Hlavní stránka  >  Giorgio Armani Sí Fiori parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester

Giorgio Armani Sí Fiori parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Giorgio Armani Sí Fiori parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester
Kód:
1904119
EAN:
3614272508729
Hmotnost:
0.460
Výrobce:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Chyprově květinová vůně uvedena na trh v březnu 2019

Sí je pocta Giorgia Armaniho, moderní ženskosti a manifest svobody, lásky a života. vůně Sí se na trhu objevila v roce 2013, v podobě si Eau de Parfum, a v roce 2018 se představila v nové verzi: působivé a živé Sí Passione. V roce 2019 však si vstupuje do nového, květinovejšího světa s vůní si Fiori Eau de Parfum.

Nová květinová emoce, stejná duše
Novinka Sí Fiori Eau de Parfum, kterou vytvořila Parfumérka Julie Massé (MANE), představuje novou verzi klasického Sí Eau de Parfum s Neroli, návykovým středomořským kvítkem, který vyjadřuje dimenzi kvetení, a přináší otevřenější a svěžejší zážitek.

Kompozice s horními tóny šumivé zelené Mandarinky a povzbudivého černého Rybízu jsou osobité přísady všech vůní Sí, a se spodními tóny Vanilky a bílého Pižma... Sí Fiori disponuje elegancí, která je jednoduchá a zároveň komplexní, a je jako květina, k čemuž se hrdě hlásá i svým názvem.

V podobě si Fiori Eau de Parfum, Giorgio Armani definuje, co květina znamená pro ženskost, odvahu a sílu. Každá nová interpretace Sí se rodí v dokonalé harmonii a na základě silné touhy moderní ženy.

Nový přístup k legendárnímu flakónu
S vůní Sí Fiori Eau de Parfum přichází moderní a jemná tělová růžová barva vnitřního lakového filmu flakónu, který se stal rukopisem si od povzbuzující červené si Passione.

Nezaměnitelný a legendární design flakónu si zůstává stejný. Má netradiční strukturu, přesto je jednoduchý, základna není ani kruhová ani čtvercová, nenuceně a neodolatelně působí jeho linie i uzávěr.

Flakon sází na dualitu síly a lehkosti a kombinuje průsvitnost skla s hlubokou černou hutností uzávěru. Dokonalou harmonii završuje tělově růžový lakový film uvnitř. Zlatavý prstenec, symbol věčnosti a nadčasovosti, dává hrdlu eleganci a uzamyká uvnitř sílu ovládané a neodolatelné ženskosti.

vůně je k dispozici jako 30, 50 a 100 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:
Hlava: zelená Mandarinka, Černý rybíz
Srdce: Neroli, Pačuli, Růže
Základ: Vanilka, bílé Pižmo

Giorgio Armani Sí Fiori Parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester

Parametry
VýrobceLoreal Group
Typ produktuChyprové (též cypřišové) typy
UrčeníPro ženy
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ