinkám dostala přes astma synka, jeho čtyřměsíční „kašlací maraton“ a stejný čas neprospaných nocí, kdy si řekla ... a dost, vyrobila sirup a kluk byl zanedlouho bez kašle, což už s úspěchem trvá 8 let. Mezitím si vybudovala bylinnou výrobnu a skladbu výrobků přizpůsobila potřebám maminek a jejich dětí, se kterými je v pravidelném kontaktu na Facebooku.

Kromě studia světově uznávaných odborníků v oblasti biochemie a bylinkářů dělá pravidelné workshopy zaměřené na bylinky, aromaterapii a přírodní kosmetiku. Úzce spolupracuje s MUDr. Ivankou Kolomou z Liberce, pediatričkou, zabývající se kosmetologií, která například vlastní celosvětový patent na epilační vosk pužívaný zastudena jménem Epilla a ke které se dostala přes synkovy jizvy po opaření. MUDr. Kolomá se pro výrobky nadchla, pečlivě je testuje a případně doplňuje cenné informace stejně jako majitelé firmy Plekon s.r.o., kteří mají farmaceutické vzdělání.

Ráda Vám poradím na Facebooku ve skupince Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba, reaguji podle časových možnosti jak jen to bude možné.

"O bylině zrozené v pravěku, o tři věky dřív než bohové, o zeleni sta a sedmi druhů já nyní budu píseň pět. Ba, na sto tisíc druhů vás a tisíce vás rostou všude, nadány jsouce stovkou sil uzdravte tohoto nemocného. Měj se tedy čile k dílu, ať květem nebo plodem svým! Podobná klisně, jež vyhrává, veď nás, bylino, k vítězství. Mléčnaté i vodnaté, živící i sílící - sešly se všechny zde, aby jeho neduh uzdravily. Překážka je nezadrží žádná, neb jsou jak zloděj lámající ploty: byliny vypudí všechno, co je škodlivého v těle. Když vás, vy léčiva, má ruka hrozivě uchopí, neduh ihned pryč utíká: boje se ruky pochopa. Když kdysi z nebes byliny přibyly na zem, pravily: Kdo ještě zůstal naživu, ten námi bude zachráněn."

Rgvéda, Píseň lékaře

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ