Hlavní stránka  >  Bvlgari Omnia Indian Garnet toaletní voda pro ženy 1ml odstřik

Bvlgari Omnia Indian Garnet toaletní voda pro ženy 1ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Bvlgari Omnia Indian Garnet toaletní voda pro ženy 1ml odstřik
Kód:
98732
EAN:
98732
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2014
Po Ametystu (Omnia Améthyste), korálu (Omnia Coral) a Křišťálu (linie Omnia Crystalline EdT a EdP) přichází na řadu další výjimečný klenot, jímž je mandarinkově zabarvený granát. Právě on se stal inspirací pro novou dámskou vůni Omnia Indian Garnet. Vzácný kámen získává mimořádný lesk pomocí speciálního broušení i díky své unikátní transparentnosti. Jeho zvláštní, temně oranžová barva s odleskem rudé připomíná západ slunečního kotouče do vln oceánu a činí jej klenotem hodným králů i císařů.

Litevská modelka Edita Vilkeviciute se stala dokonalou múzou Bulgari Omnia Indian Garnet. Výjimečná dívka, která dobývá svět, má v sobě citlivou a smyslnou krásu, což ji činí ideální personifikací ženy Omnia proslulé svou smyslnou krásou.

vůně stvořená firmou Bulgari a Parfumérem Albertem Morillasem a inspirovaná unikátním mandarinkovým granátem je jako pozvánka na dobrodružnou cestu objevující slavnou minulost i neméně vzrušující přítomnost Indie. Květinově dřevitá Omnia Indian Garnet je barvitou kompozicí doslova prodchnutou vitální ženskou energií.

Zářivé a intenzivní tóny evokují kouzlo tisíce jiskřivých záblesků při prvním pohledu na mandarinkový granát. Sicilská Mandarinka je zdrojem šťavnatě svěžího doušku okořeněného nepatrnou přítomností Šafránu. Magnetizující tóny srdce nás vedou proslulými indickými zahradami tisíce barev a vůní, kde se Osmanthus snoubí s indickou tuberózou, okouzlující a smyslnou květinou rozkvétající s posledními paprsky zapadajícího slunečního kotouče. Exotický akord indického dřeva a hřejivé Ambry elegantně zdůrazňuje samu smyslnou podstatu vůně.

Složení vůně:
Hlava: Mandarinka, Šafrán
Srdce: indická Tuberóza, Osmanthus
Základ: indické dřevo, Ambra

Parametry
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ