Hlavní stránka  >  Bvlgari Man Wood Essence parfémovaná voda 1 ml odstřik

Bvlgari Man Wood Essence parfémovaná voda 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Bvlgari Man Wood Essence parfémovaná voda 1 ml odstřik
Kód:
1805764
EAN:
1805464
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Dřevitá vůně uvedena na trh v červenci 2018

Zachycující energii přírody pro městského muže, tak aby byla v souladu s jeho prostředím, Bvlgari představuje novou pánskou vůni Bvlgari Man Wood Essence.

Bvlgari Man Wood Essence spojuje intenzivní dřevité tóny se zářivými Citrusovými akcenty do vzrušujícího doplňku kolekce vůní Bvlgari Man.

Odpojte se pro opětovné připojení
Více než kdykoliv předtím se městští projektanti vracejí ke svým kořenům, k úplné podstatě a přírodě, která posiluje jejich návrhy. Od hojivé lesní terapie po panorama moderní architektury, reagují na touhy současných zaneprázdněných mužů hledajících symbiózu mezi přírodou a městem, více než kdykoliv předtím. V novém zeleném prostoru se moderní muž odpojuje od nekonečných nároků města, aby se osvěžil a připravil na opětovné spojení s ním, vyžadující zvládat ohromnou rychlost žití.

Inspirována tímto fenoménem značka Bvlgari zachytila ve flakónu přírodní energii v podobě dynamické nové vůně Bvlgari Man Wood Essence, unikátního voňavého podpisu, který je dílem mistra Parfuméra Alberta Morillasa. Okouzlující vůně hladce spojuje trojici výrazných dřevin, aby si stylový měšťan mohl dodat sílu přírody v jediném stříknutí vůně. Jeho smysly povzbudí nová zelená svěžest a pomůže mu posílit jeho soustředěnost. Bvlgari Man Wood Essence Eau de Parfum.

Jako obyvatelé světa, jsme prvními a předními obyvateli přírody: zdroje všeho živého. Úchvatná inspirující síla přírody je srdcem vůně Bvlgari Man Wood Essence vyjádřeným dřevitou intenzitou. Toaletní voda, která se perfektně hodí do městské dynamiky, prokazuje dokonalou rovnováhu přírody a města. Když se muž spojuje s přírodou, obnovuje si s ní své pouto, regeneruje vlastní vnitřní sílu a dokáže zvládat život v městském prostředí. vůně mu připomíná, že je obyvatelem přírody.

Dřevo: zdroj síly vůně Bvlgari Man Wood Essence
Symbióza města a přírody je dokonale vyjádřena stromem - přírodním mrakodrapem. Tak jako vysoké budovy, i stromy povzbuzují představivost a inspirují nápady. Pro sofistikovaného obyvatele města je mrakodrap, emblém velikosti a postavení, jako maják. Jako strom bez ohledu do jaké výšky sahá jeho koruna, stojí pevně na svých kořenech. Pro tohoto muže je energie přírody jeho energií - jako další tlukot srdce - a potřebuje cítit její puls ve své blízkosti.

Nový dřevitý podpis
Bvlgari Man Wood Essence je působivá cesta síly. Dřevo je zázračné, naplňuje vůni velmi intenzivní energií, říká mistr Parfumér Alberto Morillas. Pro vyjádření ohromující energie stromu si Parfumér zvolil výrazné dřevité tóny Cypřiše, Vetiveru a cedru. Když jsem slyšel název Bvlgari Man Wood Essence, inspirovalo mě to ke spojení intenzivních dřevitých tónů z přírody. Výsledkem je toaletní voda, stejně výrazná jako její nositel.

Mistrně zkomponována, tato toaletní voda je vystavěna jako strom: její pestré vrchní tóny tančí jako listy a větve ve větru, zemité srdce vyjadřuje sílu kmene a syté tóny základu evokují kořeny. Společně vytvářejí elektrizující vůni, která do rukou muže Bvlgari vkládá Nekonečnou sílu přírody.

Listy a větve: životní energie
Eau de Parfum otevírá zářivá kombinace Citrusů a koření. Kůra italských Citrusů otevírá pohled na panorama Středomoří charakterizovaného osvěžující krajinou a vitálním životem. Koriandr evokuje nečekaný nástup horkého dobrodružství.

Kmen: vnitřní síla
Vitalita úvodu vytváří prostor pro syté mužné dřeviny. Cypřiš, strom, který kvete celoročně, je jako tvrdě pracující městský muž. Jeho hluboká svěží Aroma je intenzivnější vůní Vetiveru z Haiti, zvoleného pro jeho obzvlášť svůdný a plný charakter.

Kořeny: opětovné spojení
Tak jako srdce domova, základ vůně je jedinečně hřejivý a přívětivý. Jeho dominantou je další stále zelený strom, cedr. Pro zintenzivnění kouřového efektu Alberto Morillas zkombinoval dvě rozličné techniky destilace a purifikace tohoto dřeva. Hřejivost cedru vyzvedl prostřednictvím Pryskyřice a mořských tónů. Výsledek: finální příliv povzbuzující síly.

Reklamní kampaň
Kampaň režíroval prominentní módní fotograf a filmař Jacob Sutton. Vizuál zachycuje městského muže vracejícího se ke své podstatě ve spojení s přírodou. Úlohu městského obyvatele, který žije v souladu se svým prostředím, ztvárnil model a herec Nick Bateman.

Kanadský herec a model Nick Bateman byl do kampaně zvolen pro jeho drsný, a přitom rafinovaný a přirozený styl. Velvyslanec vůně Bvlgari Man Wood Essence je čtyřnásobným mistrem světa v bojových uměních, na Instagram dosáhl přes 6,6 milionu sledujících a v tomto roce ho v roli herce uvidíme v připravovaných filmech The Matchmakers Playbook a Ugly Love. Kanadský milovník přírody, a zároveň obyvatel Kalifornie vysvětluje, čímž ho okouzlila vůně Bvlgari Man Wood Essence takto: Vyrůstal jsem v Kanadě, takže miluju směs dřevitých vůní. Mám pocit, že mě tato vůně vrací zpět k mým kořenům.

Flakón: harmonie města a přírody
Flakon vůně Bvlgari Man Wood Essence charakterizují výrazně čisté linie v designu, který dokonale zachycuje symbiózu města a přírody. Nejdominantnějším prvkem je živá zelená barva vůně. Tato barva je symbolem vitality a síly stromů, který dokonale dotváří nahnědlé sklo evokující ohromnou, životodárnou schopnost země. Zem je zdrojem energie pro kořeny stromů i pevným podkladem pod nohama muže. Flakón je vytvořen ze skla a mosazi, materiálů zastoupených v bohaté míře v jakémkoliv městě. Celkový, výrazný design evokuje spojení moderního muže s přírodou. Muž Bvlgari tak může nyní mít tuto synergii pevně ve své dlani.

Kolekce Bvlgari Man
Bvlgari Man Wood Essence je nejnovějším přírůstkem v kolekci Bvlgari Man, která se inspiruje silným spojením muže a různých živlů. První vůně kolekce Bvlgari Man in Black je poctou ohni, který vyjadřuje prostřednictvím akordu tabáku a kůže. Intenzivní toaletní voda Bvlgari Man in Black je oslavou nezlomné síly a neodolatelného půvabu muže.

Bvlgari Man Wood Essence představuje druhý element série, dřevo. Dřevo vyniká jinou silou jako oheň - je živé, pevně zakořeněné, stále a neoblomné. Svěží vůně s energií stromu je věnována muži, který chce posílit svůj charakter a životní rovnováhu. Pro muže, který se považuje sám za obyvatele přírody.

vůně je k dispozici jako 60 a 100 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:
Hlava: italské Citróny, koriandr
Srdce: Vetiver, Cypřiš, cedar
Základ: závan mořských vln, Pryskyřice

Bvlgari Man Wood Essence Parfémovaná voda 1 ml odstřik

Parametry
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.
Balení1
Typ produktuDřevitá vůně
UrčeníPro muže


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ