Hlavní stránka  >  Calvin Klein Downtown parfémovaná voda pro ženy 90 ml Tester

Calvin Klein Downtown parfémovaná voda pro ženy 90 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Calvin Klein Downtown parfémovaná voda pro ženy 90 ml Tester
Kód:
76783
EAN:
3607349652258
Hmotnost:
0.190
Výrobce:
Calvin Klein
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2013 - novinka podzimu.

Dámský parfém Calvin Klein Downtown vytvořila Caroline Sabas v roce 2013. Byl navržen tak, aby dosáhl minimálně stejné obliby zákazníků jako jeden z nejznámějších parfémů Euphoria for Women. Centrum města (tzv. downtown) je středem veškerého dění. Frekventované místo představuje moderní, trochu uspěchanou dobu, kde se dá vše stihnout a naplno zažít. 

Střední intenzita a výdrž  parfému jsou vhodné k dennímu nošení v jarních a letních měsících. Zalíbí se především velmi moderním ženám, které žijí podle svého a nechtějí se přizpůsobovat. Jsou si totiž vlastními paní a na svoji nezávislost nedají dopustit.

Parfémovaná voda Calvin Klein Downtown je jedinečná vůně, která je zaměřená na mladší ženy a dívky. Svěží Citrusy jsou kombinované s bílými květinovými akordy, ovocnými tóny a jemnou vůní Aromatického dřeva s výrazným Kadidlem. Jednoduchý, příjemně vyhlížející flakonek, ve kterém je tato zajímavá vůně uložena napovídá, že tato jemná vůně není komplikovaná a najde své příznivce zejména v romantických ženách a dívkách, které vyznávají zajímavé vůně.

Parametry
VýrobceCoty
Balení1
DruhParfémovaná voda
Typ produktuOrientální typy
UrčeníPro ženy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ