Hlavní stránka  >  Davidoff Cool Water Summer Seas Man toaletní voda pro muže 1 ml odstřik

Davidoff Cool Water Summer Seas Man toaletní voda pro muže 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Davidoff Cool Water Summer Seas Man toaletní voda pro muže 1 ml odstřik
Kód:
98896
EAN:
98896
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Davidoff
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Citrusová aromatická vůně pro muže uvedena na trh v roce 2015
vydejte se na unikátní cestu smyslů

Blíží se léto a Davidoff odhaluje novou kolekci Cool Water Summer Seas, zářivou oslavu svobody a úniku přes otevřené moře. Po loňské uznávané edici Colar Reef pokračuje sága Davidoff Cool Water zkoumáním nových dojmů moře. Nadešel čas zvednout kotvu a nechat vítr opřít se do plachet pro dosažení té dokonalé chvíle svobody a beztíže.

Edice Cool Water Summer Seas pro muže je svěží a pulzující citrusová aromatická vůně. Otevírá se jiskřivými tóny mandarinky následovanými radostným a pulzujícím srdcem z máty. Základní tóny santalového dřeva dodávají této osvěžující vůni nádech intenzity a mužné energie.

Složení vůně:
Hlava: mandarinka
Srdce: máta
Základ: santalové dřevo

Edice Davidoff Cool Water Summer Seas zůstává věrná ikonickým parfémem, které inspirovaly tuto exkluzivní kolekci. Každý flakon zachovává tvar původního flakónu, od střídmé a elegantní architektonické linie Davidoff Cool Water pro muže po půvabný tvar kapky vody Davidoff Cool Water pro ženy.

Barevné schéma je poněkud odlišná, protože jednotlivé průsvitné barvy bylo vyměněno za vystínované tóny. Zvýšený jas a zářivost evokuje odraz světla na moři od východu po západ slunce. Každý flakon nese bílou siluetu plachetnice.

Tato pozvánka k cestování se také objevuje na vnější krabičce, která dává na odiv rychlou a štíhlou loď plující po křišťálově čisté mořské hladině. Snový obraz je umístěn tak, že se zdá, jako by plachetnice mizela v dálce jako mizící představa.

Davidoff Cool Water Summer Seas Man edt 1 ml odstřik - pro muže

Parametry
VýrobceCoty
Typ produktuDřevité typy
UrčeníPro muže
Balení1
Varianty tohoto produktu
Související produkty


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ