cs-CZ
Čeština
currency
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Dr. Beckmann Oxy Magic Plus odstraňovač skvrn 100 g

Kód: 40442
dnů:2
Termín a způsob doručení
Výrobce: Delta Pronatura
Značka: Dr. Beckmann® (web)
Dr. BECKMANN oxy magic plus s aktivním kyslíkem na obtížné skvrny – ovoce, káva, tráva, špína od domVíce
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
32 
26.45  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
40442
EAN:
4008455392110
Stav:
Výrobce:
Delta Pronatura
Nebezpečnost pro zdraví:
Nebezpečnost pro zdraví
Balení:
20
Popis Dr. Beckmann Oxy Magic Plus odstraňovač skvrn 100 g

Dr. BECKMANN oxy magic plus s aktivním kyslíkem na obtížné skvrny – ovoce, káva, tráva, špína od domácích mazlíčků – a s přidaným rozpouštědlem mastnoty na obtížné mastné skvrny.

Nebezpečnost pro zdraví:Nebezpečnost pro zdraví
Použití

Aktivátor praní:
Přidejte 1 –2  lžíce (26 g) Oxy Magic Plus k běžnému pracímu prášku.

Předpírka a namáčení:
Rozpusťe 2 lžíce v horké vodě.

Před každým praním ověřte stálobarevnost textilie. Řiďte se návodem na etiketě oděvu. Neaplikujte prášek přímo na textilie nebo plochy. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí, kůži, koberce nebo polstrování.

Bezpečnostní upozornění

Nebezpečnost pro zdraví - dráždivé látky

Nebezpečí
Může způsobit podráždění dýchacích cest. Může způsobit ospalost nebo závratě. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Zdraví škodlivý při požití. Zdraví škodlivý při styku s kůží. Zdraví škodlivý při vdechování. Rozkladem ozonu v horních vrstvách atmosféry poškozuje veřejné zdraví a životní prostředí.

Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení
Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Při vdechnutí: přeneste postiženého na čerstvý vzduch a ponechte jej v klidu v poloze usnadňující dýchání. Při požití: necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. Při styku s kůží: omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.  Uchovávejte mimo dosah dětí.

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek