Hlavní stránka  >  Coach Floral Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 2 ml s rozpašovačem, vialka

Coach Floral Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 2 ml s rozpašovačem, vialka

Produkt již nelze zakoupit
Coach Floral Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 2 ml s rozpašovačem, vialka
Kód:
1803976
EAN:
3386460095396
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
COACH
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018
individuální, autentická a současná

vůně, která představuje duši značky Coach. vůně, která je individuální, autentická a současná.

V tomto roce společnost Coach přinesla nový Parfém pro ženy, který je součástí kolekce Parfémů módního domu.

Coach Floral se inspiruje motivem čajové Růže, který se objevil na kožených kabelkách a doplňcích Coach. Motiv byl představen v rámci kolekce jaro 2016 a je oslavou americké řemeslné tvorby, jakož i dovedností Coach. Každou sezónu nyní značka tento ženský designový prvek přetváří a rozvíjí.

Coach Floral Eau de Parfum okouzlí ženským šarmem a volným duchem. Je elegantní, s moderními prvky, skutečně radostný a energický.

Vůni vytvořili Nadege Garlantezec, Shymau Maisondieu a Nathalie Gracia-Cetto.

Tato příjemně ženská vůně se otvírá Citrusovými nóty a dotekem šumivého růžového Pepře spolu se svěžím Ananasovým Sorbetem. V srdci se rozeznívá vůně buketu květin – čajové Růže, Jasmínu Sambac a Gardénie. Dovršením je elegantní krémové dřevo, Pačuli a Pižmové nóty.

Složení vůně:
Hlava: Citrusové tóny, růžový Pepř, Ananasový Sorbet
Srdce: růžový čaj, Jasmín sambakový, Gardénie
Základ: dřeva, PačuliPižmo

Flakon
Oválný flakon vůně je oslavou ikonického designu a inspirace vůně. Je poctou designovým kódem Coach. Uzávěr je odkazem na originální zámek, který Coach používá k uzavírání kabelek od roku 1954, zatímco motiv koně a kočáru - symbol bohaté řemeslné historie - je vygravírovaný uprostřed skleněného flakónu. Finální ozdobou je visací štítek - odkaz na štítky zdobící všechny kabelky Coach od 70. let - tentokrát v příznačném tvaru čajové Růže.

Balení
Na dotek příjemné balení s motivem čajové Růže evokuje pocit kůže, který je připomínkou řemeslné tvorby Coach. Ženský design balení zkrášluje symbol koně a kočáru.

Coach Floral jsme chtěli vytvořit pozitivní a povzbudivou vůni. Je inspirována naší ikonickou čajovou Růží a evokuje lehkost nadcházející jara a léta. Stuart Vevers, kreativní ředitel Coach.

Ozdobou oblíbeného tvaru flakónu Coach je tentokrát květina a Chloe Grace Moretz je i tentokrát představitelkou této úžasné, elegantní vůně.

V kampani k vůni Coach Floral se objevuje herečka Chloe Grace Moretz obklopená lučními květinami v jeden slunečný letní den. Oblečená v šatech s květinovým potiskem, s přitisknutou kabelkou Coach s motivem Tea Rose, která se stala inspirací pro tuto vůni, ztělesňuje modelka bezstarostnost a nezávislost ženy Coach. Snímky nafotil uznávaný módní fotograf Steven Meisel s nádechem nostalgie tak, aby zachycovaly charakter typicky amerického optimismu.

Výkonný tvůrčí ředitel značky Coach, Stuart Vevers, obsadil jako tvář kampaně k vůni Coach Floral herečku Chloe Grace Moretz. Moretz se podílela již na několika kampaních značky a výborně ztělesňuje hodnoty Coach - Američanka srdcem i duší, působí mladistvě, moderně a autenticky, vyzařuje přirozenou krásu a bezprostřednost.

Je pro mě poctou být tváří nové vůně. vůně ve mně vyvolávají množství vzpomínek a Coach Floral je pro mě jako stvořená. Když vám vůně sedne, prostě to víte hned. Chloe Grace Moretz.

Coach Floral Eau de Parfum Parfémovaná voda pro ženy 2 ml s rozpašovačem, Vialka 

Parametry
Balení1
VýrobceInter Parfums
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ