>  Davidoff Horizont toaletní voda pro muže 1 ml odstřik

Davidoff Horizont toaletní voda pro muže 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Davidoff Horizont toaletní voda pro muže 1 ml odstřik
Kód:
98786
EAN:
98786
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Davidoff
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Dřevitá aromatická vůně pro muže uvedena na trh v roce 2016
napětí mezi zemí a nebem

Tady je, daleko od vyšlapané cesty. Před ním jsou hory ležící v nekonečné krajině a dotýkající se nebes. Vítr je silný, ostře voní rozmarýnem, kůží a vetiverem. On se dívá do dálky. Rychlý a volný jako orel šplhá ze skály na skálu. Nohama na zemi, přesně ví, kam míří. Zastavil se mezi zemí a nebem, je svobodný. Je tam, kde chce být. Objevuje svět.

Muž Davidoff Horizont. Silný, dokonalý, toužící po dobrodružství. Chce vidět nové obzory, cítit nové pocity, žít intenzivněji. Dokonale spokojený, v pohodě sám se sebou a svým světem, šíří hluboký pocit klidné energie a vnitřní síly. Svobodný, připravený na nové pocity, líbí se mu věci vyvážené a jasné, stejně jako jeho vůně.

Davidoff Horizon vyvažuje dualitu mezi zemí a nebem. Otevírá se vzdušnými horními nótami energizujícího grapefruitu, rozmarýnu a zázvoru, které dodávají živý rozměr vzestupu a objevování. Srdce a báze vůně se naopak pyšní silným vetiverem a pačuli, které jsou jemně zahaleny do bohatého kakaa. Spojení dodává vůni hřejivost a smyslnost.

Autoři vůně Olivier Pescheux a Jacques Huclier.

Složení vůně:
Hlava: grapefruit, rozmarýn, zázvor
Srdce: vetiver, pačuli
Základ: kakao

Flakon
Robustní, mužný, střídmý a elegantní flakon Davidoff Horizont se inspirovali tvář z přírody, kámen narušenými a vybroušenými pískem času. Silný a přímočarý vyzařují intenzivních jistotu, silné mužně přítomnost. Čisté křivky čirého skla Odhalujte hřejivé jantarovou tóny vůně. Výrazný kovový uzávěr popisovaný designérem flakónu Alnoor Jako předmět, ktery chcete uchopit, je také vysoce funkční a je vybaven mini mechanismem, který zabraňuje vylití vůně při cestování.

Kampaň Davidoff Horizont, v ní se představuje italský model Simone Bredariol, byla focena uprostřed skutečné písečné bouře, v extrémních teplotách a drsném terénu. Televizní reklama, jejíž režisérem je Arnaud Uyttenhove, sleduje cestu muže Davidoff Horizon, jak zdolává horu. Napětí je vytvořeno filmovým zobrazením země. Časosběrné fotografie zachycují proměnlivé pohyby světla stínu.

Tištěná kampaň, jejímž fotografem je John Balsam, zachycuje jeho příchod do cíle, nahoře nad světem. Je to jeden moment v příběhu. V příběhu muže, který dosahuje vlastní cíle, své vrcholy, hledajícího své nové obzory.

Davidoff Horizont toaletní voda pro muže 1 ml odstřik

Parametry
UrčeníPro muže
Balení1
Typ produktuDřevité typy
VýrobceCoty


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ