Hlavní stránka  >  Bvlgari Blv II parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Bvlgari Blv II parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Bvlgari Blv II parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik
Kód:
98717
EAN:
98717
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientální vůně uvedena na trh v roce 2009
smyslná, tajemná, jiskřivá, ztělesňuje přirozenost s duší věčné ženskosti

Pro ženu, která miluje eleganci.

Složení vůně:
Hlava: AnýzFialkaMandarinkaLékořice
Srdce: Pačuli, haitský VetiverKosatec
Základ: benzoin, šedá Ambra, cist, Pižmo

Bedrník anýz (Pimpinella anisum) je jednoletá rostlina z čeledi Miříkovité (Apiaceae) pocházející ze Středozemí a Malé Asie. Vyrábějí se z něj likéry, je součástí léčivých čajů při nadýmání a odstraňuje z pokrmů nepříjemné pachy a Aromatizuje je. Vyluhování fialkových silic je obtížné a nesmírně nákladné, protože z jednoho celého akru drobných kvítků pěstovaných v chladném stínu Olivovníků a Citrusových stromů jižní Francie se získá pouze pár voňavých kapek. Aromatické preparáty umožní, aby se z této krásné vůně těšili všichni.

Silice z mandarinkové kůry. Výrazný a sladce vonící výtažek se velice často používá do kolínských vod. Mandarinka je Citrusový plod rostliny Citrus reticulata (Mandarinka obecná). Všechny druhy Mandarinek (klementinky, sacumy) patří do skupiny jasně oranžových Citrusových plodů s tenkou kůrou, která se dobře olupuje. Jsou bohatým zdrojem vitaminu C. Nízká hladina tohoto vitaminu zvyšuje naši citlivost vůči infekcím. Kořeny této rostliny patří k důležitým přírodním drogám užívaným hojně jak v lidovém léčitelství tak i v praktickém lékařství.

Lékořice byla využívána již v léčitelství starověkého Egypta. Ve starověké Indii byla Lékořice svařená v mléce společně s cukrem, kořenem šáchoru a Pepřem používána jako afrodisiakum. Silice se získává z listů pěstovaných v Indii, Malajsii na Sumatře a v Jižní Americe.

Pačuli je skvělým stabilizátorem a Parfémovým směsím dodává exotickou notu - často je důležitou složkou orientálních směsí. V posledních letech se Pačuli stalo vůní samo o sobě. Obvykle se používá v kombinaci s vetiverem. V nezpracovaném stavu vydává květ Pačuli odér připomínající vlhké dřevo a rezavé Železo. Éterický olej má tmavooranžovou barvu a voní sladce, bylinně, kořeněně a po balzámu ze dřeva.

Iris:Patří k nevelkému počtu rostlin, jejichž květy se mohou pochlubit všemi barvami duhy. Právě tady ostatně můžeme hledat původ jejich latinského názvu: jméno Iris totiž původně patřilo antické bohyni duhy. A právě pro neuvěřitelné bohatství barev ? které sahá od bílé a krémové přes Citronově žlutou, teplou oranžovohnědou a všechny odstíny fialové až po tmavě modrou ? se Kosatce těší takové oblibě

Intenzívní tóny a jiskřivá lehkost charakterizují nejnovější dámskou linii značky Bulgari BLV Eau de Parfum II, která je ztělesněním absolutní přirozenosti.

BLV Eau de Parfume II je inspirována kouzlem modrých odstínů, které jí propůjčují na zajímavé přirozenosti, ale zároveň charakterizují i její intenzitu a sofistikovanost. Jméno - BLV Eau Parfum II – odkazuje ke konceptu BLV, kterému byl právě vdechnut nový život. vůně nás přivádí k samé podstatě značky Bulgari a stává se dokonalým anagramem esence šperkaře moderní doby.

Modrá barva BLV Eau de Parfum II představuje dosud neobjevené místo a svými tóny se zřetelnými luminiscenčními proměnami vytváří dojem prostorové i časové Nekonečnosti – dotek věčnosti v místě možností bez hranic. Nádhernému plnému odstínu modři je připisována duše plná energie, charismatická a krásná.

BLV Eau de Parfum II v sobě nese esenci bytosti s vitální ženskostí a vybavenou neodolatelnou přitažlivostí. Její ladná gesta nepostrádají přirozenou grácii a její oduševnělý výraz je tak vzrušující a svůdný.

Ikona jiskřivé moderní elegance miluje sofistikovaně vybrané, ale současně přirozené esence, které jsou dokonalým propojením intenzity a lehkosti – a právě taková je i její vůně BLV Eau de Parfum II.

BLV Eau de Parfum II zahajuje nový koncept, jehož podstatou je intenzita nejvytříbenějších akordů, které doplňují jemné tóny plné energie a vitality evokující dokonalou čistotu univerza plnou rozmanitých odstínů modré.

Parametry
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuOrientální typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ