PRODEJ SCHVÁLENÝCH testů na COVID-19 již od 99 Kč
Hlavní stránka  >  Givenchy Dahlia Divin Eau de Parfum Nude parfémovaná voda pro ženy 75 ml Tester

Givenchy Dahlia Divin Eau de Parfum Nude parfémovaná voda pro ženy 75 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Givenchy Dahlia Divin Eau de Parfum Nude parfémovaná voda pro ženy 75 ml Tester
Kód:
1709636
EAN:
3274872350861
Hmotnost:
0.330
Výrobce:
Givenchy
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinově - ovocná Parfémovaná voda pro ženy uvedena na trh v roce 2017
vůně, která vás pohladí a probudí ve vás bohyni

Zářivá květinovo ovocná vůně, pohladí jako druhá kůže. Jeho jemná kompozice je kombinací sladké meruňkové směsi, Jasmínu a bílého Pižma.

Nová, jemná interpretace moderní bohyně 
Dahlia Divin, ztělesnění smyslnosti ve vůni moderní bohyně, jejíž charisma a síla přitažlivosti jsou známy. Dnes tato nadčasová a neustále se vyvíjející ikona představuje novou tvář své ženskosti. Čistota a jemnost vycházejí z této bohyně a její okouzlující krása vyzařuje zevnitř a oslňuje svět. 

Parfém Dahlia Divin Nude se krásně a pomalu rozvíjí na kůži. Tato božská vůně je je velmi Intimní, a osobní a zahalí vás do delikátní květinovo Pižmovůně. Je svůdná jako nikdy předtím. Bohyně, Dahlia Divine se znovuzrodila v novém světle – čistém, smyslném, zářivém.

Dahlia Divin je vůně zahalená do zlata, elixír čisté smyslnosti. vůně moderní bohyně, která září jako slunce, vás uchvátí svou přítomnotí a elegancí. Dahlia Divin Eau de Parfum Nude umocňuje přirozenost v každé ženě. Nechte se nést na vonném obláčku, který vás zahalí jako druhá kůže. vůně, která Vás pohladíva probudí ve vás bohyni.

vůně tak jemná jako šepot bohyně
Tato květinovo ovocná, Pižmovůně se odhaluje v jasné a svěží květinové podobě. Její Pižmový akord zahalí kůži do božské vůně

Tvůrce François Demachy popisuje: Stejně jako surový diamant, tato nová vůně byla vytesána z tisíců faset, aby vyjádřila záři a jemnost ženy, která ji nosí. Nejprve vás čaj z Pomerančových květů zasáhne svěžími a krystalickými nóty, a poté vystoupí do popředí nasládlá vůně šťavnatých meruněk. Éterické květinové srdce vůně je povýšené o lístky Jasmínu a Růží. Základní nóty vůně tvoří světlé dřevo s bílým Pižmem, které zahalí pokožku do hedvábné stopy, jako příslib posledního pohlazení.

Složení vůně:
Hlava: svěží meruňka
Srdce: Jasmín a Osmanthus (Vonokvětka)
Základ: světlé dřevo a bílé Pižmo

Elegantní klenot v té nejčistší podobě
Nový flakón ztělesňuje jemnost vůně Dahlia Divin Eau de Parfum Nude. Jeho elegantní linie a průhledný uzávěr zesilují světelnou záři vůně. Průhledné sklo, zbarvené jemnými růžovými tóny vytvářejí efekt nahé kůže. Zlatý závit obklopuje víčko flakonu a podtrhuje tento jedinečný klenot. 

Givenchy Dahlia Divin Eau de Parfum Nude Parfémovaná voda pro ženy 75 ml Tester

Parametry
Balení1
VýrobceLvmh
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ