Hlavní stránka  >  Calvin Klein Eternity Moment parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Calvin Klein Eternity Moment parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Calvin Klein Eternity Moment parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik
Kód:
98794
EAN:
98794
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Calvin Klein
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinová uvedena na trh roce 2004  
jemná, sladká, romantická, ženská, vyjadřuje opojnou radost ze zamilování, kdy jediný okamžik může změnit vše a navždy kdy se zamilujete.

Pro ženu: všech věkových kategorií

Šťastný úsměv mladé herečky Scarlett Johansonové - tváře svěže květinové Eternity Moment - přesně vystihuje inspiraci z okouzlených pohledů, zrychleného tepu, pocitu, kdy se nohy už už odlepují od země. Eternity Moment v jednoduchém flakónu, barvy zardělé tváře při prvním polibku, se skrývá jemná kombinace tónů.

Složení vůně:
Hlava: liči, květ granátového jablka
Srdce: malinapivoňka
Základ: růžové dřevo, santalové pižmo

Výtažek poskytovaný semeny šupinatého, do tvrdé slupky ukrytého oválného plodu stromu stejného jména původem z Číny, se vyznačuje sladkým, ovocným charakterem. Liči (též psáno litchi) je ovoce původem z Asie s mimořádně šťavnatou a sladkou dužinou. Roste na rostlině Litchi chinensis. Plody stačí oloupat, rozpůlit a vyjmout z nich pecku. Liči je výborné do salátů nebo koktejlů. Může se přidat i k nasladko připravovanému masu. Nesmí se však vařit, dužina by zhouževnatěla. Za poslední rok se jeho odběr v obchodech hodně rozšířil.

Malina je plod ostružiníku maliníku. Je složena z drobných kuliček - peckovic, červené barvy. Obsahují barvivo patřící mezi nejsilnější antioxidanty. Čím sytější a tmavší barvu maliny mají, tím je koncentrace tohoto barviva vyšší.

Tyto půvabné rostliny, oblíbené pro svou křehkou krásu, jsou považovány za jedny z nejkrásnějších trvalek. Pivoňky patří k prastarým kulturním rostlinám. Pěstovaly se jako rostliny dekorativní a též léčivé. V Evropě se v minulých stoletích pěstovala především pivoňka lékařská (Paeonia officinalis).

Parametry
VýrobceCoty
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ