PRODEJ SCHVÁLENÝCH testů na COVID-19 již od 99 Kč
Hlavní stránka  >  Bvlgari Goldea the Roman Night Absolute parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Bvlgari Goldea the Roman Night Absolute parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Bvlgari Goldea the Roman Night Absolute parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik
Kód:
1808520
EAN:
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Chyprově květinová vůně uvedena na trh v srpnu 2018

Výrazná, smyslná, troufalá. Bella Hadid je ideálním ztělesněním nezaměnitelné římské velkoleposti Bvlgari, a to i v roli obličeje nejnovější vůně, Goldea The Roman Night Absolute.

Představte si Zlato. Napadne vás Bvlgari. Ve své kolekci Goldea italský klenotník ztvárňuje nejvzácnější a nejkrásnější kov na světě jako noční bohyni, která zastupuje nezaměnitelné světlo jejího rodiště a grandióznost starobylých římských ulic během noci. vůně, jejíž jméno zahrnuje latinské označení bohyně dea, Goldea The Roman Night Absolute je nejluxusnějším a nejsvůdnější výtvorem kolekce, který zahalí smysly do okouzlujícího zlatého oparu.

Oslnivá, Pižmovo chyprová Parfémovaná voda, dílo mistra Parfuméra Alberta Morillasa, evokuje krásu a tajemno Říma a nekonečné možnosti nočního dobrodružství, jaké můžete přežít jedině zde. Intenzivní smyslná směs černého Pižma, sluncem vyhřátého ovoce, Pačuli a Jasmínu uchvacuje smysly svým návykovým jádrem a je příslibem noci plné nespoutané vášně a vzrušení.

Navrhl jsem absolut s infuzí smyslnosti, vůni nekonečných možností, která vás dokáže znovu a znovu nečekaně překvapit, v okamžiku vás zhypnotizuje a vyvolá pnutí v každém vašem smyslu - pnutí, bez kterého už nebudete umět vydržet. Říká pan Morillas.

Inspirovaná moderní múzou, Goldea The Roman Night Absolute je vůní věnovanou silné a nezávislé ženě. Přitažlivé ženě, která dělá vlastní rozhodnutí a sama odpovídá za svůj osud. Je dostatečně bezprostřední, aby se vybrala tam, kam ji její noční nálada zavede a omámí každého, kdo jí zkříží cestu.

Pyramida tónů
Přesvědčivý a vzrušující chyprově Pižmový podpis. Příslib intenzity a nezapomenutelných pocitů.
Omamný úvod
Delikátní lahodné vrchní tóny z tmavé Švestky a lupínků Pomerančovníku uchvátí smysly a už je nepustí.
Květinové srdce
Záhadný, nezaměnitelný půvab Jasmínu a Vanilky z Madagaskaru povoluje zábrany a osvobozuje představivost.
Úchvatný základ
Černé Pižmo, nejhlubší a nejtemnější, nejsmyslnější ze všech druhů, zahaluje smysly spolu s akordem sametového Pačuli a mechu.

Duše Serpente
Goldea The Roman Night Absolute se předvádí ve flakónu, který je stejně svůdný jako vůně sama. Černý flakón odhalující hru světla a stínu působí záhadnou smyslností a jeho zářivé křivky vytvářejí intenzivní kontrast se zlatými akcenty písma evokujícími šperkařskou slávu Bvlgari. Ikonický motiv Serpente je elegantní ozdobou hrdla flakónu. Od počátku dob a lidstva ve starověkém Řecku a Římě byl had symbolem moudrosti, vitality a svůdnosti. Tyto kvality se rovněž vztahují na bohyni římské noci, které je tato hypnotická vůně věnována.

vůně je k dispozici jako 30, 50 a 75 ml Eau de Parfum Sensuelle.

Složení vůně:
Hlava: tmavá Švestka, lupínky Pomerančovníku
Srdce: Jasmín, Vanilka z Madagaskaru
Základ: černé Pižmo, Pačuli, mech

Bvlgari Goldea the Roman Night Absolute Parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Parametry
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.
Balení1
Typ produktuChyprové (též cypřišové) typy
UrčeníPro ženy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ