Hlavní stránka  >  Bvlgari Aqva Amara toaletní voda pro muže 1 ml odstřik

Bvlgari Aqva Amara toaletní voda pro muže 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Bvlgari Aqva Amara toaletní voda pro muže 1 ml odstřik
Kód:
98714
EAN:
98714
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Citrusová vůně uvedena na trh v roce 2014
Nový vzácný vonný klenot inspirovaný světem kolem Středozemního moře. Hlavní postavou kampaně je muž coby antický hrdina ztělesňující odvahu člověka tváří v tvář mořskému živlu. Jeho tělo se oddává chladivým vlnám, aby se vynořilo osvěžené, silnější a s mladistvým elánem. Muž Bvlgari je tu ve svém živlu a my doslova cítíme odvěké pouto mezi člověkem a přírodou.

Originální a průkopnický projekt značky Bvlgari – pánská vůně Aqva Amara - má potenciál oslovit nejen muže, ale díky své atraktivnosti bude vítaným zpestřením i pro odvážné ženy. Jejím autorem je opět mistr Parfumér Jacques Cavallier, který stál u zrodu původní Aqva Pour Homme.

Amaro znamená v italštině hořký. V případě Aqva Amara se jedná o jemně hořký tón Neroli, jehož nepřehlédnutelný odstín i vůně proměňují plody tuniského Citrusovníku v mimořádně ceněný poklad. Ostatně jako takový jej brali už staří Řekové a Římané v dobách Antiky.

Barva a Textura mědi se staly inspirací i pro umělecké pojetí designu flakónu Aqva Amara typického svým unikátním tvarem odvozeným od vodou ohlazeného oblázku na středomořské pláži. Flakón si jako magické zrcadlo pohrává se světlem a zároveň vzdává hold mědi, která je jedním z klíčových prvků nacházejících se ve vulkanicky aktivní části Středomoří.

Citrusové tóny
Úvod je zasvěcen maximálnímu osvěžení, které obstarává sicilská Mandarinka spolu s tuniským Neroli – hořkým Pomerančem. Mandarinka propůjčuje kompozici květinový nádech i jemně pikantní hořkou stopu umocněnou přítomností Neroli s dotekem sympatické elegance.

Jiskřivý proud vody
Srdcem Aqva Amara proudí bohatý vodní akord, který byl původně vytvořen pro původní Aqva Pour Homme. Tentokrát je ovšem povýšen o šumivý jarní tón dopřávající celé kompozici na mladistvém vyznění.

Bujné vibrace
V základu dominuje indonéské Pačuli nejčistší odrůdy obohacené nótou Kadidla. Právě jejich spojení dodává Aqva Amara na hloubce, aniž by ztratila cokoliv ze své třpytivé svěžesti.

Složení vůně:
Hlava: Mandarinka, Neroli, Pomeranč
Srdce: vodní akord
Základ: kadidlo, Pačuli 

Bvlgari Aqva Amara EdT 1 ml pánská toaletní voda, odstřik

Parametry
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.
Balení1
Typ produktuDřevité typy
UrčeníPro muže


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ