cs-CZ
Čeština
currency
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Antonio Banderas Spirit for Men voda po holení 100 ml

Kód: 49974
dnů:2
Termín a způsob doručení
Výrobce: Coty
SVĚŽÍ - ORIENTÁLNĚ - KOŘENITÁ vůně uvedena na trh v roce 2007. Latinsko - americká energie, vášniváVíce
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
375 
309.92  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Kód:
49974
EAN:
8411061137031
Stav:
Výrobce:
Coty
Určení:
Pro muže
Balení:
1
Typ produktu:
Orientální typy
Popis Antonio Banderas Spirit for Men voda po holení 100 ml

SVĚŽÍ - ORIENTÁLNĚ - KOŘENITÁ vůně uvedena na trh v roce 2007.

Latinsko - americká energie, vášnivá, horká, intenzivní, provokativní. Pro muže: provokativního, spontálního, vášnivého. Spirit je vášnivá vůně, stejně vášnivá jako latinskoamerický charakter povahy, kterou zosobňuje. Horká, intenzivní a provokativní. Vůně plná svádění, která zahřeje srdce každého, komu ji darujete.

Flakón, vyroben z tmavě červeného skla, je symbolem latinskoamerické vášně, krve proudící v žilách a v neposlední řadě také srdce. Stříbrný uzávěr odráží rozvahu, eleganci, modernitu a chladnokrevnost newyorských mrakodrapů. Flakón je plný přirozené smyslnosti, příjemných tvarů a provokativních křivek. Červená barva, která vše zahaluje, evokuje souznění a vřelost.

Určení:Pro muže
Typ produktu:Orientální typy
Složení'

Dřevo, koření a pryskyřice vytvářejí základní směs, jež představuje hlavní složku této vůně od Antonia Banderase. Vůně je orientálně-dřevitá. Svěží design vůně Spirit zosobňuje mix vřelých a odvážných latinskoamerických stránek. 

Složení vůně

  • Hlava: bergamot, neroli, citrusové lístky
  • Srdce: listy pomerančovníku, skořice
  • Základ: pačuli, santalové dřevo, ambra, pižmo, kadidlo, vanilka, myrta 
Upozornění

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek