cs-CZ
Čeština
currency
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Bione Cosmetics Exclusive & Q10 s kyselinou hyaluronovou protivráskové pleťové sérum pro smíšenou až mastnou pleť 40 ml

Kód: 91464
100%
3 recenze
VYPRODÁNO
Termín a způsob doručení
Výrobce: Drogerex
Doporučeno pro smíšenou až mastnou pleť k hydrataci, výživě a ochraně na celý den, se sníženým obsahVíce
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
108 
89.26  bez DPH
2 700/1l
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Kód:
91464
EAN:
8595061607920
Stav:
Výrobce:
Drogerex
Balení:
15
Konzistence:
Typ produktu:
Den
Určení:
Mastná - smíšená
Popis Bione Cosmetics Exclusive & Q10 s kyselinou hyaluronovou protivráskové pleťové sérum pro smíšenou až mastnou pleť 40 ml

Doporučeno pro smíšenou až mastnou pleť k hydrataci, výživě a ochraně na celý den, se sníženým obsahem tukových složek. Velmi lehký, rychle se vstřebávající hydratační emulgel. Krém obsahuje osvědčené a oblíbené účinné složky s hydratační a proti vráskovou aktivitou, ochranné, zvláčňující, regenerační. Spojením vysokého podílu koenzymu Q10 (0,2 %), karnosinu, multifunkčního lipoaminu s kyselinou hyaluronovou, nikotinamidem, panthenolem, glycerinem, inositolem, tokoferolem, bambuckým máslem a dalšími poskytuje cestu ke krásné pěstěné pleti na mnoho let. Emulgel neobsahuje žádné neionogenní emulgátory, je velmi jemný, v BIO formulaci bez silikonů, parabenů, ropných produktů, dráždivých parfémů aj. Neobsahuje UV filtr. Unikátní složení bez konzervantů.

  • pro smíšenou až mastnou pleť
  • k hydrataci, výživě a ochraně na celý den
  • se sníženým obsahem tukových složek
  • velmi lehký, rychle se vstřebávající hydratační emulgel
  • 40 ml
Konzistence:
Typ produktu:Den
Určení:Mastná - smíšená
Použití

Nanášejte jen čistými prsty na pokožku obličeje, ve velmi tenké vrstvě a nechejte vsáknout. Lze použít jako denní i noční, i jako podklad pod make – up. Aplikujte na pokožku obličeje alespoň 1x denně, pravidelně a dlouhodobě!

Složení'

aqua, ethylhexyl stearate, glycerin, hydrogenated coconut oil, cetyl alcohol, glyceryl stearate se, stearic acid, sodium hyaluronate, butyrospermum parkii butter, ubiquinone, panthenol, carnosine, inositol, allantoin, capryloyl glycine, niacinamide, tocopherol, sodium hydroxide, xanthan gum, acrylates/vinyl isodecanoate crosspolymer, sodium carbomer, parfum, sorbitan caprylate, phenoxyethanol.

Obsah výhradně hypoalergenní parfemace: do 0,1% hm. Obsah tukové fáze: do 10% hm.

Upozornění

Česká značka Bione Cosmetics nabízí přírodní produkty pleťové a tělové kosmetiky. Produkty neobsahují silikony, parabeny, alkylfenoly, ropné deriváty ani jiné potenciálně škodlivé látky a nejsou testovány na zvířatech. Bione Cosmetics poskytuje kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu.

Recenze Bione Cosmetics Exclusive & Q10 s kyselinou hyaluronovou protivráskové pleťové sérum pro smíšenou až mastnou pleť 40 ml
100%
3 recenze
3
Nehodnoceno
Nehodnoceno
Nehodnoceno
Nehodnoceno
Ověřený zákazník
100%
Vyhlazuje plet
Recenze ověřena službou Heureka
Ověřený zákazník
100%
spokojenost
Recenze ověřena službou Heureka
Ověřený zákazník
100%
Jsem spokojená.
Recenze ověřena službou Heureka
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek