Hlavní stránka  >  Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik
Kód:
1704590
EAN:
1704590
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2017

Bvlgari Splendida Jasmin Noir dokonale ztělesňuje luxus a prestiž klenotů značky Bvlgari. Splendida Jasmin Noir je květ fantazie. Vzácný bílý Jasmín je zde předveden ve své temné podobě jako tajuplná a záhadná květina. Delikátní Jasmín totiž odhaluje svou pravou krásu teprve za soumraku. Jasmín je doplněn dalšími klenoty Parfémového světa, ambrou a vzácnými dřevy.

Splendida Jasmin Noir je sytá vůně, které dominuje velké Jasmínové srdce. Kolem Jasmínu a Gardénie se ovíjejí další složky - Mandle a zvláštní šťavnatě temné tóny. Splendida Jasmin Noir je teplá, sladká a výrazná, ale přesto není dusivá a otravná. Splendida Jasmin Noir se stává svůdnou vůní pravé ženy, která je elegantní i smyslná zároveň.

Bílé květy – což je vlastně překlad jména Jasmínu – pocházejí z Indie a odtud se jejich obliba rozšířila během staletí do celého světa. Hrdinka Tisíce a jedné noci vyprávěla své okouzlující příběhy králi v pavilonu obklopeném Jasmínovými keři, jejichž noční vůně spolu s jejím svůdným hlasem nedovolily krutému panovníkovi ani na okamžik usnout.

Jasmín je v mnoha kulturách vnímán jako silné afrodiziakum. Ne nadarmo se často jeho kytice objevuje na portrétech slavných krásek minulosti, včetně proslulých milenek korunovaných hlav. Ostatně dodnes je Jasmín v celém Středomoří neodmyslitelnou součástí svatebních kytic.

K získání 1 kg Jasmínu absolute je třeba nasbírat 7,5 milionu křehkých květů (600 kg), které vydávají nejintenzivnější vůni krátce před východem slunce. Ve Splendida Jasmin Noir rozehrává Sophie Labbé čistou nótu ryzí smyslnosti podpořené exotickými dřevinami, které tvoří svůdnou výzvu k dobývání.

Složení vůně:
Hlava: zelená míza, Gardénie
Srdce: Jasmín, sambac, sladká Mandle
Základ: Pačuli, kašmeran, fazolky Tonka

Bvlgari Splendida Jasmin Noir Parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Parametry
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.
Balení1
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ