Hlavní stránka  >  Bvlgari Bvlgari Man toaletní voda 1 ml odstřik

Bvlgari Bvlgari Man toaletní voda 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Bvlgari Bvlgari Man toaletní voda 1 ml odstřik
Kód:
98720
EAN:
98720
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Bvlgari odhaluje dílo stvořené ze síly a jasu. Elegantní a sofistikovaný pohled na mužnost s sebou přináší znovunalezenou přirozenost, kterou přetváří do neodolatelné aury ryzího muže.
Unikátní monolitický design flakónu na bázi velkorysé čistoty a zářivého paprsku světla přesně vystihuje moderní a jiskřivý mužný styl BVLGARI. 

Složení vůně:
Hlava: Bergamot z kalábrije, fialkové lístky, HruškaLotosový květ
Srdce: AmbraSantalové dřevoVetiverKašmírové dřevo, bílé dřevo, cypriol
Základ: kadidlo, benzoinová Pryskyřicefazole TonkamedPižmo

Hruška je ovoce, plod hrušně, který je malvice. Tyto šťavnaté plody se podle doby dozrávání respektive sklizně dělí na letní, podzimní a zimní. Přičemž letní jsou nejméně trvanlivé a zimní naopak vydrží nejdéle. Hrušky je možno skladovat, nevydrží ale tak dlouho jako jablka. Hrušky jsou ovoce s velmi nízkým výskytem vitamínu C. Nezanedbatelný je ovšem výskyt vitamínu B, a to hlavně pod slupkou.

<>Silice se destiluje z rozdrceného kmene a kořenů malého stromu pěstovaného v Indii a Austrálii. V Indii jsou tyto stromy chráněny státem a je zakázáno je kácet - ať již na soukromých pozemcích či pozemcích náležejících církvi - dříve, než strom dosáhne věku 30 let. Již kolem roku 500 př.n.l. bylo Santalové dřevo užíváno při náboženských rituálech, a stále je ještě součástí těchto ceremoniálů v Indii a Číně. Santálové dřevo v sobě skrývá dřevnatou, balzámovitou notu a velkou hodnotu má coby stabilizátor.

Tráva s těžkými vláknitými kořeny rostoucí v teplých klimatických podmínkách Haiti, ostrovu Réunion a v Indii - destilací se z ní získává hustý olej. Odér připomíná vůni vlhké půdy a kořenů se silným dřevnatým podtónem - Vetiver, jež je skvělým stabilizátorem, propůjčuje vonným směsím suchý temperamentní tón.

Parametry
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.
Balení1
Typ produktuOrientální typy
UrčeníPro muže


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ