PRODEJ SCHVÁLENÝCH testů na COVID-19 již od 99 Kč
Hlavní stránka  >  Bvlgari Man Wood Neroli parfémovaná voda 1 ml odstřik

Bvlgari Man Wood Neroli parfémovaná voda 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Bvlgari Man Wood Neroli parfémovaná voda 1 ml odstřik
Kód:
1907523
EAN:
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Dřevitě květinově Pižmovůně uvedena na trh v roce 2019

Zářivá nová vůně inspirovaná středomořským dědictvím Bvlgari. Kde je světlo, tam je život. Kde je slunce, tam je energie. 

Kolekce Bvlgari Man otevírá novou voňavou kapitolu svého příběhu uvedením pánské novinky Bvlgari Man Wood Neroli. Prostřednictvím této kolekce Bvlgari vypráví příběh muže, který je úzce propojen s okolním světem a vzbuzuje smyslové zážitky ovlivňující jeho instinkty, vytvářející harmonii mezi mužem a přírodními živly. Kolekce odhaluje přirozenost muže a vyzdvihuje podstatu jeho duše.

Pocta italským kořenům značky, Bvlgari Man Wood Neroli, je novou kapitolou příběhu, který odstartovala Bvlgari Man Wood Essence. Inspirována divokým pobřežím Itálie, nová vůně rozvíjí zemitý charakter vůně Bvlgari Man Wood Essence a otáčí ho směrem ke slunci. Doplňuje do kolekce infuzi zářivosti a vytváří čerstvé propojení muže a přírody.

Při vyvíjení vůně, která by zachycovala obojí - dřevo i světlo - se mistr Parfumér Alberto Morillas zaměřil na chvíli, kdy středomořské slunce zahřívá stromy Pomerančovníku a spojuje muže s jeho nejzákladnějšími hodnotami. Alberto Morillas si představoval muže v přírodě, s nohama na zemi a pokožkou zahřátou sluncem, který je v harmonii se zemí a nebem, a zejména se sebou samým.

Světlo je život. Jedna z nejvýraznějších přírodních sil, ať už se ocitnete v srdci lesa, nebo uprostřed pulzujícího města. Nová vůně skládá poctu této vitalitě pomocí vrchních a středních tónů, vyjadřujících květy, listy a větvičky Pomerančovníku.

Bvlgari Man Wood Neroli se otevírá tóny zářivého Neroli. Svěží a květinové tóny Neroli vyzařují sluneční Citrusovou energii, kterou dotváří sůl a Bergamot vyzdvihující středomořský charakter. Srdce vůně se skládá z tónů cedru a cypriolu vykoupání v infuzi absolutu květů Pomerančovníku. Hřejivé a dřevité srdce evokuje ambru a kůži, přičemž vyzařuje uklidňující a dávnou vznešenost Středomoří. Vůni završuje akord bílého Pižma, který je podpisem Bvlgari. Jemné, smyslné a čiré Pižmo svou luxusní stopou zahaluje tělo jako druhá kůže.

Čistá síla a zářivost vyzařuje už na první pohled z flakónu nové Parfémované vody. Design oživený kovovými a zlatými prvky pulzuje sluneční energií a stává se mocným tAlismanem, který spojuje divokost přírody s moderním městským prostředím.

vůně
Mistr Parfumér Alberto Morillas vytvořil sluneční dřevitou vůni inspirovanou přírodou a středomořským sluncem. Svěží a energická vůně je plná kontrastů a elegance, sestavená je z vitálních esencí symbolizujících různé aspekty stromu hořkého Pomerančovníku.

Vrchní tóny jsou zářivou esencí, představující zářivé Neroli v jeho květinové, sluneční a svěží podobě.

Srdce tvoří esence evokující propojení muže a přírody. Vyplývá z Cedrového dřeva vyzařujícího aspekty kůže, hřejivosti a Ambry.

Bílé Pižmo v základu nastoluje esenci harmonie. Jeho intenzivní stopa zahaluje pokožku do smyslnosti, jemnosti a čirosti.

Složení vůně:
Hlava: Bergamot, Neroli
Srdce: Pomerančové květy, virginský cedr
Základ: dřevitá Ambra, šedá Ambra, bílé Pižmo

Bvlgari Man Wood Neroli Parfémovaná voda 1 ml odstřik

Parametry
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.
Balení1
Typ produktuDřevité typy
UrčeníPro muže


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ