Nejlevnější doprava od 73 Kč!
Hlavní stránka  >  Kosmetika  >  Hygienické potřeby  >  Kondomy, lubrikační gely (sexuální pomůcky)  >  Kondomy, prezervativy  >  Erco Erotic Funny Srdeční žertovný prezervativ v kopulce 1 kus
Vyprodáno

Erco Erotic Funny Srdeční žertovný prezervativ v kopulce 1 kus

-8%

Erco Erotic Funny Srdeční žertovný prezervativ v kopulce 1 kus
Naše cena
54 Kč s DPH 
Ušetříte 5 Kč (8%)
Cena před slevou
59 Kč s DPH
Tento produkt není možné samostatně zakoupit.
Početks
Dotaz na prodejceHlídat cenu
Aktuální cena produktu je 54.00 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Zaslat dotaz
Jméno:
Email:
Telefon:
' '
Opište kód:
Dotaz:
Sdílej
Kód:21270
EAN:8594020910033
Výrobce:Erco s.r.o.
Značka:Erco  (web)
Erco
Popis produktu

Kondomy jsou vyrobeny z přírodního Latexu. Jsou hygienicky testovány. Každý kondom byl testován dvakrát tlakem proti úniku. 
Žertovný kondom z přírodního Latexu, neslouží jako ochrana proti početí a sexuálně přenosnými chorobami.

Popis typů:

EROTIC FUNNY Kondomy 
Erotické vtipné Kondomy jsou baleny v průhledných plastikových kopule, to dělá Kondomy dobrý dárek pro každou příležitost.  
Tyto Kondomy mají specifické výhody oproti běžným kondomů:

  • Barvy a tvary (zvířat, karikatury, atd.) Jsou více atraktivní. Tyto Kondomy jsou lepší pro mladé páry, protože páry jsou méně plachá a více pravděpodobný, že je používat jako ochranu proti přenosným nemocem. zbarvený konec Kondomu chrání proti úniku.
  • Silnější strany jsou účinnější pro muže erekci a tvarované konce jsou citlivější a vzrušující pro ženy.
  • Naše silnější strany jsou lepší ochrana pro homosexuály.
  • Funny Kondomy mohou být také kladen na vibrátory

Speciální Kondomy, Hudební Kondomy a blikající Kondomy jsou jedinečné na celém světě.

SPECIÁLNÍ Kondomy 
Speciální modely jsou ve větších velikostech a jsou vhodné pro větší penis.

HUDEBNÍ Kondomy 
Hudební Kondomy mají hudební modul uvnitř. Reagují na tlak. Jednou z výhod z těchto kondomů je dělají penis delší.

BLIKAJÍCÍ Kondomy
Blikající Kondomy mají Light modul uvnitř. Reagují na tlak. Jednou z výhod z těchto kondomů je dělají penis delší.

Zvýšené citlivosti Kondomy:
Navíc citlivé modely jsou vhodné pro S / M pohlaví.

ROSETEX Kondomy
Tyto Rosetex Kondomy jsou vyráběny v Jižní Koreji. Jsou vyrobeny z přírodního Kaučuku v nejlepší kvalitě. Všechny z nich jsou mazány a electronicly testovány. Ty jsou baleny v displejích o 48 kusů.Každé balení kondom obsahuje 3 kusy.

Kondom nebo též prezervativ (Slangově šprcka i šprcGuma) je ochranný prostředek, který zakrývá mužův penis během sexuálního styku. Jeho účelem je zabránit početí a přenosu sexuálně přenosných nemocí. Kondomy se též nazývají profylaktika, ochranné prostředky nebo hovorově i Guma. V současné době se převážně vyrábí z Latexu.

Původ slova kondom (anglicky „condom“) je obvykle uváděn do souvislosti s doktorem jménem Condom nebo Quondam, který byl v letech 1660 – 1685 osobním lékařem anglického krále Karla II. Dr. Condom doporučoval používat k ochraně střevo skopce. Předpokládá se, že král měl aspoň 14 nelegitimních dětí, takže nejspíš tyto Kondomy nebyly příliš efektivní nebo je král nepoužíval systematicky. 

Jen certifikované Kondomy.
V dnešní době by se již nemělo stávat, že na pultech leží necertifikované výrobky. Každopádně si zkontrolujte, zdali je na krabičce evropská značka shody s normou CE. Také byste tam měli najít adresu výrobce a pokud nemá sídlo v EU i zplnomocněného zástupce pro EU.

Kdo maže, ten jede.
Výběr typu Kondomu je už složitější, protože existuje velké množství různých kombinací vůní, tvarů, zdrsnění,...
ZÁKLADní otázka však zní: "Suché nebo vlhké?" Tady bych se držel starého dobrého pořekadla "Kdo maže, ten jede". Navíc se suché Kondomy dost špatně shání, protože tuzemská výroba skončila. Kondomy bez lubrikantu se používají jen na orální sex nebo pokud preferujete speciální lubrikační gel. Vhodné jsou také na trénink nasazování na trenažéru (v budoucnu i ve školách?).
Kondomy se spermicidním lubrikantem (olejíčkem) vedle mechanické bariéry staví spermiím ještě bariéru chemickou. Prostě je ničí.

To je ale síla!
Co se týče tloušťky stěny kondomů, slabší by měly být příjemnější, ale musí být dostatečně kvalitní a otázkou je, zda to vůbec poznáte. Existují ještě extra silné Kondomy, které jsou určeny zejména pro anální styk. To svůj význam určitě má.

Jak je krásný, jak je klenutý!
V poslední době se objevují na trhu různé tvary kondomů, ale moc velkou důležitost tomu nepřikládejte. Vzhledem k pružnosti stěn sednou všechny (teda pokud dobře zvolíte velikost!). Navíc každá specialita je většinou vykoupena speciální cenou.
Ani různá zdrsnění nejsou tolik podstatná. Většina partnerek si ani nevšimne, že partner je drsnější chlap než minule. Je to dáno tím, že velikost výstupků je omezena sílou stěny a ta není nijak velká.

Sex jí nejde pod nos?
Pro lepší estetický zážitek doporučujeme Kondomy parfémované. Ale pozor! Málokterá vůně na Kondomu opravdu voní! Osvědčená je vůně Jahody, broskve a banánu. Máta má také výrazné aroma, ale někomu může vadit "vítr" v/na pohlavním orgánu.

Nebuďte rasisti!
Barva je vzhledem ke špatným světelným podmínkám v ložnicích asi nejméně důležitý faktor. S vyjímkou fosforeskujícího Kondomu - s ním může muž doslova zářit. A už je k dostání i na našem trhu!. Poznámka pro méně obdařené muže – černá zeštíhluje.

Sprinteři vs. maratónci.
I na našem trhu se začínají objevovat Kondomy, jejichž lubrikant obsahuje znecitlivující látku (obvykle benzocain). Výsledkem je oddálení orgasmu (vhodné pro začátečníky-sprintery). Opačný účinek mají látky způsobující větší prokrvení sliznice.

Je to pravda odvěká...
že šaty dělaj člověka, ale i z obalu kondomů se dá něco vyčíst. Pokud je na krabičce fotka nevalné kvality pravděpodobně stažená z netu, je téměř jisté, že výrobce podobně přistupuje i ke kvalitě samotného Kondomu. Takže ruce pryč od něj. Na druhou stranu celofánový obal krabičky nejlépe s proužkem pro snadnější otevírání dává záruku (tedy pokud je neporušený!), že jste první, kdo se do krabičky podívá, což není k zahození. No a když už jste uvnitř (zatím mluvíme o krabičce), zkontrolujte, zda je na fólii Kondomu natištěna expirační doba a samozřejmě jestli už to není historické datum (ten samý údaj by měl být i na krabičce).

Otevírací doba.
Poslední věcí, která však může připravit horké chvilky, je fólie, ve které je kondom uzavřen. Ideální je, pokud má vroubky po celé straně. Akceptovat se dá i "naříznutí" alespoň ve dvou místech, ale ve tmě nic moc. Naprosto rovné okraje spolehlivě zajistí, že 90% milostné předehry padne na boj s fólií a porušená zubní sklovina také na vášni nepřidá.. Řešením je nákup kondomů ve vaničkách, které se snadno otevírají a navíc je v nich kondom umístěn vždy tak, že ho jednoduše uchopíte za rezervoár a můžete nasazovat. Ve fólii musíte zkoumat, jakou stranou ho uchopit, aby šel vyrolovat. Do vaniček se bohužel balí převážně neLatexové Kondomy

Nasazování Kondomu
Jak postupovat při výběru Kondomu si můžete přečíst v rubrice Jak nakupovat, takže teď můžeme přistoupit k samotnému nasazování Kondomu. Na rozcvičení si dáme malou srandičku a můžeme jít na to. Raději začneme pěkně od začátku aneb

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti
Ačkoli si někteří možná budou ťukat na čelo, věřte, že výše uvedená moudrost platí v tomto případě stoprocentně, dokonce i když se oblékání zhostí partnerka. A pokud jste začátečník, stoupá platnost na 150% (omlouvám se matematikům, ale přehánění je obvyklá metoda lidových vypravěčů). Není totiž nic antierotičtějšího než ulámané nehty a porušená zubní sklovina, o nechtěném početí nemluvě. Zkuste si tedy cvičně rozdělat fólii a vyndat kondom, abyste vyloučil jakékoli nemilé překvapení a pokud budete s námi pokračovat v nácviku i dál, jen dobře.

Kam s ním?
Tentokrát nemáme na mysli slamník (nebo s čím to měl klasik problémy), ale sperma. Ve vypasovaném Kondomu přece není volné místo (a pokud ano, zvolte menší velikost)! Naštěstí s tím výrobci počítají a dělají na konci Kondomu tzv. rezervoir (to je ten zúžený výstupek na špičce prezervativu). Aby však dobře plnil své poslání, je třeba z něj před nasazením vytlačit vzduch. To se nejlíp realizuje tak, že kondom uchopíte právě za rezervoir (viz. obr. 1). Hlavně si dejte pozor, abyste ho chytili ze správné strany, aby šel rolovat (rezervoir musí vystupovat zevnitř srolovaného Kondomu)! Tento problém neřešíte, pokud používáte Kondomy balené ve "vaničce" (SAGAMI, LOVE GAME,...). Tam je to jasné. U kondomů v klasické fólii musíte vyzkoušet.

Až ke kořenům!
Další důležitou zásadou při nasazování Kondomu je vyrolovat ho až ke kořeni penisu. Minimaluzujete tím riziko sklouznutí ochrany při styku, což je věc vskutku nemilá.

Žádné přesčasy!
Jinými slovy: ustupte dříve, než ustoupí erekce. Z povadlého penisu totiž sklouzne kondom jedna báseň a ty následky...

Zákaznické recenze
Nebyly nalezeny žádné recenze.
Diskuze k produktu
Diskuze k: Erco Erotic Funny Srdeční žertovný prezervativ v kopulce 1 kus

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Popis produktu
Zákaznické recenze

Kondomy jsou vyrobeny z přírodního Latexu. Jsou hygienicky testovány. Každý kondom byl testován dvakrát tlakem proti úniku. 
Žertovný kondom z přírodního Latexu, neslouží jako ochrana proti početí a sexuálně přenosnými chorobami.

Popis typů:

EROTIC FUNNY Kondomy 
Erotické vtipné Kondomy jsou baleny v průhledných plastikových kopule, to dělá Kondomy dobrý dárek pro každou příležitost.  
Tyto Kondomy mají specifické výhody oproti běžným kondomů:

  • Barvy a tvary (zvířat, karikatury, atd.) Jsou více atraktivní. Tyto Kondomy jsou lepší pro mladé páry, protože páry jsou méně plachá a více pravděpodobný, že je používat jako ochranu proti přenosným nemocem. zbarvený konec Kondomu chrání proti úniku.
  • Silnější strany jsou účinnější pro muže erekci a tvarované konce jsou citlivější a vzrušující pro ženy.
  • Naše silnější strany jsou lepší ochrana pro homosexuály.
  • Funny Kondomy mohou být také kladen na vibrátory

Speciální Kondomy, Hudební Kondomy a blikající Kondomy jsou jedinečné na celém světě.

SPECIÁLNÍ Kondomy 
Speciální modely jsou ve větších velikostech a jsou vhodné pro větší penis.

HUDEBNÍ Kondomy 
Hudební Kondomy mají hudební modul uvnitř. Reagují na tlak. Jednou z výhod z těchto kondomů je dělají penis delší.

BLIKAJÍCÍ Kondomy
Blikající Kondomy mají Light modul uvnitř. Reagují na tlak. Jednou z výhod z těchto kondomů je dělají penis delší.

Zvýšené citlivosti Kondomy:
Navíc citlivé modely jsou vhodné pro S / M pohlaví.

ROSETEX Kondomy
Tyto Rosetex Kondomy jsou vyráběny v Jižní Koreji. Jsou vyrobeny z přírodního Kaučuku v nejlepší kvalitě. Všechny z nich jsou mazány a electronicly testovány. Ty jsou baleny v displejích o 48 kusů.Každé balení kondom obsahuje 3 kusy.

Kondom nebo též prezervativ (Slangově šprcka i šprcGuma) je ochranný prostředek, který zakrývá mužův penis během sexuálního styku. Jeho účelem je zabránit početí a přenosu sexuálně přenosných nemocí. Kondomy se též nazývají profylaktika, ochranné prostředky nebo hovorově i Guma. V současné době se převážně vyrábí z Latexu.

Původ slova kondom (anglicky „condom“) je obvykle uváděn do souvislosti s doktorem jménem Condom nebo Quondam, který byl v letech 1660 – 1685 osobním lékařem anglického krále Karla II. Dr. Condom doporučoval používat k ochraně střevo skopce. Předpokládá se, že král měl aspoň 14 nelegitimních dětí, takže nejspíš tyto Kondomy nebyly příliš efektivní nebo je král nepoužíval systematicky. 

Jen certifikované Kondomy.
V dnešní době by se již nemělo stávat, že na pultech leží necertifikované výrobky. Každopádně si zkontrolujte, zdali je na krabičce evropská značka shody s normou CE. Také byste tam měli najít adresu výrobce a pokud nemá sídlo v EU i zplnomocněného zástupce pro EU.

Kdo maže, ten jede.
Výběr typu Kondomu je už složitější, protože existuje velké množství různých kombinací vůní, tvarů, zdrsnění,...
ZÁKLADní otázka však zní: "Suché nebo vlhké?" Tady bych se držel starého dobrého pořekadla "Kdo maže, ten jede". Navíc se suché Kondomy dost špatně shání, protože tuzemská výroba skončila. Kondomy bez lubrikantu se používají jen na orální sex nebo pokud preferujete speciální lubrikační gel. Vhodné jsou také na trénink nasazování na trenažéru (v budoucnu i ve školách?).
Kondomy se spermicidním lubrikantem (olejíčkem) vedle mechanické bariéry staví spermiím ještě bariéru chemickou. Prostě je ničí.

To je ale síla!
Co se týče tloušťky stěny kondomů, slabší by měly být příjemnější, ale musí být dostatečně kvalitní a otázkou je, zda to vůbec poznáte. Existují ještě extra silné Kondomy, které jsou určeny zejména pro anální styk. To svůj význam určitě má.

Jak je krásný, jak je klenutý!
V poslední době se objevují na trhu různé tvary kondomů, ale moc velkou důležitost tomu nepřikládejte. Vzhledem k pružnosti stěn sednou všechny (teda pokud dobře zvolíte velikost!). Navíc každá specialita je většinou vykoupena speciální cenou.
Ani různá zdrsnění nejsou tolik podstatná. Většina partnerek si ani nevšimne, že partner je drsnější chlap než minule. Je to dáno tím, že velikost výstupků je omezena sílou stěny a ta není nijak velká.

Sex jí nejde pod nos?
Pro lepší estetický zážitek doporučujeme Kondomy parfémované. Ale pozor! Málokterá vůně na Kondomu opravdu voní! Osvědčená je vůně Jahody, broskve a banánu. Máta má také výrazné aroma, ale někomu může vadit "vítr" v/na pohlavním orgánu.

Nebuďte rasisti!
Barva je vzhledem ke špatným světelným podmínkám v ložnicích asi nejméně důležitý faktor. S vyjímkou fosforeskujícího Kondomu - s ním může muž doslova zářit. A už je k dostání i na našem trhu!. Poznámka pro méně obdařené muže – černá zeštíhluje.

Sprinteři vs. maratónci.
I na našem trhu se začínají objevovat Kondomy, jejichž lubrikant obsahuje znecitlivující látku (obvykle benzocain). Výsledkem je oddálení orgasmu (vhodné pro začátečníky-sprintery). Opačný účinek mají látky způsobující větší prokrvení sliznice.

Je to pravda odvěká...
že šaty dělaj člověka, ale i z obalu kondomů se dá něco vyčíst. Pokud je na krabičce fotka nevalné kvality pravděpodobně stažená z netu, je téměř jisté, že výrobce podobně přistupuje i ke kvalitě samotného Kondomu. Takže ruce pryč od něj. Na druhou stranu celofánový obal krabičky nejlépe s proužkem pro snadnější otevírání dává záruku (tedy pokud je neporušený!), že jste první, kdo se do krabičky podívá, což není k zahození. No a když už jste uvnitř (zatím mluvíme o krabičce), zkontrolujte, zda je na fólii Kondomu natištěna expirační doba a samozřejmě jestli už to není historické datum (ten samý údaj by měl být i na krabičce).

Otevírací doba.
Poslední věcí, která však může připravit horké chvilky, je fólie, ve které je kondom uzavřen. Ideální je, pokud má vroubky po celé straně. Akceptovat se dá i "naříznutí" alespoň ve dvou místech, ale ve tmě nic moc. Naprosto rovné okraje spolehlivě zajistí, že 90% milostné předehry padne na boj s fólií a porušená zubní sklovina také na vášni nepřidá.. Řešením je nákup kondomů ve vaničkách, které se snadno otevírají a navíc je v nich kondom umístěn vždy tak, že ho jednoduše uchopíte za rezervoár a můžete nasazovat. Ve fólii musíte zkoumat, jakou stranou ho uchopit, aby šel vyrolovat. Do vaniček se bohužel balí převážně neLatexové Kondomy

Nasazování Kondomu
Jak postupovat při výběru Kondomu si můžete přečíst v rubrice Jak nakupovat, takže teď můžeme přistoupit k samotnému nasazování Kondomu. Na rozcvičení si dáme malou srandičku a můžeme jít na to. Raději začneme pěkně od začátku aneb

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti
Ačkoli si někteří možná budou ťukat na čelo, věřte, že výše uvedená moudrost platí v tomto případě stoprocentně, dokonce i když se oblékání zhostí partnerka. A pokud jste začátečník, stoupá platnost na 150% (omlouvám se matematikům, ale přehánění je obvyklá metoda lidových vypravěčů). Není totiž nic antierotičtějšího než ulámané nehty a porušená zubní sklovina, o nechtěném početí nemluvě. Zkuste si tedy cvičně rozdělat fólii a vyndat kondom, abyste vyloučil jakékoli nemilé překvapení a pokud budete s námi pokračovat v nácviku i dál, jen dobře.

Kam s ním?
Tentokrát nemáme na mysli slamník (nebo s čím to měl klasik problémy), ale sperma. Ve vypasovaném Kondomu přece není volné místo (a pokud ano, zvolte menší velikost)! Naštěstí s tím výrobci počítají a dělají na konci Kondomu tzv. rezervoir (to je ten zúžený výstupek na špičce prezervativu). Aby však dobře plnil své poslání, je třeba z něj před nasazením vytlačit vzduch. To se nejlíp realizuje tak, že kondom uchopíte právě za rezervoir (viz. obr. 1). Hlavně si dejte pozor, abyste ho chytili ze správné strany, aby šel rolovat (rezervoir musí vystupovat zevnitř srolovaného Kondomu)! Tento problém neřešíte, pokud používáte Kondomy balené ve "vaničce" (SAGAMI, LOVE GAME,...). Tam je to jasné. U kondomů v klasické fólii musíte vyzkoušet.

Až ke kořenům!
Další důležitou zásadou při nasazování Kondomu je vyrolovat ho až ke kořeni penisu. Minimaluzujete tím riziko sklouznutí ochrany při styku, což je věc vskutku nemilá.

Žádné přesčasy!
Jinými slovy: ustupte dříve, než ustoupí erekce. Z povadlého penisu totiž sklouzne kondom jedna báseň a ty následky...

Nebyly nalezeny žádné recenze.


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ