cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

BALhome

BALhome – Kvalita a péče pro každý domov 🏠✨

Značka BALhome představuje širokou škálu produktů, které najdete v téměř každé domácnosti. Díky své spolehlivosti a vysoké kvalitě si získala pevné místo v srdcích zákazníků, kteří oceňují funkčnost i pohodlí.

V sortimentu BALhome najdete například houbičky na nádobí, které usnadní každodenní mytí, či sanitární desinfekci Sadepo, která se stará o hygienu a čistotu vašeho domova. Nechybí ani praktické doplňky, které zpříjemní a zefektivní péči o váš byt či dům.

Za značkou BALhome stojí česká společnost Barvy laky Hostivař, a.s., která se již více než 130 let věnuje výrobě, vývoji a prodeji barev, laků, ředidel a technických kapalin. Od svého založení v roce 1893 se firma specializuje na široký sortiment výrobků, od barev na kov, dřevo a beton až po fasádní a interiérové omítky, lazury či báze k tónování.

Jako ryze česká rodinná společnost s českým vlastníkem Barvy laky Hostivař klade velký důraz na podporu zaměstnanosti v České republice a na udržení tradice vysoké kvality, kterou ocení každá domácnost.


Výrobce: Barvy laky Hostivař, a.s., https://www.bal.cz/, bal@bal.cz
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALhome Sadepo proti plísním dezinfekční přípravek, 500 ml
BALhome
BALhome Sadepo proti plísním dezinfekční přípravek, 500 ml
Kód: 2505103
Kód dod.: 724016
EAN: 8591235086317
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dezinfekci ploch, povrchů a vody (bazény, studny).
BALhome zápalky kuřácké sirky
BALhome
BALhome zápalky kuřácké sirky
Kód: 2501750
Kód dod.: 990201
EAN: 8595232020015
 
1 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zápalky též sirky dřevěné jsou podlouhlé kousky dřeva se zápalnou látkou na konci dřívka, která chytá v důsledku tření. Zápalky s motivem BARVY A LAKY HOSTIVAŘ.
BALhome Vaflo tkaný mycí hadr, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Vaflo tkaný mycí hadr, 60 × 60 cm
Kód: 2501755
Kód dod.: 588303
EAN: 8591235088892
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaflo tkaný mycí hadr o rozměrech 60 × 60 cm. Kvalitní odolný mycí hadr na podlahy, tkaný, světlý. Vysoká savost.
BALhome mucholapka domácí, netoxická, bez jedu, 1 kus
BALhome
BALhome mucholapka domácí, netoxická, bez jedu, 1 kus
Kód: 2501765
Kód dod.: 675152
EAN: 8591235070927
 
7.90 Kč
7.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranně lepicí pás papíru opatřený lákadly, který zaručuje účinný odchyt mouchy domácí (Musca domestica). Klíčovým parametrem je kvalita lepu.
AKCE
-6%Sleva
BALhome VILTEX tvarovaná houba na mytí nádobí Hruška, 2ks
BALhome
BALhome VILTEX tvarovaná houba na mytí nádobí Hruška, 2ks
Kód: 2603084
Kód dod.: 588386
EAN: 8591235105087
 
32.90 Kč
34.90 Kč
16.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome VILTEX Hruška je sada dvou tvarovaných houbiček určených pro každodenní ruční mytí nádobí.
BALhome VILTEX koupelová houba Zvířátka, 1ks
BALhome
BALhome VILTEX koupelová houba Zvířátka, 1ks
Kód: 2603083
Kód dod.: 588385
EAN: 8591235105049
 
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome VILTEX Zvířátka je koupelová houba v hravém zvířecím provedení určená pro běžnou hygienu při koupání nebo sprchování.
Spokar mycí hadr, šedopestrý, 50 × 60 cm
BALhome
Spokar mycí hadr, šedopestrý, 50 × 60 cm
Kód: 2500658
Kód dod.: 588222
EAN: 8593534442009
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti, velice savý díky obsahu bavlny, rozměr 50 x 60 cm. Vhodný do každé domácnosti.
AKCE
-13%Sleva
BALhome hadr na podlahu 60 × 70 cm, oranžový
BALhome
BALhome hadr na podlahu 60 × 70 cm, oranžový
Kód: 2501754
Kód dod.: 588313
EAN: 8591235088366
100%
26 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti. Je velice savý díky vysokému obsahu viskózy.
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
BALhome
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
Kód: 2507091
Kód dod.: 991188
EAN: 8591235098303
 
26.90 Kč
27 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická a pevná nákupní taška v neutrální béžové barvě, která se stane vaším spolehlivým pomocníkem při každodenních nákupech.
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
Kód: 2500660
Kód dod.: 588282
EAN: 8591235088885
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti, velice savý díky obsahu bavlny, rozměr 50 x 60 cm. Vhodný do každé domácnosti.
AKCE
-5%Sleva
BALhome Pavla tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Pavla tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
Kód: 2500659
Kód dod.: 588304
EAN: 8591235088908
 
52 Kč
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tkaný hadr na podlahy s dobrou savostí a vysokou životností je velice pevný a kvalitní.
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost S
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost S
Kód: 2500980
Kód dod.: 598665
EAN: 8591235093162
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobeny z přírodního latexu, velmi snadno se natahují a uvnitř neobsahují žádný prášek.
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost L
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost L
Kód: 2500982
Kód dod.: 598667
EAN: 8591235093209
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobeny z přírodního latexu, velmi snadno se natahují a uvnitř neobsahují žádný prášek.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
29.90 Kč
5.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvarované houby na nádobí BALhome VILTEX usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky pohodlnému úchopu a praktickému balení po pěti kusech.
AKCE
-12%Sleva
Balhome Jedlá soda technická 500 g
BALhome
Balhome Jedlá soda technická 500 g
Kód: 2501544
Kód dod.: 935071
EAN: 8591235100754
 
49.90 Kč
56.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome Jedlá soda je všestranný ekologický pomocník vhodný pro domácnost.
BALhome vánoční františek, balení 20 ks
BALhome
BALhome vánoční františek, balení 20 ks
Kód: 2506240
Kód dod.: 991122
EAN: 8591235093063
 
48.90 Kč
2.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si příjemnou vánoční atmosféru s vánočním františkem. Přírodní dřevěné uhlí s pryskyřicí z kadidlovníku pravého (Boswellia sacra). Tradiční ručně vyráběný vánoční výrobek
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
Kód: 2601174
Kód dod.: 591705
EAN: 8591235104820
 
29.90 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velké houby na nádobí BALhome VILTEX Gastro usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky praktickým rozměrům a pohodlnému používání.
BALhome náplň do chemických toalet 1 l
BALhome
BALhome náplň do chemických toalet 1 l
Kód: 2501631
Kód dod.: 627555
EAN: 8591235100372
100%
179 Kč
179Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome náplň do chemických toalet je koncentrovaný tekutý přípravek určený k použití v horní i spodní nádrži chemických WC.
AKCE
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
BALhome
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 2501636
Kód dod.: 473040
EAN: 8591235071481
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome Zapal To tekutý podpalovač je určený k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí. Hoří bez sazí a pachu. Vhodný pro použití v zahradních či jednorázových grilech.
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostředek pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na toalety je efektivní prostředek pro hygienické a svěží čištění WC. Díky přírodní síle octa odstraňuje vodní kámen, nečistoty i zápach a zároveň zanechává toaletu čistou a provoněnou.
BALhome VILTEX sanitární houba k šetrnému čištění jemných povrchů 1ks
BALhome
BALhome VILTEX sanitární houba k šetrnému čištění jemných povrchů 1ks
Kód: 2603085
Kód dod.: 588387
EAN: 8591235105100
 
24.90 Kč
12.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome VILTEX je sanitární houba určená k šetrnému čištění jemných povrchů v rámci běžného úklidu domácnosti.
AKCE
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na koupelny je účinný pomocník pro každodenní úklid. Díky přírodní síle octa snadno odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny i špínu z povrchů v koupelně.
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
BALhome
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
24.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky na nádobí s abrazivní vrstvou ve žluté barvě. Houbičky na nádobí, PU, účinné mytí talířů a hrnců, se zelenou drátěnkou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.