PRODEJ SCHVÁLENÝCH testů na COVID-19 již od 99 Kč
Hlavní stránka  >  Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale toaletní voda pro ženy 75 ml Tester

Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale toaletní voda pro ženy 75 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale toaletní voda pro ženy 75 ml Tester
Kód:
1802185
EAN:
3274872365957
Hmotnost:
0.380
Výrobce:
Givenchy
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Svěží květinově - dřevitá vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018
zrození bohyně

Zrození bohyně
mýtus o bohyni moderní doby. O Haute Couture Venuši s aurou zářivou jako slunce, které dokáže rozsvítit celý svět. A Parfém tak vzácný a intenzivní, že by mohl být tkaný ze zlata.

Je to legenda, kterou Givenchy vypráví od stvoření své první vůně Dahlia Divin. Několik příběhů je již napsáno, každý složený z jiných vonných prvků.

Nyní, s designem nové vůně Dahlia Divin Iniatiale, svěží a delikátní vůně nové verze bohyně moderní doby, se dům Givenchy vrací zpět tam, kde první příběh Dahlia Divin začal.

Novým příběhem je Dahlia Divin Eau Initiale, která se vrací ke kořenům zrození naší bohyně. Je to začátek legendy Dahlia Divin. Skvostná bohyně se odhalí v celé své čistotě, přirozenosti a jednoduchosti a se svou původní neviností- takto Givenchy interpretuje novou krystalovou vůni. Tak svěží jako první svítání.

Božská složka, z níž vzkvétá tato vůně je ušlechtilá Magnolie. Vzácná květina, která je smyslná, něžná a omamná. Říká se, že u samotného zrození člověka, byla právě Magnólie prvním stromem, který na zemi rozkvetl.

V srdci vůně Dahlia Divin Eau Initiale, se božská Magnólie spojí se smyslným Jasmínem a esencí Růže a vytvoří tak vzácnou kytici, která reprezentuje ženskost. Tuto kytici doplňují lístky Bergamotu a květů červeného Pomeranče.

Nakonec tuto božskou vůni doplní cedrové a Santalové dřevo, které dodají jemnost a smyslnost. Nechte se naplno pohltit zrozením dokonalého božství.

Složení vůně:
Hlava: krvavý PomerančBergamot
Srdce: JasmínMagnólieRůže
Základ: Santalové dřevo, Cedrové dřevo, Pižmo

Ve světle svítání
Ikonický flakon Dahlia Divin se ukáže v novém světle. Toto světlo připomíná brzké ráno, které překypuje svěžestí a nadějí na nový začátek, na nový příběh.

Sklo je lakované bílou barvou, která evokuje čistotu a hrdlo flakonu je orámováno kroužkem, který připomíná bílé Zlato. Bohyně je elegantní, a ukazuje se nám ve své nejdokonalejší a nejčistší podobě.

Pravá krása
Obrázek čistoty a půvabu. Mezinárodní kráska Candice Swanepoel, tvář Dahlia Divin, je zachycena v černo-bílém obrazu od Petera Lindbergha. Nadčasový styl fotografie, který podtrhuje čistou krásu bohyně.

Její tvář je přirozená, bez make-upu, její vlasy volně spadají na ramena. Má na sobě pouze lehké saténové šaty. Candice Swanepoel je zachycena ve své dokonalé kráse, šarmu a neodolatelnosti. S očima, které vyjadřují příslib.

Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale toaletní voda pro ženy 75 ml Tester

Parametry
Balení1
VýrobceLvmh
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ