>  Davidoff Cool Water Exotic Summer Woman toaletní voda 1 ml odstřik

Davidoff Cool Water Exotic Summer Woman toaletní voda 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Davidoff Cool Water Exotic Summer Woman toaletní voda 1 ml odstřik
Kód:
98870
EAN:
98870
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Davidoff
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinová svěží vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016
útěk do tropického ráje

Davidoff Cool Water zachycuje ducha oceánu: jeho sílu a svěžest s ikonickou vůní Cool Water, jeho smyslnou krásu s Cool Water Woman. Nyní se tyto dvě vůně, zrozené ze společné inspirace, spojili v nové limitované edici pro léto 2016. Představujeme Davidoff Cool Water Exotic Summer.

Davidoff Cool Water Exotic Summer evokuje tropický ráj, kde nedotčený bílý písek ohraničuje klidné tyrkysové moře a jemně se viklající palmy vrhají stín na sluncem zalitou lagunu. Přes den to je dokonalé štěstí - vyhřívat se na sluníčku, na pokožce cítit teplo písku, nechat se ukolébat tichým šploucháním vln a občas se zchladit v moři. Po setmění, jakmile tmavě modrá barva nebe odhalí nespočet zářivých hvězd, zaplní vzduch hudba a smích, které se radostně nesou nocí.

Svěží, přesto nepopiratelně ženská vůně Cool Water Woman Exotic Summer se otevírá dráždivými vodními nótami melounu, které procházejí v delikátním srdci z konvalinky. Jemný příslib květinového buketu je doplněn bohatou, smyslnou vůní kořene kosatce.

Složení vůně:
Hlava: meloun
Srdce: konvalinka
Základ: kořen kosatce

Exkluzivní design balení vůní Davidoff Cool Water Exotic Summer evokuje energii této limitované edice. Ikonické flakony Cool Water - dokonalé provedení flakónu vůně pro muže a flakon ve tvaru kapky vody vůně pro ženy - jsou jemně potištěné siluetou palmy, zatímco krabičky jsou zdobeny obrazem tropické laguny. Barvy zůstaly věrné tím z originálních vůní: sytě modrá pro Cool Water, tyrkysová pro Cool Water Woman.

Davidoff Cool Water Exotic Summer Woman toaletní voda 1 ml odstřik

Parametry
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuKvětinové typy
VýrobceCoty


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ