>  Cosmos Kids Náplasti na lokty a kolena 4 kusy

Cosmos Kids Náplasti na lokty a kolena 4 kusy

Produkt již nelze zakoupit
Cosmos Kids Náplasti na lokty a kolena 4 kusy
Kód:
67569
EAN:
4049500880473
Hmotnost:
0.030
Výrobce:
Hartmann Cosmos®
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Každé dítě miluje již od prvních krůčků pohyb na čerstvém vzduchu. Přiznejme si však, že ne vždy se nám podaří naše ratolesti uhlídat a tu a tam dojde i pláč a odřeniny. Náplast Cosmos® kids na odřené lokty a kolena přitom nabízí pohodlné řešení pro vás i vaše děti.

Výhodou náplasti Cosmos® kids na lokty a kolena je především antibakteriální polštářek obsahující ionty stříbra, které tvoří účinnou ochranu před infekcí. Mezi další výhody náplasti patří silnější polštářek náplasti, který díky své tloušťce zajišťuje ochranu rány před tlakem a bolestí. Díky speciálnímu tvaru drží náplast skvěle i na velmi exponovaných místech těla. Speciální materiál náplasti a použité lepidlo slibuje optimální, dlouhodobou a pohodlnou ochranu odřeniny.

Náplast Cosmos® kids je velmi praktická a samozřejmě voděodolná – neodlepuje se po mytí rukou ani sprchování. Přesto je dokonale prodyšná a šetrná k pokožce. Průsvitný materiál náplasti s motivem veselých zvířátek nechá vaše děti na odřeninu dokonale zapomenout. Náplasti Cosmos® kids na odřené lokty a kolena jsou k dostání v lékárnách a výdejnách zdravotních potřeb.

Rozměry: 4 x 76 x 76 mm

Parametry
VýrobcePaul Hartmann AG
Balení10
Varianty tohoto produktu
Související produkty


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ

Rozumím    Další informace