cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
64.90 Kč
324.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 12 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 12 cm × 4 m
Kód: 1900972
Kód dod.: 905157
EAN: 4052199736938
 
24.90 Kč
6.23Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrofilní elastické sterilní obinadlo vhodné k fixaci krytí ran.
-1%Sleva
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 8 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 8 cm × 4 m
Kód: 2505484
Kód dod.: 905147
EAN: 4052199286846
 
11.90 Kč
12 Kč
2.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super-elastické fixační obinadlo jemné a prodyšné, určeno k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Kód: 2202245
Kód dod.: 905190
EAN: 9005800335667
 
54.90 Kč
2.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pružné a vodu odpuzující náplasti na překrytí a ochranu drobných ran.
Hansaplast Classic náplast textilní, 6 cm × 1 m
Hansaplast
Hansaplast Classic náplast textilní, 6 cm × 1 m
Kód: 21924
Kód dod.: 905201
EAN: 4005800239274
 
59.90 Kč
59.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Classic náplast je z netkané textilie, je hypoalergenní, prodyšná a velmi dobře drží. Drží i ve vodě a chrání proti nečistotám.
Cosmos klasická náplast voděodolná, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická náplast voděodolná, 6 cm × 1 m
Kód: 93541
Kód dod.: 905027
EAN: 4052199232706
 
29.90 Kč
29.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická voděodolná pevná textilní náplast z odolného materiálu na ošetření drobných poranění. Vyvinuty speciálně pro ošetřování drobných poranění.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Hansaplast Classic náplast textilní, 6 cm × 1 m
Hansaplast
Hansaplast Classic náplast textilní, 6 cm × 1 m
Kód: 21924
Kód dod.: 905201
EAN: 4005800239274
 
59.90 Kč
59.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Classic náplast je z netkané textilie, je hypoalergenní, prodyšná a velmi dobře drží. Drží i ve vodě a chrání proti nečistotám.
Cosmos Cívková jemná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková jemná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48315
Kód dod.: 905050
EAN: 4049500593977
90%
34.90 Kč
6.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Cosmos Cívková pevná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková pevná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48317
Kód dod.: 905048
EAN: 4049500593953
 
34.90 Kč
6.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
90%
29.90 Kč
598Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skládaná obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Hansaplast Aqua Protect vodotěsná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Aqua Protect vodotěsná náplast 20 ks
Kód: 2202240
Kód dod.: 905191
EAN: 9005800334509
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aqua Protect 100% vodotěsné náplasti na překrytí a ochranu drobných ran.
Cosmos klasická náplast voděodolná, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická náplast voděodolná, 6 cm × 1 m
Kód: 93541
Kód dod.: 905027
EAN: 4052199232706
 
29.90 Kč
29.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická voděodolná pevná textilní náplast z odolného materiálu na ošetření drobných poranění. Vyvinuty speciálně pro ošetřování drobných poranění.
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507486
Kód dod.: 905250
EAN: 8594027318214
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny.
-1%Sleva
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 8 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 8 cm × 4 m
Kód: 2505484
Kód dod.: 905147
EAN: 4052199286846
 
11.90 Kč
12 Kč
2.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super-elastické fixační obinadlo jemné a prodyšné, určeno k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Kód: 2202245
Kód dod.: 905190
EAN: 9005800335667
 
54.90 Kč
2.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pružné a vodu odpuzující náplasti na překrytí a ochranu drobných ran.
Cosmos Cívková jemná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková jemná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48314
Kód dod.: 905051
EAN: 4049500593960
 
29.90 Kč
5.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
64.90 Kč
324.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.