Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
Hlavní stránka  >  Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik
Kód:
1910457
EAN:
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2019

Příběh oslnivé ženy, která otevírá novou kapitolu svého života.

Nová cesta
Podobně jako s vůní Rose Goldea uvedenou v roce 2016 na poctu ženskosti v její nejčistší formě, vzdávající hold kráse královny květin - růži - i v roce 2019 přichází Bvlgari s novým přírůstkem oslavujícím ženu, s vůní Rose Goldea Blosson Delight.

Rozvinutá kolem tónů Růže, neustále odhalující její nové aspekty a hloubky, dotvořena akordy Pižma, Rose Goldea Blosson Delight je moderní a vitální vůní v designu zkrášleného ikonickým prstencem Serpenti. Tento detail je prvkem prozrazujícím vzácnou a symbolickou kvalitu vůně.

Nová múza pro pravě posílení
Uvedením vůně Rose Goldea Blosson Delight Bvlgari datuje začátek nové kapitoly příběhu Rose Goldea. Nová zářivá vůně je příběhem kouzelné proměny, kdy se z dívky stává žena a její zářivost je na vzestupu. Tam, kde Rose Goldea vyzařovala klid, sebevědomí a nadčasovost, nová Rose Goldea Blosson Delight vyjadřuje spontánnost, zářivost, pozitivní energii a vyzývavost.

Rose Goldea Blossom Delight odhaluje husí kůži mladé ženy, která se právě vydává vlastní cestou. Je vášnivá a výrazná, odhodlaná proměnit své sny ve skutečnost. Září, kdekoli se objeví, a Rose Goldea Blossom Delight odráží okamžiky jejího sebenaplnění. Miluje své ideály i realitu, a svou přirozeností se stává inspirací pro své okolí.

Umění složení vůně
Na světě je tolik Růží, kolik je v něm žen, a každá z nich je jedinečná. Oblíbený květ mistra Parfuméra Alberta Morillasa odhaluje ve vůni Rose Goldea Blossom Delight mladistvou bezstarostnost. Inspirována něžnou svěžestí růžových poupat, vůně zachycuje přesně ten okamžik, kdy se poupě Růže začne otevírat. S příznačnou komplexností Alberto Morillas přetvořil delikátnost lupínků Růže a magické kouzlo této proměny.

Na vyjádření mladistvé euforie a energie, a také pro ikonický podpis Bvlgari použil mistr Parfumér Alberto Morillas jeden z největších klenotů Parfumérství: absolut bulharské Růže.

Během sklizně každá Růže odhaluje unikátní vůni s plejádou nejrůznějších nuancí, které mě nikdy nepřestanou překvapovat. Růže je pro mne mocným elixírem radosti a ženskosti. V nové vůni Rose Goldene Blossom Delight jsem chtěl zachytit plnou škálu jejích přirozených kvalit. Svěžest pupenů Růže za úsvitu, vitalitu zelených lístků a kouzlo květů, které se pomalu otevírají, aby uvolnily nenapodobitelnou vůni. Představoval jsem si růži ve všech jejích podobách, abych vytvořil vůni zářivou, sofistikovanou, moderní a působivou pro všechny ženy milující tento květ. Alberto Morillas, mistr Parfumér

Složení vůně
Bvlgari a Alberto Morillas nechali proniknout do všech úrovní voňavé pyramidy růži. Hlava, srdce i základ tak představují proměnu Růže z poupěte na plný květ, ale i přeměnu dívky na mladou ženu. vůně se odráží od vitální energie a křupavé
mladistvosti lístků, aby odhalila bezstarostnou svěžest pupenů Růže a zdůraznila pudrovou sofistikovanost lupínků, když je Růže v rozkvětu a předvádí se v plné kráse.

Parfumérem této vůně je Alberto Morillas.

vůně je k dispozici jako 30, 50 a 75 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:
Hlava: listy Fialky, Papája, absolut Jasmínu
Srdce: Růže, Konvalinka
Základ: bulharská Růže, bílé Pižmo, Ambra

Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight Parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Parametry
Balení1
Typ produktuKvětinové typy
UrčeníPro ženy
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ