Hlavní stránka  >  Hobby a zahrada  >  Zahrada  >  Proti plevelům  >  Na plevel, Herbicidy  >  Dow Dominator herbicidní přípravek na ochranu rostlin 1 l
Vyprodáno

Dow Dominator herbicidní přípravek na ochranu rostlin 1 l

totální herbicidní přípravek, k hubení veškeré vegetace včetně jednoletých i vytrvalých plevelů

-4%

Dow Dominator herbicidní přípravek na ochranu rostlin 1 l
Naše cena
287 Kč s DPH
Ušetříte 12 Kč (4%)
Cena před slevou
299 Kč s DPH
Tento produkt není možné samostatně zakoupit.
Početks
Dotaz na prodejceHlídat cenu
Aktuální cena produktu je 287.00 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Zaslat dotaz
Jméno:
Email:
Telefon:
' '
Opište kód:
Dotaz:
Sdílej
Kód:45137
Výrobce:Dow AgroSciences s.r.o.
Značka:Dominator  (web)
Dominator
Popis produktu

Přípravek na ochranu rostlin. Dominator je neselektivní herbicidní přípravek ve formě Koncentrátu pro ředění vodou k hubení jednoletých i vytrvalých plevelů na orné půdě a v ovocných sadech a vinicích, k hubení pýru plazivého a ostatních vzešlých plevelů předsklizňovou aplikací v obilninách, řepce a v luskovinách, k likvidaci nežádoucí vegetace na loukách a pastvinách, v lesním hospodářství a na nezemědělské půdě.

Působení: Dominator je neselektivní listový herbicid se systemickým účinkem. Rostliny ho přijímají pouze zelenými částmi, cévnímy svazky je pak rozváděn do celé rostliny včetně kořenového systému. Působením přípravku postupně dochází k vadnutí, žloutnutí až hnědnutí zasažených rostlin a k odumírání nadzemní i podzemní části. První symptomy jsou viditelné u jednoletých plevelů za 2 - 4 dny, u vytrvalých plevelů za 7 - 10 dnů. Chladno a zataženo v době aplikace a po ní zpomalují účinnost přípravku, symptomy účinnosti jsou viditelné později. Předpokladem úspěšného hubení vytrvalých hlubokokořenících plevelů je vytvoření dostatečné plochy listů v době aplikace, aby se zabezpečil co největší příjem účinné látky do rostlin. Účinek se zrychluje vyšší intenzitou světla a vyšší relativní vlhkostí vzduchu. Za teplého a vlhkého počasí je přípravek deštivzdorný po 2 hodinách (v případě chladného a suchého počasí je přípravek deštivzdorný po 3 - 5 hodinách). V případě hubení vytrvalých plevelů se kultivační práce mohou provádět až po prvních příznacích účinku, aby byla dosažena vysoká účinnost i na hlubokokořenící vytrvalé plevele.

Příprava aplikační kapaliny:
Odměřené množství přípravku se vlije do nádrže postřikovače naplněné do poloviny vodou. Po promíchání se nádrž doplní vodou a celý obsah nádrže se znovu důkladně promíchá, nebo se použije předmíchavacího zařízení, je-li jím postřikovač vybaven.

Aplikační poznámky:
Neskladujte přípravek v kovových nádržích ani nepoužívejte postřikovače s kovovými nádržemi s pozinkovaným vnitřkem či z lehkých kovů, případně bez vnitřní povrchové úpravy plastickými hmotami. Přípravek může ve styku s kovem reagovat a vytvářet přitom lehce zápalný plyn. V blízkosti nádrže je proto zakázáno manipulovat s otevřeným ohněm.

Dávkování:
> nezemědělská půda - chodníky, uličky, pod ploty, podél budov, dlážděné plochy (nežádoucí vegetace) 30 - 70 ml / 2 - 4 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> nezemědělská půda - chodníky, uličky, pod ploty, podél budov, dlážděné plochy (křídlatka sachalinská) 50 - 90 ml / 2 - 4 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> louky, pastviny a trávníky (obnova trvalých trávních porostů) 30 - 60 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 21 dní (prozkrmování píce; max. 2x za vegetační sezónu)
> orná půda před setím (pýr plazivý, jednoleté plevele) 20 - 30 ml / 1 - 1,5 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> orná půda po sklizni (pýr plazivý, vytrvalé plevele) 30 - 50 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> orná půda po sklizni (jednoleté plevele) 15 - 30 ml / 1 - 1,5 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> jádroviny, peckoviny mimo broskvoň (pýr plazivý, mleč, pcháč) 30 - 50 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> jádroviny, peckoviny mimo broskvoň (turanka kanadská) 30 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> jádroviny, peckoviny mimo broskvoň (svlačec rolní) 70 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> réva vinná (turanka kanadská) 30 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> réva vinná (pýr plazivý, mleč, pcháč) 30 - 60 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> réva vinná (plevele, retardace) 5 ml / 1 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> kultury jehličnanů mimo modřín (plevele jednoleté) 20 - 30 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> kultury jehličnanů mimo modřín (plevele vytrvalé) 30 - 50 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> brambory, Kukuřice preemergentní aplikace (pýr plazivý, vzešlé vytrvalé plevele) 20 - 25 ml / 2 ml / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> brambory, Kukuřice preemergentní aplikace (vzešlé plevele jednoleté) 15 - 20 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> hrách setý, peluška setá (pýr plazivý, ostatní přerostlé plevele) 30 - 40 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> hrách setý, peluška setá (usnadnění mechanizované sklizně) 20 - 30 ml / 1,5 l vody / 100 m2 / OL 7 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> pšenice ozimá a jarní, ječmen ozimý a jarní, Oves setý - předsklizňová aplikace mimo možitelské porosty (pýr plazivý, ostatní přerostlé plevele) 30 - 40 ml / 1 - 2 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> pšenice ozimá a jarní, ječmen ozimý a jarní, Oves setý - předsklizňová aplikace mimo možitelské porosty (usnadnění mechanizované sklizně) 20 - 30 ml / 1 - 1,5 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> len setý (pýr plazivý a ostatní přerostlé plevele) 30 - 40 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> řepka olejka - předsklizňová aplikace mimo množitelské porosty (pýr plazivý, ostatní přerostlé plevele a usnadnění mechanizované sklizně) 30 - 40 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 1x za vegetační sezónu)

Upřesnění podmínek aplikace:
Pšenici ozimá, pšenice jarní, ječmen ozimý, ječmen jarní, Oves setý 
Aplikujeme v době, kdy vlhkost zrna uvedených obilnin je pod 30%, asi 14 dnů před sklizní.

Řepka olejka
Aplikujeme v době přechodu ze zelené do žluté barvy porostu, kdy dvě třetiny šešulí mají hnědá zrna.

Hrách setý, peluška setá
Aplikujeme v době, kdy vlhkost zrna je pod 30%, asi 14 dnů před sklizní.

Len setý
Aplikujeme 10 - 14 dnů před plánovaným datem sklizně. 

Orná půda před setím
Aplikujeme nižší dávky u jednoletých plevelů ihned po zahájení růstové aktivity rostlin, aplikace vyšší dávky se provádí u pcháče osetu a pýru plazivého, který se nechá maximálně obrůst. Kultivační práce jsou možné ve chvíli, kdy se projeví první příznaky účinku přípravku na plevele.

Brambory, Kukuřice (Preemergentní aplikace)
Aplikace se musí provést v době, kdy klíčící rostliny kulturní plodiny jsou minimálně 2 - 3 cm hluboko pod povrchem půdy. Aplikaci nelze provádět v době, kdy klíčící rostliny kulturní plodiny již vzešly nad povrch půdy.

Réva vinná
Důležitou podmínkou aplikace je dostačující listová plocha plevelných rostlin, která zaručí optimální penetraci účinné látky do rostliny. Plevelné rostliny by měly být v plném růstu. Postřikovou kapalinou nesmí být zasaženy zelené části rostlin. Ošetření, při kterých hrozí zasažení kmínků postřikem, se doporučuje provádět nejdříve 3 rokem po výsadbě.

Orná půda po sklizni
Likvidace všech vzešlých plevelů, která usnadní kultivaci. Kultivační práce jsou možné ve chvíli, kdy se projeví první příznaky účinku přípravku na plevelnou rostlinu (v případě pýru plazivého je to minimálně 7 dnů po aplikaci).

Jádroviny a peckoviny
Důležitou podmínkou úspěšné aplikace je dostačující listová plocha, která zaručí optimální penetraci účinné látky do rostliny, přípravek nelze aplikovat v sadech broskvoně obecné. Postřikovou kapalinou nesmí být zasaženy zelené části rostlin. Ošetření, při kterých hrozí zasažení kmínků postřikem, se doporučuje provádět nejdříve 3 rokem po výsadbě. Proti svlačci rolnímu je aplikace nejúčinnější v době zakvétání svlačce.

Louky a pastviny
Ochranná lhůta před vstupem dobytka na pastvinu nebo na zkrmování píce z pastviny je 21 dnů. V případě zaplevelení vytrvalými dvouděložnými plevely se doporučuje použít horní hranici dávkování.

Kultury jehličnanů (s výjimkou modřínů) 
Aplikujeme až po vyzrání letorostů (srpen až září), dokud je nežádoucí plevelná vegetace v plném růstu a listy jsou zelené.

Nezemědělská půda
Likvidace nežádoucí vegetace a expandujících rostlinných druhů (např. Křídlatka sachalinská). Důležitou podmínkou úspěšné aplikace je dostačující listová plocha, která zaručí optimální penetraci účinné látky do rostliny. V případě obrůstání křídlatky sachalinské je možné aplikaci opakovat.

Spektrum účinnosti:
Působí na jednoleté i víceleté plevele. Nemá půdní reziduální účinnost, nepůsobí na semena. Optimální doba pro aplikaci je u jednoletých plevelů fáze 2 - 6 pravých listů, u vytrvalých plevelů je to 15 - 20 cm výšky rostlin. Přípravek nepůsobí na přesličku rolní.

Upozornění: Tyto údaje jsou pouze informativní. Prodejce neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku. 

Účinná látka: glyphosate - 360 g/l glyphosate hm 41.53 (jako IPA-sůl 480g/l tj. N-(fosfonomethyl)glycin) IUPAC název: N-(phosphonometyl) Glycine. Číslo povolení: 4411-2.

Toxický pro vodní organismy, s dlouhodbými účinky. Odstraňtě obsah/obal předáním oprávněné osobě nebo vrácením dodavateli. Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik pro lidské zdraví a životní prostředí. Neznečišťujte vody přípravkem nebo jeho obalem. Nečistěte aplikační zařízení v blízkosti povrchových vod/zabraňte kontaminaci vod splachem z farem a z cest.

Za účelem ochrany necílových členovců dodržte neošetřené ochranné pásmo 3 m vzhledem k nezemědělské půdě. Za účelem ochrany necílových rostlin dodržte neošetřené ochrané pásmo 5 m vzhledem k nezemědělské půdě. Nebezpečný pro včely. Neaplikujte na kvetoucí rostliny a dřeviny s výskytem Medovice v době, kdy včely létají. Lze aplikovat po ukončení denního letu včel, a to nejpozději do dvacáté třetí hodiny. Použití se řídí vyhláškou č. 327/2004 Sb. Tato věta platí při aplikační dávce 50 ml přípravku/100 m?.

OP II.st Přípravek je vyloučen z použití v ochranném pásmu II. stupně zdrojů povrchové vody.

Bezpečnostní list

Zákaznické recenze
Nebyly nalezeny žádné recenze.
Diskuze k produktu
Diskuze k: Dow Dominator herbicidní přípravek na ochranu rostlin 1 l

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Popis produktu
Zákaznické recenze
Diskuze k produktu

Přípravek na ochranu rostlin. Dominator je neselektivní herbicidní přípravek ve formě Koncentrátu pro ředění vodou k hubení jednoletých i vytrvalých plevelů na orné půdě a v ovocných sadech a vinicích, k hubení pýru plazivého a ostatních vzešlých plevelů předsklizňovou aplikací v obilninách, řepce a v luskovinách, k likvidaci nežádoucí vegetace na loukách a pastvinách, v lesním hospodářství a na nezemědělské půdě.

Působení: Dominator je neselektivní listový herbicid se systemickým účinkem. Rostliny ho přijímají pouze zelenými částmi, cévnímy svazky je pak rozváděn do celé rostliny včetně kořenového systému. Působením přípravku postupně dochází k vadnutí, žloutnutí až hnědnutí zasažených rostlin a k odumírání nadzemní i podzemní části. První symptomy jsou viditelné u jednoletých plevelů za 2 - 4 dny, u vytrvalých plevelů za 7 - 10 dnů. Chladno a zataženo v době aplikace a po ní zpomalují účinnost přípravku, symptomy účinnosti jsou viditelné později. Předpokladem úspěšného hubení vytrvalých hlubokokořenících plevelů je vytvoření dostatečné plochy listů v době aplikace, aby se zabezpečil co největší příjem účinné látky do rostlin. Účinek se zrychluje vyšší intenzitou světla a vyšší relativní vlhkostí vzduchu. Za teplého a vlhkého počasí je přípravek deštivzdorný po 2 hodinách (v případě chladného a suchého počasí je přípravek deštivzdorný po 3 - 5 hodinách). V případě hubení vytrvalých plevelů se kultivační práce mohou provádět až po prvních příznacích účinku, aby byla dosažena vysoká účinnost i na hlubokokořenící vytrvalé plevele.

Příprava aplikační kapaliny:
Odměřené množství přípravku se vlije do nádrže postřikovače naplněné do poloviny vodou. Po promíchání se nádrž doplní vodou a celý obsah nádrže se znovu důkladně promíchá, nebo se použije předmíchavacího zařízení, je-li jím postřikovač vybaven.

Aplikační poznámky:
Neskladujte přípravek v kovových nádržích ani nepoužívejte postřikovače s kovovými nádržemi s pozinkovaným vnitřkem či z lehkých kovů, případně bez vnitřní povrchové úpravy plastickými hmotami. Přípravek může ve styku s kovem reagovat a vytvářet přitom lehce zápalný plyn. V blízkosti nádrže je proto zakázáno manipulovat s otevřeným ohněm.

Dávkování:
> nezemědělská půda - chodníky, uličky, pod ploty, podél budov, dlážděné plochy (nežádoucí vegetace) 30 - 70 ml / 2 - 4 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> nezemědělská půda - chodníky, uličky, pod ploty, podél budov, dlážděné plochy (křídlatka sachalinská) 50 - 90 ml / 2 - 4 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> louky, pastviny a trávníky (obnova trvalých trávních porostů) 30 - 60 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 21 dní (prozkrmování píce; max. 2x za vegetační sezónu)
> orná půda před setím (pýr plazivý, jednoleté plevele) 20 - 30 ml / 1 - 1,5 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> orná půda po sklizni (pýr plazivý, vytrvalé plevele) 30 - 50 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> orná půda po sklizni (jednoleté plevele) 15 - 30 ml / 1 - 1,5 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> jádroviny, peckoviny mimo broskvoň (pýr plazivý, mleč, pcháč) 30 - 50 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> jádroviny, peckoviny mimo broskvoň (turanka kanadská) 30 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> jádroviny, peckoviny mimo broskvoň (svlačec rolní) 70 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> réva vinná (turanka kanadská) 30 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> réva vinná (pýr plazivý, mleč, pcháč) 30 - 60 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> réva vinná (plevele, retardace) 5 ml / 1 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> kultury jehličnanů mimo modřín (plevele jednoleté) 20 - 30 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> kultury jehličnanů mimo modřín (plevele vytrvalé) 30 - 50 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> brambory, Kukuřice preemergentní aplikace (pýr plazivý, vzešlé vytrvalé plevele) 20 - 25 ml / 2 ml / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> brambory, Kukuřice preemergentní aplikace (vzešlé plevele jednoleté) 15 - 20 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 0 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> hrách setý, peluška setá (pýr plazivý, ostatní přerostlé plevele) 30 - 40 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> hrách setý, peluška setá (usnadnění mechanizované sklizně) 20 - 30 ml / 1,5 l vody / 100 m2 / OL 7 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> pšenice ozimá a jarní, ječmen ozimý a jarní, Oves setý - předsklizňová aplikace mimo možitelské porosty (pýr plazivý, ostatní přerostlé plevele) 30 - 40 ml / 1 - 2 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> pšenice ozimá a jarní, ječmen ozimý a jarní, Oves setý - předsklizňová aplikace mimo možitelské porosty (usnadnění mechanizované sklizně) 20 - 30 ml / 1 - 1,5 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 1x za vegetační sezónu)
> len setý (pýr plazivý a ostatní přerostlé plevele) 30 - 40 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 2x za vegetační sezónu)
> řepka olejka - předsklizňová aplikace mimo množitelské porosty (pýr plazivý, ostatní přerostlé plevele a usnadnění mechanizované sklizně) 30 - 40 ml / 2 l vody / 100 m2 / OL 10 dní (max. 1x za vegetační sezónu)

Upřesnění podmínek aplikace:
Pšenici ozimá, pšenice jarní, ječmen ozimý, ječmen jarní, Oves setý 
Aplikujeme v době, kdy vlhkost zrna uvedených obilnin je pod 30%, asi 14 dnů před sklizní.

Řepka olejka
Aplikujeme v době přechodu ze zelené do žluté barvy porostu, kdy dvě třetiny šešulí mají hnědá zrna.

Hrách setý, peluška setá
Aplikujeme v době, kdy vlhkost zrna je pod 30%, asi 14 dnů před sklizní.

Len setý
Aplikujeme 10 - 14 dnů před plánovaným datem sklizně. 

Orná půda před setím
Aplikujeme nižší dávky u jednoletých plevelů ihned po zahájení růstové aktivity rostlin, aplikace vyšší dávky se provádí u pcháče osetu a pýru plazivého, který se nechá maximálně obrůst. Kultivační práce jsou možné ve chvíli, kdy se projeví první příznaky účinku přípravku na plevele.

Brambory, Kukuřice (Preemergentní aplikace)
Aplikace se musí provést v době, kdy klíčící rostliny kulturní plodiny jsou minimálně 2 - 3 cm hluboko pod povrchem půdy. Aplikaci nelze provádět v době, kdy klíčící rostliny kulturní plodiny již vzešly nad povrch půdy.

Réva vinná
Důležitou podmínkou aplikace je dostačující listová plocha plevelných rostlin, která zaručí optimální penetraci účinné látky do rostliny. Plevelné rostliny by měly být v plném růstu. Postřikovou kapalinou nesmí být zasaženy zelené části rostlin. Ošetření, při kterých hrozí zasažení kmínků postřikem, se doporučuje provádět nejdříve 3 rokem po výsadbě.

Orná půda po sklizni
Likvidace všech vzešlých plevelů, která usnadní kultivaci. Kultivační práce jsou možné ve chvíli, kdy se projeví první příznaky účinku přípravku na plevelnou rostlinu (v případě pýru plazivého je to minimálně 7 dnů po aplikaci).

Jádroviny a peckoviny
Důležitou podmínkou úspěšné aplikace je dostačující listová plocha, která zaručí optimální penetraci účinné látky do rostliny, přípravek nelze aplikovat v sadech broskvoně obecné. Postřikovou kapalinou nesmí být zasaženy zelené části rostlin. Ošetření, při kterých hrozí zasažení kmínků postřikem, se doporučuje provádět nejdříve 3 rokem po výsadbě. Proti svlačci rolnímu je aplikace nejúčinnější v době zakvétání svlačce.

Louky a pastviny
Ochranná lhůta před vstupem dobytka na pastvinu nebo na zkrmování píce z pastviny je 21 dnů. V případě zaplevelení vytrvalými dvouděložnými plevely se doporučuje použít horní hranici dávkování.

Kultury jehličnanů (s výjimkou modřínů) 
Aplikujeme až po vyzrání letorostů (srpen až září), dokud je nežádoucí plevelná vegetace v plném růstu a listy jsou zelené.

Nezemědělská půda
Likvidace nežádoucí vegetace a expandujících rostlinných druhů (např. Křídlatka sachalinská). Důležitou podmínkou úspěšné aplikace je dostačující listová plocha, která zaručí optimální penetraci účinné látky do rostliny. V případě obrůstání křídlatky sachalinské je možné aplikaci opakovat.

Spektrum účinnosti:
Působí na jednoleté i víceleté plevele. Nemá půdní reziduální účinnost, nepůsobí na semena. Optimální doba pro aplikaci je u jednoletých plevelů fáze 2 - 6 pravých listů, u vytrvalých plevelů je to 15 - 20 cm výšky rostlin. Přípravek nepůsobí na přesličku rolní.

Upozornění: Tyto údaje jsou pouze informativní. Prodejce neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku. 

Účinná látka: glyphosate - 360 g/l glyphosate hm 41.53 (jako IPA-sůl 480g/l tj. N-(fosfonomethyl)glycin) IUPAC název: N-(phosphonometyl) Glycine. Číslo povolení: 4411-2.

Toxický pro vodní organismy, s dlouhodbými účinky. Odstraňtě obsah/obal předáním oprávněné osobě nebo vrácením dodavateli. Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik pro lidské zdraví a životní prostředí. Neznečišťujte vody přípravkem nebo jeho obalem. Nečistěte aplikační zařízení v blízkosti povrchových vod/zabraňte kontaminaci vod splachem z farem a z cest.

Za účelem ochrany necílových členovců dodržte neošetřené ochranné pásmo 3 m vzhledem k nezemědělské půdě. Za účelem ochrany necílových rostlin dodržte neošetřené ochrané pásmo 5 m vzhledem k nezemědělské půdě. Nebezpečný pro včely. Neaplikujte na kvetoucí rostliny a dřeviny s výskytem Medovice v době, kdy včely létají. Lze aplikovat po ukončení denního letu včel, a to nejpozději do dvacáté třetí hodiny. Použití se řídí vyhláškou č. 327/2004 Sb. Tato věta platí při aplikační dávce 50 ml přípravku/100 m?.

OP II.st Přípravek je vyloučen z použití v ochranném pásmu II. stupně zdrojů povrchové vody.

Bezpečnostní list

Nebyly nalezeny žádné recenze.
Diskuze k: Dow Dominator herbicidní přípravek na ochranu rostlin 1 l

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ